Tolga Seçkin Orkestrası

1

E-posta Gönder

0850 532 8397

4 yorum

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Bodrum, Muğla

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal, Grup, Dans grupları, Barkovizyon ve Led Ekran
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Performans Süresinde Limit
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

Çok uzun yıllardır müzik sektöründe faaliyet gösteren bir orkestra ile çalışmak ve şölene dönüşmüş bir düğüne sahip olmak ister misiniz? Tolga Seçkin orkestrası olarak düğününüz için hayal ettiğiniz eğlenceyi yaşatmak sebebiyle buradayız! İsmini kurucumuzdan alan orkestramızdan bahsetmek ve size merak edebileceğiniz tarzda bilgiler vermek istiyoruz. Peki, Tolga Seçkin kimdir ve orkestrası ile ne gibi hizmetler sunar? Küçük yaşlardan itibaren hep müzikle iç içe bir hayat yaşamış ve gerek çalışmalara katılarak gerekse sahne alarak bu alanda kendini geliştirmiş kurucumuz da bir müzisyen. Sektörde geçen yılları sonucunda da büyük bir hevesle orkestrasını kurarak daha profesyonel bir faaliyete adım attı.

Bir orkestra olarak eğitimli ve alaylı olmak üzere çok kalabalık bir ekibiz ve her birimiz işimizi severek yapıyoruz. Özel gün ve gecelerde toplu organizasyonlara katılarak müzik yapıyor ve sanatımızı icra ediyoruz. Düğünler, nişan merasimleri, kokteyller, resepsiyonlar, kurumsal etkinlikler, partiler, sünnet düğünleri ve daha pek çok davet için talepler alıyoruz. Fakat takdir edersiniz ki yapısı gereği düğünler her zaman biraz daha özel olmuştur. Biz de özellikle düğün organizasyonları için ekstra özen gösteriyoruz.

Hemen her müzik türünde ve tarzında seçenekler sunuyoruz. 8 ayrı dilde şarkılar söyleyebiliyor ve aria, chanson, rock, pop, Greek, Latin de dahil dünyanın dört bir yanında müzik türüyle farklı beğenilere hitap edebiliyoruz. Düğün ve diğer özel davetler için orkestralarımızda hem repertuvar hem vokal hem de enstrümantal olarak çok geniş bir yelpazeye sahibiz. Sazlarımız ise saymakla bitmez ancak davul, bass, klavye, saksafon, gitarlar, flüt, klarnet, perküsyon, trompet şeklinde genişliyor.

Bir Bodrum düğün orkestrası olarak Tolga Seçkin ve ekibine güvenebilir ve oyun havasından popa, trio karşılamadan caza kadar dilediğiniz türde bir eğlence yaşayabilirsiniz. Bize ulaşmak ve detaylarla ilgili görüşmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli.

İletişim

Tolga Seçkin

 • Telefon: 0850 532 8397

 • Adres: 2048 Sk. No:5/2 Turgut Reis Mah. bodrum

Tolga Seçkin Orkestrası Yol Haritası

4 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


a&u

aslı & ufuk

Düğün Tarihi: 19.10.2019

25 temmuz 2019 tarihinde, bodrumda Tolga bey ve ekibi ile düğünümüzü planladık. Kısa sürede geri dönüşleri, tecrübesini planlamanın diğer alanlarındaki eksiklerimizde paylaşımı ve davetlilerin nabzını gece boyunca tutuşu bizi ve misafirlerimizi çok mutlu etti. Hatta bir aile dostumuz da 2020... devamı 

A&M

Aslı & Mete

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Tolga Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Muğla Altınkalp'teki düğünümüze gelene kadar hiç yüz yüze gelmemize rağmen iletişim konusunda en ufak bir sorun yaşamadık. Gerekli ayarlamaları mekanla ve 3. şahışlarla kendileri ayarladılar. Düğünde çok geniş yelpazede çok güzel müzikler çaldılar ve... devamı 
Tolga Seçkin Orkestrası

Tolga Seçkin Orkestrası
Zarif yorumlarınız ve geceye pozitif bakış açınız için biz teşekkür ederiz.. Güveninizi boşa çıkartmamış olmaktan da ayrıca onur duyduk. Ömür boyu mutluluklar dileriz..


b&d

bilge & doan

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Düğün gecemizi muhteşem ve unutulmaz kılan, Tolga Seçkin orkestrasına her anımızı keyifle doldurduğu için çok teşekkür ediyoruz.
Tanıdığım için kendimi çok şanslı saydığım dünyanın en tatlı çifti; Derya ve Tolga Seçkin gerçekten müthiş sanatçılar.
Biz butik bir gece planlamıştık, Karnas...
devamı 

T&U

TUNA & ULAŞ

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Tolga Bey ve ekibinin profesyonel çalışma anlayışına hiç yüz yüze gelmeden güvendik ve boşa çıkmadı. Tüm detayları anlaştığımızdan itibaren bize sormadan düşündüğü ve düğünümüzü unutulmaz hale getirdiği için çok teşekkür ediyorum.
Gerek teknik ekibi gerek orkestrasındaki tüm arkadaşlara...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!