Eliz Band

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Eliz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Eğlenceli ve profesyonel bir düğün orkestrasına ihtiyacınız varsa, sizi Eliz Band Muğla ekibi ile tanışmaya davet ediyoruz. Göz alıcı sahne performanslarımız ve şahane müzik repertuvarlarımız ile kusursuz bir davet düzenlemeye şimdiden hazır olun.

Modern ile klasiği en eğlenceli şekilde birleştiren bir müzik grubuyuz. İşimizi severek yapıyor, özenle çalışıyoruz. Hizmet sunarken esas önceliği daima sizin istek ve beklentilerinize veriyoruz. Yardımcı olabildiğimiz her konuda size yardımcı oluyor, memnuniyetinizi kazanmak için uğraşıyoruz.

Orkestramızda bulunan sanatçılarımızın her biri kendi tarzında oldukça iddialı kişiler. Birbirinden yetenekli ekip arkadaşlarımızla size hizmet sunuyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence hayal ettiğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Düğününüze katılacak konukların en çok hangi müziklerde eğlenebileceğini, sizin müzik zevkinizi detaylı olarak inceliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında uygun bir müzik listesi oluşturuyoruz. Tabii ki düğün esnasında misafirlerinizden gelen istek parçalara da yer veriyoruz.

Çok geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Hangi tarzda müzik zevkine sahip olursanız olun bizden hizmet aldığınızda memnun olacaksınız. Muhteşem bir eğlence yaşatmak bizim işimiz. Pop, caz, soul, funk ve Anadolu ezgilerine şarkılarında yer veren orkestramız bu saydıklarımızın dışında da elbet hizmet sunuyor. Düğününüzde müziğimiz kadar sahne gösterilerimizle de ön plana çıkıyoruz. Kıyafetlerimize, birbirimizle uyumumuza dikkat ediyoruz. Bilmelisiniz ki bizim esas önceliğimiz daima sizsiniz. Nasıl mutlu olacağınızı tespit ettikten sonra tamamen size uygun bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Siz de Muğla müzik grupları arasında tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir hizmet almak istiyorsanız, bize ulaşın. Bunun için hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.