Kare Sanat Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Orkestra, Düğün Bandosu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat

Önerilen Firmalar

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon
6 1 5

Milas

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon

2.000-3.000 TL

Hakkında

İzmir merkezli bir müzik grubu olmamıza rağmen Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz illerimizden biri de Muğla. Siz de Muğla canlı müzik grupları arasında düğününüzü renklendirecek bir orkestra arıyorsanız, Kare Sanat Müzik Organizasyon olarak size hizmet vermeye hazırız.

Profesyonel solist ve gruplardan oluşan kadromuzla her zaman en iyi eğlenceyi oluşturmayı amaçlıyoruz. Organizasyonunuza dair tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Davetinizin kusursuz olması bizim için çok önemli. Hem kendinizin hem de konuklarınızın uzun yıllar unutamayacağı bir eğlence düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan da örnekler sunuyoruz. Müzik arşivimiz çok geniş. İstediğiniz tüm yerli ve yabancı şarkıları düğününüzde seslendirebiliyoruz. Size hem müzik türleri hem de müzisyenlerimizle farklı pek çok alternatif sunuyoruz. Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği ile birlikte çalışıyoruz. Özel günlerinize en az sizin kadar özenerek hazırlanıyoruz.

Düğün eğlencelerinde aslında müziği siz yapıyorsunuz. Biz sadece notalara basıyoruz. İlk dansınızdan eğlencenizin sonuna kadar tüm şarkılarda sizin imzanız oluyor. İsteklerinizi memnuniyetle yerine getiriyoruz. Siz ne kadar eğlenirseniz, konuklarınız da o kadar mutlu olur. Sahnenin bir an olsun boş kalmaması düğünün ne kadar güzel geçtiğinin en büyük kanıtı.

Ekipman konusunda da size yardımcı oluyoruz. Bünyemizde çok sayıda teknolojik alet bulunuyor. Sahne, truss, ses ve ışık sistemlerini mekanınızda kuruyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, ortaya çıkan sonucun sizi memnun etmesini istiyoruz.

Siz de Muğla’da düğün düzenleyecek bir çiftseniz orkestra seçiminizi bizden yana kullanmalısınız. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Özge Dikişcioğlu

Yigit Ongur

 • Adres: MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!