Kare Sanat Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

 • Bodrum, Muğla.

Kare Sanat Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Kare Sanat Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Düğün Bandosu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Kare Sanat Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Kare Sanat Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Kare Sanat Müzik Organizasyon Hakkında

İzmir merkezli bir müzik grubu olmamıza rağmen Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz illerimizden biri de Muğla. Siz de Muğla canlı müzik grupları arasında düğününüzü renklendirecek bir orkestra arıyorsanız, Kare Sanat Müzik Organizasyon olarak size hizmet vermeye hazırız.

Profesyonel solist ve gruplardan oluşan kadromuzla her zaman en iyi eğlenceyi oluşturmayı amaçlıyoruz. Organizasyonunuza dair tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Davetinizin kusursuz olması bizim için çok önemli. Hem kendinizin hem de konuklarınızın uzun yıllar unutamayacağı bir eğlence düzenlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan da örnekler sunuyoruz. Müzik arşivimiz çok geniş. İstediğiniz tüm yerli ve yabancı şarkıları düğününüzde seslendirebiliyoruz. Size hem müzik türleri hem de müzisyenlerimizle farklı pek çok alternatif sunuyoruz. Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği ile birlikte çalışıyoruz. Özel günlerinize en az sizin kadar özenerek hazırlanıyoruz.

Düğün eğlencelerinde aslında müziği siz yapıyorsunuz. Biz sadece notalara basıyoruz. İlk dansınızdan eğlencenizin sonuna kadar tüm şarkılarda sizin imzanız oluyor. İsteklerinizi memnuniyetle yerine getiriyoruz. Siz ne kadar eğlenirseniz, konuklarınız da o kadar mutlu olur. Sahnenin bir an olsun boş kalmaması düğünün ne kadar güzel geçtiğinin en büyük kanıtı.

Ekipman konusunda da size yardımcı oluyoruz. Bünyemizde çok sayıda teknolojik alet bulunuyor. Sahne, truss, ses ve ışık sistemlerini mekanınızda kuruyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, ortaya çıkan sonucun sizi memnun etmesini istiyoruz.

Siz de Muğla’da düğün düzenleyecek bir çiftseniz orkestra seçiminizi bizden yana kullanmalısınız. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.