Ezgi Müzik Düğün Organizasyon

2

E-posta Gönder

0850 532 9114

5 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Milas, Muğla

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Orkestra
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

25 yıldır Ezgi Müzik Düğün Organizasyon olarak sizin en mutlu gününüzde yanınızda olmaktan ve o ortamda bulunmaktan büyük keyif alıyoruz. En mutlu gününüze gerek müzik alanında gerek de organizasyon alanında dokunuşlarımızı katmak adeta bizi başka diyarlara götürüyor diyebiliriz.

İlk olarak orkestra işiyle başladığımız bu serüvene şimdilerde hem orkestra hem de organizasyon olarak bütünleşip o şekilde devam ediyoruz. Orkestra işini yaparken anladığımız düğün psikolojisini genişletmeyi düşündük ve uygulamaya koyduk. Bu yüzden şu an organizasyon işini yaparken aslında geçmişe dayalı tecrübeyle yaptığımızı belirtmek istiyoruz. 2 yıldır organizasyon işindeyiz fakat dediğimiz gibi geçmişe dayalı tecrübemiz olduğundan sizin o günlerinizi mükemmel kılmamak için hiçbir sebebimiz yok. Sizin ‘evet’ dediğiniz o günde biz de çift olarak yer alıyoruz aslında. Ekibimizin asıl kadrosu çekirdek aileden oluşuyor. Bunun dışında aksesuarlarımızı tek tek kiralayabiliyoruz. Elimizde çeşit çeşit tag mevcut. Yani dilediğiniz tagı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kına malzemelerinin de olması avantajıyla beraber artık dükkân dükkân dolaşmanıza gerek kalmıyor. Böylelikle siz de kendi organizasyonunuz için yapılmış süslemelere sahip olabiliyorsunuz.

Gelelim Ezgi Müzik Düğün Organizasyon nerede sorusuna. Size Muğla’da düğün organizasyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca isterseniz organizasyonun yanında orkestra hizmeti de sağlayabiliyoruz. Düğün gününüzde hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok çünkü biz sizin yerinize her şeyi düşünüyoruz.

Sizin de hazırlık aşamasındaki işlerinizi yorulmadan yapabilmek ve özel gününüzü sadece mutluluğunuzu düşünerek geçirmek bize göre en doğal hakkınız. Bu düşüncemizde bize katılıyorsanız teklif formunu hızlıca doldurabilirsiniz.

İletişim

Fatmana Kurnaz

İsa Kurnaz

 • Telefon: 0850 532 9114
 • Adres: Burgaz Mah. Kışla Cad. 29/A - Milas

Ezgi Müzik Düğün Organizasyon Yol Haritası

5 yorum


İ&İ

İrem & İnanç

Düğün Tarihi: 29.08.2020

İsa abi bizi mahçup etmedi, gerek repertuarıyla orkestrasıyla gerek görsel gelin yol masa süslemeyle rüya gibi kına düğünümüz oldu.Teşekkür ederiz Ezgi Müzik Organizasyon.

S&A

Sibel & Ahmet

Düğün Tarihi: 22.08.2020

İşini özenle yapan pandemi kurallarına hatırlatarak çoşkuyla eğlendiren ezgi müzik ekibine çok teşekkür ederiz,herkese tavsiye ediyoruz.Gözünüz arkada kalmıcak.

A&İ

Asiye & İsa

Düğün Tarihi: 16.08.2020

Pandemiye rağmen performans süperdi başarıların devamını dileriz,çiftlere tavsiye ederiz.

S&S

Sevgi & Sinan

Düğün Tarihi: 12.07.2020

EzgimMüzik Organizasyon ekibine teşekkür ediyoruz İstediğimizden fazlası yerine geldi.Doyasıya eğlendik.

A&K

Aynur & Kemal

Düğün Tarihi: 07.07.2019

Seçkin coşkulu repertuarıyla düğünümüze heyecan katan ezgi müzik ekibine isa abimize çok teşekkür ediyoruz,bize yanıltmadı herkese tavsiye ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!