Müzik Muğla

Windband Orkestrası

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Windband Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Windband Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

Windband Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Windband Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Windband Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Windband Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Windband Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Windband Orkestrası performans süresi ne kadar?

Windband Orkestrası performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Windband Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Windband Orkestrası ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.

Windband Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Windband Orkestrası doğum günü, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Windband Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Windband Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Windband Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Windband Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Windband Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Windband Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, dans grupları, açık havada performans".

Windband Orkestrası Hakkında

2006’da start verdiğimiz maceramızı düğünlerin aranılan ve en beğenilen Muğla düğün orkestralarından biri olarak sürdürüyoruz. Her geçen günle birlikte büyüyor, sahnemizde yeni şarkılar icra ederken aynı zamanda yeni insanlar da tanımış oluyoruz. Kökenimiz Kuşadası olsa da uzak veya yakın ayırt etmeden gecenize eşlik edebilir, düğünlerinizde özel kutlamalarınızda müziğimizle size ve misafirlerinize eşsiz saatler yaşatabiliriz.

Deneyim

Düğün davetlerinde farklı bir atmosfer yaratmak isteyen çiftlerimizi buraya alalım ve size biraz kendimizden bahsedelim. 10 yıldan daha uzun bir süredir müzikle iç içeyiz. Grubumuzun 9 kişilik bir ana kadrosu var. Hepimiz müziğe ve sanata aşığız, işimizi özenle ve severek yapıyoruz. Sahne aldığımız davetlerimizde klavye, gitar, bas, perküsyon, davul ve saksafonla birlikte sahnemizi paylaştığımız çok değerli solistlerimiz bulunuyor.

Orkestramızın 2 kadın ve 1 de erkek olmak üzere 3 solisti var. Düğün organizasyonlarınızda bizden başka tarzda müzik talepleri geldiğinde dışarıdan başka solist arkadaşlarımızdan bize çözüm ortağı olmasını rica edebiliyoruz. Geniş repertuarlarımız ve engin müzik tarzlarımızla size pek çok alternatif sunabiliriz. Size ve misafirlerinize eşsiz saatler yaşatmak adına provalara davetten yaklaşık 3 saat önce başlayıp en iyi şekilde hazırlanıyoruz.

Hizmetler

Windband Orkestrası Muğla’da ilk dansınızı yapacağınız o romantik veya neşeli parçadan gece boyunca devam edecek tüm akışa kadar her detayı birlikte ele alıp karar veriyoruz. Romantik veya tempolu tüm özel istek parçalarınızı repertuarımıza ekliyoruz. Düğün öncesi planlama toplantımızda sizi biraz tanıyıp düğün konseptinize uygun önerilerde bulunmamız da mümkün. O gece çattığında zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamıyorsunuz.

Düğün davetinizin her dakikasının adeta bir konser tadında geçeceğinden emin olabilirsiniz. Dans pisti asla boş kalmıyor ve misafirleriniz eğlencenin tadına varıyor. Kış düğünlerimizde sahneye 20.00’de, yaz düğünlerimizde ise 21.00’de çıkıyoruz. Sahne performansımız 23.00-24.00 saatlerinde son bulurken, dilerseniz geceye after party ile devam edebiliriz. DJ’imiz sahnedeki yerini alıyor ve misafirlerinizle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam ediyorsunuz.

Müzik Türleri

Sahnemizde dünyanın en beğenilen müzik türlerine, Türkçe ve yabancı pop eserlere, romantizmin doruklarını hissedeceğiniz aşk şarkılarına yer verebiliriz. 70’ler, 80’ler ve 90’lardan oluşan nostaljik parçaları seslendirmeyi sevdiğimiz kadar arabesk veya blues ve caz tarzı müziklerimizden de keyif alıyoruz. Siz isteyin yeter, biz her tarza hitap eden şarkılar söyleyebiliriz. Latin, Balkan, tango veya oyun havalarının en hareketli eserleriyle gecenize renk katıyoruz.

Ek Hizmetler

Windband Orkestrası olarak sunduğumuz paketlerde çok hoş hediyelerimiz var. Düğün paketlerimizden birini seçtiğinizde pasta bandosu, kapı karşılaması, ses sistemleri ve teknik ekip gibi hizmetlerimizi ekstra ücret ödemeden alabilirsiniz. Düğünden önceki görüşmemizde size özel bir şarkı listesi hazırlayabiliriz. Sahnede düğün konseptinizle uyumlu kostümler giymemiz de mümkün. Sadece Muğla’da değil, şehir dışındaki davetlerinizde de harika saatler yaşatmak için hizmetlerimize şehir kısıtlaması koymuyoruz.

Düğününüzü unutulmaz bir eğlenceye dönüştürecek o profesyonel orkestrayı bulmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Bizimle iletişime geçerseniz asla pişman olmayacaksınız. Çünkü sahneden inmemizi hiç istemeyeceksiniz. Windband Orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Randevu alıp tanışmak isterseniz alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Orkestramızın özgün tarzıyla tanışın ve siz de hayalinizdeki düğünün tadına varın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    türkmen mah çetin emeç sok no4 d14

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.