Windband Orkestrası

E-posta Gönder

 • Bodrum, Muğla.

Windband Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Windband Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Funk, Konsept Müzikler

Windband Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Windband Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Performans Süresi

  4 saatten fazla

Tüm Sorular

Windband Orkestrası Hakkında

2006’da start verdiğimiz maceramızı düğünlerin aranılan ve en beğenilen Muğla düğün orkestralarından biri olarak sürdürüyoruz. Her geçen günle birlikte büyüyor, sahnemizde yeni şarkılar icra ederken aynı zamanda yeni insanlar da tanımış oluyoruz. Kökenimiz Kuşadası olsa da uzak veya yakın ayırt etmeden gecenize eşlik edebilir, düğünlerinizde özel kutlamalarınızda müziğimizle size ve misafirlerinize eşsiz saatler yaşatabiliriz.

Deneyim

Düğün davetlerinde farklı bir atmosfer yaratmak isteyen çiftlerimizi buraya alalım ve size biraz kendimizden bahsedelim. 10 yıldan daha uzun bir süredir müzikle iç içeyiz. Grubumuzun 9 kişilik bir ana kadrosu var. Hepimiz müziğe ve sanata aşığız, işimizi özenle ve severek yapıyoruz. Sahne aldığımız davetlerimizde klavye, gitar, bas, perküsyon, davul ve saksafonla birlikte sahnemizi paylaştığımız çok değerli solistlerimiz bulunuyor.

Orkestramızın 2 kadın ve 1 de erkek olmak üzere 3 solisti var. Düğün organizasyonlarınızda bizden başka tarzda müzik talepleri geldiğinde dışarıdan başka solist arkadaşlarımızdan bize çözüm ortağı olmasını rica edebiliyoruz. Geniş repertuarlarımız ve engin müzik tarzlarımızla size pek çok alternatif sunabiliriz. Size ve misafirlerinize eşsiz saatler yaşatmak adına provalara davetten yaklaşık 3 saat önce başlayıp en iyi şekilde hazırlanıyoruz.

Hizmetler

Windband Orkestrası Muğla’da ilk dansınızı yapacağınız o romantik veya neşeli parçadan gece boyunca devam edecek tüm akışa kadar her detayı birlikte ele alıp karar veriyoruz. Romantik veya tempolu tüm özel istek parçalarınızı repertuarımıza ekliyoruz. Düğün öncesi planlama toplantımızda sizi biraz tanıyıp düğün konseptinize uygun önerilerde bulunmamız da mümkün. O gece çattığında zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamıyorsunuz.

Düğün davetinizin her dakikasının adeta bir konser tadında geçeceğinden emin olabilirsiniz. Dans pisti asla boş kalmıyor ve misafirleriniz eğlencenin tadına varıyor. Kış düğünlerimizde sahneye 20.00’de, yaz düğünlerimizde ise 21.00’de çıkıyoruz. Sahne performansımız 23.00-24.00 saatlerinde son bulurken, dilerseniz geceye after party ile devam edebiliriz. DJ’imiz sahnedeki yerini alıyor ve misafirlerinizle sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam ediyorsunuz.

Müzik Türleri

Sahnemizde dünyanın en beğenilen müzik türlerine, Türkçe ve yabancı pop eserlere, romantizmin doruklarını hissedeceğiniz aşk şarkılarına yer verebiliriz. 70’ler, 80’ler ve 90’lardan oluşan nostaljik parçaları seslendirmeyi sevdiğimiz kadar arabesk veya blues ve caz tarzı müziklerimizden de keyif alıyoruz. Siz isteyin yeter, biz her tarza hitap eden şarkılar söyleyebiliriz. Latin, Balkan, tango veya oyun havalarının en hareketli eserleriyle gecenize renk katıyoruz.

Ek Hizmetler

Windband Orkestrası olarak sunduğumuz paketlerde çok hoş hediyelerimiz var. Düğün paketlerimizden birini seçtiğinizde pasta bandosu, kapı karşılaması, ses sistemleri ve teknik ekip gibi hizmetlerimizi ekstra ücret ödemeden alabilirsiniz. Düğünden önceki görüşmemizde size özel bir şarkı listesi hazırlayabiliriz. Sahnede düğün konseptinizle uyumlu kostümler giymemiz de mümkün. Sadece Muğla’da değil, şehir dışındaki davetlerinizde de harika saatler yaşatmak için hizmetlerimize şehir kısıtlaması koymuyoruz.

Düğününüzü unutulmaz bir eğlenceye dönüştürecek o profesyonel orkestrayı bulmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Bizimle iletişime geçerseniz asla pişman olmayacaksınız. Çünkü sahneden inmemizi hiç istemeyeceksiniz. Windband Orkestrası fiyatlarımızı öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Randevu alıp tanışmak isterseniz alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Orkestramızın özgün tarzıyla tanışın ve siz de hayalinizdeki düğünün tadına varın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.