Windband Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Caz/Blues, Funk, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Efes Bandosu
53 20 5

Merkez

Efes Bandosu

10.000 TL'den fazla
Dolce Band Exclusive
14 8 5

Merkez

Dolce Band Exclusive

10.000 TL'den fazla
Feedback Plus Müzik Organizasyon
22 22

Merkez

Feedback Plus Müzik Organizasyon

2.000-3.000 TL

Hakkında

2006 yılında başlayan maceramıza, günden güne yeni müzikler icra edip yeni insanlar tanıyarak devam ediyoruz. Kurulduğumuz yıldan beri büyüyor ve daha da profesyonelleşiyoruz.

Bilmenizi isteriz ki Windband Kuşadası menşeili bir müzik grubu olmakla birlikte uzak yakın demeden güzel Aydın’ın her köşesinde müziğini icra edebiliyor. Hatta duyan bilen ve görüp de organizasyonlarının şenlenmesini isteyen İzmir’e de sıkça gidiyor. Peki, kimlerden oluşuyor bu Windband grubumuzun ana kadrosu 9 kişi ve her birimiz işimizi çok severek büyük bir özenle yapıyoruz. Enstrümanlar olarak; davul, bas, klavye, perküsyon, gitar, saksafon ve en nihayetinde solistlerimiz ile her organizasyonunuzda hazır ve nazırız. Ekibimizde 2’si kadın 1’i erkek olmak üzere toplamda 3 solistimiz var. Eğer düğünün veya herhangi başka bir etkinliğin gerektirdiği ve farklı tarzda müzik icra edilmesini isteyen çiftimiz olursa dışarıdan solist desteği alıyoruz. Sık sık çalıştığımız 8-9 adet alanında çok iyi harici solistimiz de mevcut.

Müzik programımızı sizinle yaptığımız ilk toplantımızda istekleriniz doğrultusunda planlıyoruz. İlk dans şarkısından tutun da gecenin en çok dans edilen o doruk noktalarında çalacak hareketli müziklere kadar her detayı sizinle birlikte belirleyebiliriz. Özel istekleriniz varsa repertuvarımıza dahil edebilir ve size tecrübelerimizden örneklerle çok iyi şarkılar önerebiliriz. Eğlence ve programın kusursuz ilerleyişi hakkında hiç şüpheniz olmasın. Eğer kış dönemi ise 20.00, yaz dönemi ise 21.00’de başlayan şovumuz genellikle 3 saat sürüyor ve gece 23.00 veya 24.00’te son buluyor. Dilerseniz canlı müzik sonrasında DJ ile after party sırasında konuklarınızı eğlendirmeye devam ediyoruz.

Windband Orkestrası olarak size sunduğumuz hizmetlerin bir paketi var ve bu paket içerisinde ücretsiz olarak verdiğimiz; kapı karşılaması, pasta bandosu, teknik ekip ve kaliteli ses sistemleri gibi ekstralar mevcut.

Aydın düğün orkestrası arayarak kaybedeceğiniz zamanı en aza indirmek için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir, bize sayfa üzerinden mail veya telefon yolu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

M.Kadir Güz

 • Adres: türkmen mah çetin emeç sok no4 d14Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!