Dj Erdem Dereli & Team

E-posta Gönder

Dj Erdem Dereli & Team Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Dj Erdem Dereli & Team Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Dj Erdem Dereli & Team Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Dj Erdem Dereli & Team Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Dj Erdem Dereli & Team Hakkında

Muhteşem bir eğlence ve deneyim için sizi DJ kabinimize davet ediyoruz! Detayları hiç düşünmeyin, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve hayatınızın en önemli günlerinden birinin tadını sonuna kadar çıkarın! DJ Erdem Dereli & The Team olarak, her çiftin kendine özgü müzik, stil ve DJ etkileşimi düzeyinde zevkleri olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden de etkinliklerinize profesyonel bir dokunuş yapmak için yüksek kalite dijital ses kullanıyor, detaylara da ayrıca çok dikkat ediyoruz.

Davetleriniz için son teknolojiyle üretilmiş ses sistemleri kullanıyoruz. Bunun en büyük avantajı, özenle seçip karar verdiğiniz müziklerinizi en iyi şekilde yansıtarak, misafirlerinize harika bir müzik şöleni yaşatabiliyoruz. Ayrıca kullandığımız kaliteli ekipmanlar sayesinde hem sahneye yakın olan misafirleriniz hem de sahneye uzak köşede olan konuklarınız rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik volumünde eğlenebiliyorlar. Gerekli tüm hazırlıkları en iyi şekilde yapabilmemiz için organizasyonunuzdan en az 1 saat önce etkinlik alanında olmamız gerekiyor.

Hizmetlerimiz arasında; açık havada performans, düğün öncesi planlama görüşmesi, kendi müzik listenizi oluşturma gibi imkânlar da bulunuyor. Ayrıca kendi ekipmanımızı da sağlayabiliyor, dilerseniz şehir dışında da hizmet verebiliyoruz.

Düğün dışında kına, banket, kokteyl, mezuniyet töreni, yaş günü, çocuk diskosu gibi tüm organizasyonlarınız için de hizmet verdiğimizi belirtelim. Davetlerinizin tam da istediğiniz şekilde, müthiş bir müzik ziyafetiyle geçmesini istiyorsanız, verdiğimiz hizmetleri öğrenmeden müzik firmanıza kararınızı vermeyin!

12 yılı aşkın bir süredir tüm davet ve etkinlikler için olağanüstü eğlence sunan ekibimiz, sizin de yanınızda olarak mutluluğunuza ortak olmak istiyor. Eğer siz de uygun tarih ve fiyatlandırma için bize ulaşmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurabilir veya telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.