İzmir Arena*

İzmir Arena
İzmir Arena; farklı konseptlerle, düğün, sünnet ve özel günlerin tek adresi...

Catering, banguet ve süsleme hizmeti ayrıcalığıyla yüksek standartlarda misafirlerini ağırlayan İzmir Arena, oturma düzeni olarak kapalı alanda 600 kişi, ayakta ise 3000 kişi kapasitesine sahiptir. Kapalı ve açık alanıyla denize sıfır olan İİzmir Arena, İzmir Körfezi'ne 305 metre cepheli, mavi ve yeşili birleştiren, 16.000 m2 alanı kapsayan çok amaçlı bir etkinlik mekânıdır.

İzmir Arena, ister kapalı ister açık mekânlar olsun sizin hayalleriniz doğrultusunda tasarlanan ve hizmet anlayışınız ne olursa olsun rüyalarınızı gerçekleştirmeyi amaç edinip, ilklerin mekânı olmaya devam etmektedir.
Kapalı alanın denize bakan cephesi tamamen açılır kapanır cam sistemiyle tasarlanmış olan İzmir Arena açık alan organizasyonlarına alternatif olarak kapalı alan seçeneğiyle de çözüm üretmektedir.

Açık alanın geniş olmasından dolayı hayallerinizi büyük tutmanızı sağlayan sizin için özel olan günlerin değerini bilen ve kalitesiyle size yakışmak için büyük özen gösteren bir mekânıdır.

Açık alanda portatif oturma düzeniyle 5.000 ayakta ise 35.000 kişi kapasitesiyle yaşamınızdaki tüm renkler İzmir Arena'da hayat bulmaktadır.

İzmir Arena'nın kapıları seçkin misafirlerine sonuna kadar açık olup, ulusal ve uluslar arası kongre organizasyonları, bayi toplantıları, lansman, eğitim toplantıları, şirket yemekleri, mezuniyet baloları ve defile ve kokteyl gibi etkinlikleri gerçekleştirmek için profosyonel kadrosuyla hizmet vermektedir...

Bu farkı yaşamaya sizleride davet ediyoruz...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
H&B Hale & Behçet Düğün Tarihi: 28/08/2015

500 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. Yemekler gayet başarılıydı. Organizasyon şirketi ayarladık, süslemeler pudra ve naturel tonlardı. Herkes arabasıyla geldi ama metro durağına da çok yakın olduğu için bir sıkıntı da yaşanmadı. Otoparkı da mevcuttu hatta vale hizmeti de vardı. Sanatçı Altay Bey'in de katılımıyla mükemmel bir düğün yaptık. Düşünenlere tavsiye ediyorum kesinlikle.

ME mert Düğün Tarihi: 20/07/2015

mekanda 200 kişilik bir organizasyon düzenledik. geniş bir alana sahip olduğu için rahatlıkla eğlenebildik. masa düzeni ve süslemeler harikaydı,organizatörler herşeyle detaylı bir şekilde ilgilendiler. ulaşım olarak sıkıntı hiç olmadı, şehir merkezinde oluşu,otopark bölümü olması ve bilinen bir yer olduğu için kolaylıkla düğüne katılım oldu.

bircan Düğün Tarihi: 06/06/2015

Burayı tercih etmekten dolayı çok mutlu oldum. Sanki kendi mekanınızmış gibi sizi rahat hissettiriyorlar. Çok güzel ve özel ilgileri var. Genel anlamda her şeyden memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
İzmir Arena ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İzmir Arena hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap