Kır Düğünü Yalova

Serender Kahvaltı Evi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Serender Kahvaltı Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Serender Kahvaltı Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Serender Kahvaltı Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Serender Kahvaltı Evi Sıkça Sorulan Sorular

Serender Kahvaltı Evi düğün fiyatları ne kadar?

Serender Kahvaltı Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Serender Kahvaltı Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Serender Kahvaltı Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Serender Kahvaltı Evi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Serender Kahvaltı Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Serender Kahvaltı Evi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Serender Kahvaltı Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Serender Kahvaltı Evi düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Serender Kahvaltı Evi Hakkında

Eşsiz ortamı, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmeti ile unutulmaz bir kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz hepinizi Serender Kahvaltı Evi Yalova’ya bekliyoruz. Sadece bu saydıklarımızla mı karşılaşacaksınız? Hayır. Gelin bizi tercih ederseniz ne gibi avantajlarla karşılaşacaksınız anlatalım.

Düğününüzü gerçekleştireceğiniz alanı tanıtalım. Yeşilin her tonunun bulunduğu bu açık alanımız kapasite olarak oldukça yeterli bir hizmet veriyor. Alabildiğine çim olan zeminimizi rengarenk çiçekler ve birçok farklı ağaç çevreliyor. Üstünü ise birbirinden farklı renklerden oluşan ipek kumaşlarla süsledik. Üstünüze sanki gökkuşağı açmış gibi hissedeceksiniz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri yerleştiriyor, dilediğiniz oturma düzenini uyguluyoruz.

Kır düğününüz için bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz durumunda çok daha iyi bir hizmeti sizinle buluşturacağımızın sözünü verebiliriz. Hem planladığınız tarihin uygunluğunu ayarlayabilir hem de isteklerinizi, gelecek kişi sayısını öğrenip güzel bir planlama yapabiliriz. Böylelikle hiçbir aksaklığın yaşanmaması için hazırlıklı olacağız.

Yemeklerimizin lezzetinden de bahsetmek istiyoruz. Restoran olarak faaliyet verdiğimizden dolayı düğününüzü yemekli yapmak isterseniz oldukça şanslı olacağınızı belirtelim. Profesyonel bir mutfağa sahibiz ve burada hazırlanan lezzetli yemeklerimizin damak tadına hitap edeceğinden eminiz. Günlük olarak hazırlanan mezelerimiz, uzun yıllardır çalıştığımız kasaptan alınan birbirinden lezzetli etlerimiz tatlılarımız, salatalarımız ve daha nicesiyle karşınızda olacağız.

İşletmemize gelmek için hiç zorlanmayacaksınız. Yalova’nın Çiftlikköy ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Al-Sakkar Camii yanında bulunuyoruz. Özel araçlarınız ile gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Araçlarınız için otopark alanımızın bulunduğunu da söyleyelim.

Düğün salonlarının şişirilmiş fiyatlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Kır düğününüzü çok uygun fiyata gerçekleştirmenin farkını ve konforunu yaşayacağınız Serender Kahvaltı Evi’ni tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Sultaniye Mah. Bayrak Cd. Al-Sakkar Camii Yanı Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Serender Kahvaltı Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.