Acarlar Zümrüt Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Acarlar Zümrüt Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Acarlar Zümrüt Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Acarlar Zümrüt Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Acarlar Zümrüt Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

{Acarlar Zümrüt Bahçe} düğün fiyatları ne kadar?

Acarlar Zümrüt Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Acarlar Zümrüt Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


{Acarlar Zümrüt Bahçe} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Acarlar Zümrüt Bahçe 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Acarlar Zümrüt Bahçe} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Acarlar Zümrüt Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


{Acarlar Zümrüt Bahçe} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Acarlar Zümrüt Bahçe düğün dışında nişan, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Acarlar Zümrüt Bahçe Hakkında

Her çiftin evlenmeden önce hayal ettiği bir düğün planı vardır. Özellikle kır düğünleri, yemyeşil açık bir alanda, keyifli bir organizasyon şeklinde hayal edilir. İşte tam da böyle bir ortama davet ediyoruz sizleri. Acarlar Zümrüt Bahçe olarak siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Tesisimizde gerçekleştireceğiniz düğünü yemekli yapmak isterseniz 500, kokteyl olarak yapmak isterseniz 800 kişilik bir kapasiteye sahip oluyorsunuz. Oldukça büyük bir alana sahip olmanın verdiği rahatlığı hissedeceksiniz. Bu alanın açık bir alan olduğunu ancak kötü hava şartlarından etkilenmemeniz için üstünü kapattığımızı söyleyelim. Bu alanın tasarım ve dizaynını tamamen birlikte gerçekleştiriyoruz. İsteklerinizi bizimle paylaşıyorsunuz ve tam olarak hayal ettiğiniz bir ortamın oluşmasını sağlıyoruz. Kır konseptine uygun bir süsleme yapıyoruz. Aynı zamanda konseptle uyumlu gözükecek aksesuarları da bünyemizde bulabileceksiniz.

Bünyemizde düğün organizasyonlarınız dışında nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, kokteyller, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet tören ve yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri ve bunun gibi birçok daveti de gerçekleştirebilmekteyiz. Tecrübemiz sayesinde kusursuz bir organizasyona ev sahipliği yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Tabiatımız, doğayla iç içe ortamımız ve zarif bahçemiz ile hepinizi bekliyoruz.

İşletmemize nasıl geleceğinizi de kısa bir şekilde anlatalım. Yalova’da bulunan işletmemize Bursa, İstanbul ve İzmit gibi büyük şehirlerden gelme şansına sahipsiniz. Bu 3 ilin de hemen hemen ortasında bulunan Acarlar Zümrüt Bahçe Yalova merkeze 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor. İstanbul’dan Pendik ve Yenikapı’dan, Bursa’dan ve İzmit’ten ise özel araçlarınızla otoyolu takip ederek gelebilirsiniz. Araçlarınız için geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu da söyleyelim.

Tüm bu fırsatların tek bir yerde buluştuğu işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Gökçedere Mah. Fen Lisesi Yolu Nergis Sk. No: 29

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Acarlar Zümrüt Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.