• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Onlar Alabalık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Onlar Alabalık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Onlar Alabalık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Onlar Alabalık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Onlar Alabalık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Onlar Alabalık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Onlar Alabalık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Onlar Alabalık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Onlar Alabalık Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Onlar Alabalık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Onlar Alabalık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Onlar Alabalık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Onlar Alabalık Restaurant düğün dışında nişan, bayi toplantısı, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Onlar Alabalık Restaurant Hakkında

Yalova’da kır düğünü düzenleyebileceğiniz doğa ile iç içe ortama sahip bir mekân arıyorsanız Onlar Alabalık Restaurant’ta muhteşem bir gece sizi bekliyor!

Salonda kapalı bir alanda yapılan düğünler ilginizi çekmiyorsa, uzun yıllardan beri kır düğünü hayal ediyorsanız hayallerinizi gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Mekânımızda uzun zamandır düzenlediğimiz organizasyonlardan elde ettiğimiz tecrübe sayesinde şimdi de sizin düğününüzü unutulmaz kılmak istiyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gece boyunca misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına yardımcı oluyorlar. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmelerde gecenizi tüm isteklerinize uygun hale getirebilirsiniz. Yalova kır düğünü mekanları arasında itibarlı bir konuma sahip Onlar Alabalık Restaurant’ta düzenleyeceğiniz gecede ne gibi imkânlara sahip olacağınızdan bahsedelim!

Ekibimizde yer alan organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek hayal ettiğiniz ortamı anlatabilirsiniz. Bu ortamı hayata geçirmek adına çeşitli süslemeler ve dekorlar kullanıyoruz. Eğer gecenize hâkim olmasını istediğiniz atmosferde özel bir tema olmasını isterseniz yine bu tema dahilinde de hazırlıklar yapabiliriz. Sevdiklerinizin karşısına ilk kez çıkacağınız gelin yolunda masumiyeti simgeleyen beyaz bir halı ve yanlarında kolonlar üzerinde hoş kır çiçekleri sizi bekliyor. Bu sayede bahçemizde doğal havayı bozmadan şıklığı da yakalamış oluyoruz. Masa ve sandalyelerimizde de yine sade ve şık havayı bozmayacak giydirme ve örtüler kullanıyoruz. 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda davetinize katılacak konuk sayısına göre özel oturma düzenleri kuruyoruz. Bu düzeni kurarken oturan misafirlerinizin rahatını düşündüğümüz gibi dans edecek davetlilerin de ferah bir ortama sahip olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Unutulmayacak bir gece yaşamak için Onlar Alabalık Restuarant’ı tercih ediyorsanız ve Yalova kır düğünü fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Soğucak Kalıcı Konutlar Altı

 • Haritadaki Konumu

  Onlar Alabalık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.