Kır Düğünü Sivas

Rose Garden Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rose Garden Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Rose Garden Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Rose Garden Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Rose Garden Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rose Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rose Garden Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rose Garden Kır Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rose Garden Kır Düğün Salonu düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Rose Garden Kır Düğün Salonu Hakkında

Sivas’ta ilk kır düğün salonu olarak da bildiğiniz Rose Garden şimdi de sizin aşkınıza tanıklık etmek için hazırlanıyor! Kır bahçemizde her biri farklı konseptlerle olmak üzere; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Her ânınızı unutulmaz kılmak için pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Bu yüzden de planlı bir çalışma düzeni ve koordinasyona sahip profesyonel bir ekibe sahibiz.

Davetlerinizi tasarlarken ne yapmamız gerektiğini ve öncelikli olan detayları biliyoruz. Yine de her çiftin istekleri farklı. Bu yüzden sizin isteklerinizle harmanlandığımız tecrübelerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Kır bahçemizde beyaz üzerine renkli kumaşlarla davetli masalarını hazırlıyoruz. Birbirinden şık aksesuarlar, dekorlar, şamdan ve mevsim çiçekleri ile süslediğimiz masalara uygun olacak şekilde; gelin yolu, nikâh masası, misafir anı defteri, fotoğraf çekme panosu ve karşılama masası da dekore ediyoruz. Ayrıca davet alanınıza, konseptinize ve mekân düzenlemelerine uyumlu araba süslemelerinizi de yapıyoruz.

Ağzınızı tatlandıracak davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Menü tadımları düzenleyerek belirlediğimiz davet menülerini konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Yöresel tatlar ve dünyanın lezzetleriyle keyifli bir gece sizi bekliyor. Karşılama töreni esnasında sunulan ikramalar, kırmızı et menüler ve düğün pastanızı da tercih edebileceksiniz...

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra Rose Garden Kır Düğün Salonu Sivas’ta başka bir çözüm ortağına ihtiyacınız kalmadan davetlerinizde eksiksiz bir şekilde tasarlamayı hedefliyor. Bu yüzden 2 adete kadar servis hizmeti, 4 kamera ile fotoğraf ve video çekimleri, drone ile havadan çekim, müzisyenlerimizle anlaşma sağlıyoruz. Gecenin eğlencesi için ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumlarını da yapıyoruz.

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğün organizasyonlarınız için Sivas’ta kır düğünü mekânı tercih ediyorsanız, Rose Garden tam da aradığınız adres! Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Sivas - Yozgat Karayolu 8.km Kadoil Petrol İçi Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Rose Garden Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.