Kır Düğünü Sivas

Nirvana Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nirvana Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nirvana Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Nirvana Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Nirvana Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nirvana Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Nirvana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nirvana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nirvana Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nirvana Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Nirvana Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nirvana Düğün Salonu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Nirvana Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nirvana Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Nirvana Düğün Salonu Hakkında

Yıllar önce Sivas’ta hizmete giren Nirvana Düğün Salonu ailesi olarak pek çok çiftin mutluluğuna şahitlik ettik. Tecrübe ve bilgi birikimimizle kendimizi yeniledik ve beğeninizi kazandığımız için halkımıza yeni hizmetler sunmayı hedefledik. Bu yüzden 2016 yılında bir de kır düğünü düğün salonu açtık! Her ikisi de merkezi konumda olan salonlarımızda hayallerinizi gerçekleştirmek için biz hazırız! Ya siz?

Gelin birlikte yapacağımız hazırlıklardan bahsedelim! Rüya gibi bir kır düğünü konsepti için tercih ettiğiniz Nirvana Düğün Salonu Sivas’ta, meyve ağaçlarıyla karşılıyoruz sizi… Çardaklar da yer alan bahçemizde farklı masa düzenleriyle 750 kişiyi ağırlayabiliyoruz. 1000 metrekarelik bahçemizde, konuklarınızla rahatça eğlenebileceğiniz ferah bir dans pisti var. Davetleriniz de sere serpe yerleştirdiğimiz masalarda konforlu bir gece geçirecekler ve dans pistine gelirken zorluk çekmeyecekler… Şıklığıyla fark yaratan bahçemizde nikâh masası, gelin yolu ve sahne de bulunuyor. Konsept çalışmalar ve salonumuzda değişiklikler için organizasyon firmalarından destek alarak farklılıklar yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Elbette bu konuda karar size ait! Konseptinizi belirlemeli, isteklerinize uygun çalışma için çözüm ortağı istiyorsanız, belirtmelisiniz.

Sanatçılarımızın sahneye çıktığı düğünlerinizde, ilk dans müziğinizi seçebiliyorsunuz. Hatta repertuvar hakkında da görüşerek tarzınızı eğlencenize yansıtabilirsiniz. Bu mutlu ânlarınızı da kayıt altına almayı ihmal etmiyoruz. Düğün menüleriyle ziyafete dönüşen gecenizde konuklarınıza şık sunumlar yapıyoruz. Sınırsız yemek menülerinden dilediğinizi seçebileceğinizi de belirtmeliyiz…

Tüm bunların yanında kır düğünü tercih etmeyen çiftlerimiz için diğer salonumuzu ve bahçemizin kapalı alanını konuklarınıza açıyoruz. Kır bahçemize ek olarak 300 metrekarelik bir kapalı alanımız var.

Siz de Nirvana Düğün Salonu Sivas merkezlerinde yer alan davet alanlarımızı tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. İletişime geçerek fiyat teklifleri de alabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Bahtiyar Bostan Mah. Kazancılar Cad. Açıkgözler Apartmanı Altı No: 1 Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Nirvana Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.