Kır Düğünü Sivas

Elit Garden

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Elit Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Elit Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Elit Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Elit Garden Sıkça Sorulan Sorular

Elit Garden düğün fiyatları ne kadar?

Elit Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Elit Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Elit Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Elit Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Elit Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Elit Garden düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Elit Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elit Garden düğün dışında bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, doğum günü, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Elit Garden Hakkında

Doğasının huzuru ve eşsiz dokusu ile bilinen Sivas’ta düğün organizasyonları için en doğru karar kır düğündür! İşte biz tam da böyle düşündük ve Elit Garden Kır Düğün Salonu Sivas adresimizde davetleriniz için kapılarımızı açtık.

Hayallerinizin gerçek olacağı özel ânlarınıza şahitlik etmek için kusursuz bir atmosfer yaratmayı hedefledik. Farklı tasarımı ile dikkat çeken 750 kişilik bir kapalı salon ve 6000 metrekarelik bir açık alanda faaliyete başladık. Profesyonel bir ekibe ve keyfi çalışma arkadaşlarına sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. Kalabalık ekibimizde yer alan ekip arkadaşlarımızın tümü alanında uzman kişilerden oluşuyor. Bu sayede görev paylaşımı yapıyor ve iyi bir koordinasyonla davetlilerinizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.

Dilerseniz detaylı olarak neler yaptığımızı aktaralım:

-Zarif süslemeleriyle ışıl ışıl bahçemiz gecenize damgasını vuruyor! Davet alanını en verimli şekilde kullanmak için tercih edilen yuvarlak ve dikdörtgen masallar, beyaz masa örtüleri ile örtülüyor. Altın rengi şamdanlar ve yine benzer tonlarda örtülerle bezenmiş tiffany sandalyelerle ziyafetleriniz için ilk hazırlıklar tamamlanıyor.
-Beyaz rengine ağırlık verilerek doğanın zarafeti ortaya çıkarılan bahçemizde nikâh masanız da tasarlanıyor. Şıklığıyla dikkat çekecek bir atmosfer sizi bekliyor. Bahçemize adım attığınız andan itibaren büyüleneceksiniz...
-Davet menüleri de Elit Garden mutfağında hazırlanıyor. Birbirinden lezzetli tatlılar menü tadımlarında denenerek belirleniyor. Damak tadınıza ve bütçenize uygun olarak isterseniz yemekli isterseniz de ikram menülerimizi tercih edebilirsiniz. gece boyunca sunulan lezzetler genel hatlarıyla; karşılama ikramları, davet menüleri ve düğün pastasıdır.
-Gece boyunca fotoğraf ve video çekimleri, hizmet personellerimizin her ihtiyacınızda anında yanınızda olması, organizasyon sorumlumuzun kır düğünü konseptinizi tasarlaması, kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de hizmetlerimiz arasında yer alıyor...

Siz de Sivas kır düğünü mekanları arasında Elit Garden’ı tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmındaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Alibaba Cad. Çayboyu Mah. No: 16 Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Elit Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.