Kır Düğünü Sivas

Yıldızdağı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yıldızdağı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Yıldızdağı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yıldızdağı Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Yıldızdağı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yıldızdağı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yıldızdağı Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yıldızdağı Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yıldızdağı Kır Bahçesi düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, baby shower, parti, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yıldızdağı Kır Bahçesi Hakkında

Yeşilin her tonuna hâkim olan bir kır bahçesinde düğün organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen çiftlerimize unutamayacakları gibi bir gün yaşatıyoruz. Yıldızdağ Kır Bahçesi olarak uzun yıllar boyunca Sivas’ta düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yaparak yeme içme üzerine faaliyet göstersek de kır bahçemizi organizasyon gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize tahsis ediyoruz.

Geniş kır alanımızı özel gününüzde size özel tahsis ediyoruz. Bunun yanında üstü kapalı etrafı açık alanımızda bulunuyor. Davetli sayınızı öğreniyor ve masa yerleşim planımızı hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi bulunuyor.. Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde kutlamak isterseniz, İş ortağımız olan organizasyon firmalarından temin ettiğimiz süslemelerle kır bahçemize renkli bir görünüm kazandırıyoruz.

Müziksiz eğlence mi olur? Düğün organizasyonlarının en önem verilmesi gereken detaylardan biri de ses sisteminin kalitesiniz. Biz de son teknoloji ile üretilmiş ses sistemleri temin ediyoruz. Geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, bu özel günü unutulmaz kılıyoruz.

Yemekli organizasyonlar için kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Ordövr tabağı ile başlayıp, ana yemekle devam eden menü içeriğinde bulunan yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyoruz. Kullandığımız ürünlerin kaliteli olması için güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz.

Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, sünnet düğünleri, nişan kutlamaları ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda her geçen yıl farklı alternatiflerle hizmet veriyoruz

Siz de mutlu bir geleceğe bizim ev sahipliğimizde “Evet” demek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yenişehir Mahallesi Sultanşehir Bulvarı No:22 Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Yıldızdağı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.