Kır Düğünü Muğla

Özilkem Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Özilkem Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özilkem Kır Düğün Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özilkem Kır Düğün Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon, parti, nişan, piknik ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren mekânımız Özilkem Kır Düğün Bahçesi Milas’ta bulunuyor. Sadece ilçemizle de sınırlandırmıyoruz ve Muğla’nın her bölgesinden çifti ağırlıyoruz. Düğün haricinde nişan törenleri, kına geceleri ve sünnet gibi toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Özilkem, dört mevsim ve 12 ay boyunca faaliyet gösteriyor. Sevgili çiftlerimiz ve değerli konuklarına daha iyi hizmet verebilmek ve her iklim koşulunda onları ağırlayabilmek için hem kapalı hem de açık alanımız bulunuyor. Açık alanımızda 500 kişi ve hatta daha fazlasını rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde bir davet verecekseniz bu sayı 1000’e kadar dahi çıkabiliyor. En mutlu gününüzde tüm sevdiklerinizi çağırabilir ve bu mutluluğu onlarla paylaşabilirsiniz. Çünkü böyle günlerin asıl önemi de budur zaten. Bu sebeple, eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız kalabalık kitleleri ağırlayabildiğimiz kır bahçemizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Olumsuz hava koşullarından kötü etkilenmemeniz adına kış ve sonbahar aylarında faaliyete giren kapalı alanımız var. Bu alanda oturmalı düzende ortalama 350 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Seçtiğiniz alan hangisi olursa olsun hak ettiğiniz özeni size ve misafirlerinize göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Kır bahçemizi de kapalı alanımızı da dilediğiniz gibi süsleyip hazır hale getiriyoruz. Kır konseptine uygun 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve katlamalı lake sandalyeler kullanıyoruz. Ortamı renklendirmek içi ise farklı renklerde sandalye bağlamalarını seçiminize sunuyoruz.

Bahçeye girişinizi görkemli hale getirmek için kırmızı halı serdiğimiz gelin yolundan geçerek alana giriş yaptığınızda davetlilerinizin gözü üzerinizde olacak. Işıklar ve konfetiler içerisinde sizi fotoğraflamak ve alkışlamak isteyecekler. Havuzumuzun üzerine kurulu platforma, tüm konuklarınızın sizi rahatlıkla görebileceği ve tıpkı olması gerektiği gibi göz önünde olabileceğiniz şekilde gelin ve damat masanızı yerleştiriyoruz. Buradan alanı ve düğünün akışını çok rahat takip edebilirsiniz.

En mutlu gününüzde Özilkem Kır Düğün Bahçesi’nde sizinle olmak istiyoruz.

Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz...

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Hayıtlı Mahallesi, Menteş Köyü Bulvarı, Milas / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Özilkem Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Özilkem Kır Düğün Bahçesi Düğün Yorumları (1)

Özge

Düğün Tarihi: 15.08.2015

Mekan açık havada geniş,ferah,güzel bir yerdeydi.Başta konuşulanlar neyse hepsi gerçekleştirildi.Kır düğünü oldu.Genel anlamda memnuk kaldık.Yaklaşık 800 kişilik bir organizasyondu ve ikramlı olarak yapıldı.Tadına hiç bakmadım konuklarımada sormak aklıma gelmedi.Renk seçeneği konusunda 2 seçenek... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.