Kır Düğünü Muğla

Çöllüoğlu Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çöllüoğlu Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çöllüoğlu Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çöllüoğlu Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Çöllüoğlu Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çöllüoğlu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çöllüoğlu Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çöllüoğlu Kır Düğünü 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çöllüoğlu Kır Düğünü düğün dışında nişan, doğum günü, kına, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, piknik, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Çöllüoğlu Kır Düğünü Hakkında

Kapalı ya da açık imkânlarımızla birlikte düğünden kınaya birçok özel organizasyonunuz için profesyonel bir hizmetle karşınızdayız. Çöllüoğlu Kır Düğün Bahçesi Milas’ta uzman kadrosuyla birlikte sizi bekliyor!


Neden bizi tercih etmelisiniz?


Öncelikle iki ayrı alternatife sahip olmamız bir avantaj olarak karşını çıkıyor. İster dış ister iç mekânda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik yaz davetleri için olası yağmur ihtimaline karşı alternatif bir seçeneğinizin olması güvende hissettirecek. Bir diğeri ise uygun fiyatlar. Çöllüoğlu olarak her bütçeye hitap etmeyi amaç edindiğimizden bölgeye göre daha uygun bir bütçeyle karşınıza çıkıyoruz. En önemlisi ise, kaliteli hizmet verme isteğimiz. Kurulduğumuz günden beri bu düşünceyle çalışıyoruz. Bu sayede de birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk.


Peki, düğün organizasyonunuz için ne gibi hizmetler veriyoruz?


 • İlk bahsetmemiz gereken kesinlikle, organizasyon hizmeti olmalı. Anlaşmalı olduğumuz çözüm ortakları sayesinde hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Karşılama taklarından tüllere, hoş çiçek aranjmanlarından oluşturulan masa süslerinden çeşitli renk seçeneklerine sahip giydirmelerimize kadar her konuda ayrıntılı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

 • Aynı zamanda kaliteli bir ses sistemi kurarak atmosferin nabzını iyi tutmayı başaran orkestra hizmetimiz de var. Tüm gece dans edecek yerinize oturmak istemeyeceksiniz.

 • Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerle de karşınıza çıkıyoruz. Başlangıçlardan tatlıya kadar bir menü hazırlıyoruz. Eğer yemeksiz düşünüyorsanız da atıştırmalıklara yer veriyoruz.

 • Hızlı hizmet. Servis ekibimiz işinde oldukça profesyonel olduğu için düğün programınızda asla aksama yaşamıyorsunuz. Eğer yemekli bir davet ise de yemekleriniz soğumadan tabaklarınızla buluşuyor.Hayallerinizdeki kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirmek zor değil. Profesyonel bir hizmet ve detaylı bir çalışma sonucunda düğün organizasyonunuz sonunda memnun olacağınıza eminiz. Bu yüzden bizimle iletişime geçerek bunu yaşamalısınız. Tek yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız! Rüya gibi bir düğün bir tık kadar uzağınızda sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Burgaz Mh. Nazmi Akdeniz Cd. Hekim Sk. No:8

 • Haritadaki Konumu

  Çöllüoğlu Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.