• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

İksirci Baba Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

İksirci Baba Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İksirci Baba Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

İksirci Baba Hotel Sıkça Sorulan Sorular

İksirci Baba Hotel düğün fiyatları ne kadar?

İksirci Baba Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.İksirci Baba Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

İksirci Baba Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İksirci Baba Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İksirci Baba Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İksirci Baba Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

İksirci Baba Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İksirci Baba Hotel düğün dışında kına, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İksirci Baba Hotel Hakkında

Hayatınızın belki de en önemli günü yaklaşıyor ve siz nerede kutlayacağınıza henüz karar veremediniz mi?


Öyleyse tüm sorularınıza yanıt olabilmek için İksirci Baba Hotel Ölüdeniz adresimizde bekliyoruz!


Uzun yıllardır otel işletmeciliği yapıyor aynı zamanda otelimizde özel davetlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel kadromuzla size ve misafirlerinize hizmet vermekten mutluluk duyuyor; bu güzel güveninize layık olmak için özenle çalışmaya devam ediyoruz. Her davetimize dikkatle yaklaşıyoruz. Neden mi? Çünkü hayatınız boyunca belki de bir kere yaşayacağınız bir gün… Bugüne dair içinizde hiçbir ukde kalmasın istiyoruz.
Peki otelimizde düğününüz için neler mi yapıyoruz?


Farklı düğün paketi alternatifleri sunarak işe başlıyoruz. İstediğiniz paketi belirlemenizin ardından sıra davet alanı tercihine geliyor yavaş yavaş… Davetleriniz için kapalı ve açık alanımız bulunuyor. Bu iki davet alanında da atmosfere uygun aksesuarlar kullanıyoruz. Örneğin açık hava organizasyonlarımızda yelpaze, havai fişek gösterileri tercih ediyoruz. Kapalı alanda ise konfeti ve renkli mumlar kullanıyoruz. Ambiyansla olan uyum bizim için oldukça kıymetli. Tabii bir de sezonla olan uyum… Açık alanımızda ilk bahar ve yazı yansıtan kır düğünleri yahut havuz başı düğünleri organize ediyoruz. Kapalı alanımızda ise kış dönemine yakışır, balo havası yakalayabileceğiniz organizasyonlar… Farklı alternatiflerimiz arasında tercih yapmak ise düğün çiftimize kalıyor.


Otelimizde aynı zamanda; davet listesi oluşturma, lcv hizmeti, davetiye seçimi ve hazırlanması noktasında da destek oluyoruz. Yapılan geri dönüşlere göre de son davetli sayısını netleştiriyor buna göre hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Düğün gününde ise gelin arabası süsleme, düğün müzikleri, pasta hazırlanması gibi hizmetlerde de yanınızda oluyoruz.


Siz de bu kıymetli organizasyon için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, İksirci Baba Hotel fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ölüdeniz Mahallesi, 150. Sk. NO:3, 48340 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  İksirci Baba Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.