SeSi Garden
Keçiören
14 saatte cevap verir

Sade süslemelerModern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

10 - 730 Kişi
35.000
29.300 TL
İncele
Sakalar Vip Ovacık
5,0
(3 Yorum)
2. yıl
Keçiören

Havuz başındaButik düğüne uygunFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Keçiören Altınyele Binicilik

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Keçiören Kamelya Kır Bahçesi

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Dora Garden

100 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Keçiören Kır Düğünü Mekanları

Ankara Keçiören’in pek çok mahallesinde, çok çeşitli konseptlerde kır düğünü mekanları bulunmaktadır. Aynı zamanda bu mekanlar, birçok kapasitedeki davete uygun alanlar sunar. Bu sayede bu ilçede kır düğünü yapmak istediğinizde karşınıza pek çok seçenek çıkıyor. Mekanların sunduğu olanaklar ise değişiklik gösterebiliyor.

Keçiören’de seçim yapabileceğiniz kır düğünü paketleri içerisinde pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin gece boyu devamlı ve kaliteli bir şekilde verilmesi için de profesyonel organizasyon sorumluları alanlarda hizmet verir. Kır düğününüzün her bir anını bu organizasyon sorumluları ile planlayabilirsiniz. Ankara Keçiören kır düğünü alanlarında istediğiniz ikramları sunarak kutlama yapabilirsiniz.

Keçiören’de Kır Düğünü Mekanları Fiyatları Nasıldır?

Düşük maliyetli bir kır düğünü yapmak isterseniz, standart paketi en geniş olan kır düğünü mekanları arasında inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekir ki hafta içi akşam saatleri için indirimli fiyatlar sunabilen mekanlar bulunmaktadır. Yemekli bir kır düğünü yapmak yerine kokteyl bir davet düzenlemek de daha uygun maliyetler sunabilir. Bu sayede uygun fiyatlı bir kır düğünü organizasyonunu planlayabilirsiniz.

Fiyatlar davetli sayısına göre belli olmaktadır, net katılım gösterecek sayıya göre fiyat hesaplanacaktır. Ayrıca düğün paketi ücretlerine servis personelleri ve süslemeler dahil olabilir. Bu da demek oluyor ki davetli sayısına göre yeterli sayıda servis personelihazır olacaktır. Süslemeler ise uzmanlar tarafından sizin zevklerinize göre ayarlanacaktır. Tüm bunlar ile bütçe dostu bir düğün yapabileceksiniz.

Hizmetleri ile Keçiören’deki Kır Düğünü Mekanları

Düğün paketleri içerisinde çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunlardan biri de gece boyunca kesintisiz müzik imkanı. Düğün alanına girişinizden itibaren kapanış seremonisini kadar istediğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. Hatırlatalım ki kaliteli akustik ses sistemleri sayesinde gelin yolundan nikah masasına kadar tüm düğün alanına eşit şekilde müzik ulaşabilir. Ekstra hizmet olarak orkestra ya da müzik gruplarının performanslarını talep edebileceğinizi de ekleyelim.

Müzik ile beraber dahil olan hizmetler arasında ışık ve sahne sistemleri de vardır. Orkestra ve dans ekiplerini bu sahne olanakları sayesinde ekleme şansınız olacaktır. İstediğiniz atmosferin yakalanması için özel ışıklandırmalar kullanılacaktır. İster peri ışıkları ister ledler ile aydınlatmayı düzenleyebilirsiniz. Size hitap edecek sahne tasarımına ve ışıklandırmaya sahip olabilen mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Çeşitli hizmetler arasında düğün pastası ve seremonisi de vardır. Öncelikle, düğün öncesinde düğün pastanızın nasıl olacağına profesyonel organizasyon sorumlusunun yardımı ile karar verebilirsiniz. Keçiören’de hizmet vermekte olan kır düğünü yerlerinde özel pasta tasarlatabilirsiniz. Pasta kesiminde fotoğraf çekilmeniz için görselliği yüksek olan volkan ve sis şovlarını da mekandan isteyebilirsiniz.

Özel seremoni alanlarının kullanımı da düğün paketlerinin içinde olabilir. Özel olarak süslenip hazırlanacak olan after ya da before party alanları pek çok Keçiören kır düğünü mekanını bulunmaktadır. Kına töreni için de ek alanlar hizmete dahil olabilir. Düğün töreni ile beraber nikah merasimi de istiyorsanız, dekore edilmiş nikah masası ve tören alanı hazırlanabilir.

Keçiören Kır Düğün Mekanları Artıları

Keçiören kır düğün mekanları, her mevsime uygun alanları hizmetinize sunuyor. Mekanlar, ek kapalı alanlar veya büyük şemsiyeler ile kötü hava şartlarına karşı önlemler alıyor. İsteklerinize ve bütçenize uygun olan kır düğünü mekanını bu sayede kolaylıkla seçebilirsiniz. Çünkü size her mevsimden çeşitli tarih seçenekleri sunulacaktır. İndirimlerden faydalanmak için önceden iletişime geçmeye de dikkat edebilirsiniz.

Artılardan bir diğeri de ulaşım kolaylığıdır. Düğün mekanlarının bulundukları yerleri bulmak oldukça kolay olacaktır. Keçiören’in bilinir konumlarında yer alan çok sayıda kır düğünü mekanı vardır. Bu davet alanlarına toplu taşıma veya özel araçlarınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Keçiören’de seçtiğiniz kır düğünü mekanlarına ulaşmak her açıdan çok kolay olacaktır, isterseniz servis ya da taksi de talep edebileceğinizi de hatırlatalım.

Fiziksel özellik bakımında da Keçiören’de mekanlar çok avantaja sahiptir. Mesela kır düğünü alanları arasında araştırma yaparken, çim tabanlar ya da taşlı yolları olanları da görebileceksiniz. Ayrıca ek kapalı alanlara sahip çok sayıda alan vardır. Yağmur ve rüzgar gibi durumlarda oldukça faydalı olan bu ek kapalı alanlar yerine, bazı mekanlarda açılır-kapanır tavan da bulunmaktadır.

Keçiören Kır Düğünü Yerlerinde Yemekli Davetler

Keçiören ilçesindeki bir kır düğünü mekanında yemekli düğün yapmak isterseniz, karşınıza çeşitli opsiyonlar çıkacaktır. Kır düğünlerinde sunulacak olan menüler uzman şefler tarafından özel olarak hazırlanıyor. Gece boyu yemeklerin sıcak ve özenli servisi için yeterli sayıda personel bulunacaktır. Ayrıca kuru pasta gibi atıştırmalıklar da ekleme şansınız vardır.

Düğün günü katılım gösterecek olan misafirlerinizin özel diyetleri ışığında menüleri düzenleyebilirsiniz. Kolesterol ya da diyabet gibi sağlık durumları olan sevdikleriniz için onların diyetine uygun menüler hazırlanacaktır. Gluten hassasiyeti gibi durumları olan sevdikleriniz için en uygun ve sağlıklı yemekler, uzmanlar tarafından yapılacaktır. Çocuk misafirleriniz için de keyifli çocuk menülerine ulaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları