Hayalinn Kır Bahçesi
4,8
(18 Yorum)
4. yıl
Etimesgut
20 saatte cevap verir

Rustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik

50 - 500 Kişi
75.000
60.000 TL
İncele
Vivaldi Garden Events
5,0
(21 Yorum)
4. yıl
Etimesgut
4 saatte cevap verir

Havuz başındaRustik süslemelerÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otopark

100 - 1200 Kişi
105.000
85.000 TL
İncele
İzen Garden
5,0
(2 Yorum)
Etimesgut

Göl kenarındaHavuz başındaModern ve ihtişamlıÇim zeminCam salonMenü tadımıDJAlkol servisi yok

100 - 800 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Etimesgut Arven Palas & Terrace

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Etimesgut Bağlıca Aquapark Kır Düğünü

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Etimesgut Perle Wedding

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Etimesgut Mrada Garden

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Etimesgut Eymir Uçurtmalı Bahçe

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Etimesgut Kır Düğünü Mekanları

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde pek çok kır düğünü mekanı vardır. Çeşitli konseptlerdeki çok sayıda kır düğünü mekanı Etimesgut’ta merkezi konumlarda bulunurlar. Etimesgut’un her mahallesinde, her bütçeye uygun düğün alanları mevcuttur. Her bütçeye uygun olabilen düğün paketleri içerisinden geniş hizmetler yer alır. Unutulmaz bir düğün yapmayı sağlayacak çeşitli hizmetlerin yanı sıra ekstralar da talep edebilirsiniz.

Mekanların dikkat çeken çeken özellikleri arasında havuz başı olması ya da açılır kapanır tavana sahip olmaları vardır. Çok farklı özellikleri olan mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, düğün organizasyonları dışında da kutlamalarınızı Etimesgut’ta planlayabilirsiniz. Kına, nişan, sünnet ve bekarlığa veda partisi gibi çeşitli organizasyonlara uygun alanlar Etimesgut’ta mevcuttur.

Etimesgut’ta Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Sundukları geniş hizmetler sayesinde bütçenizi zorlamayacak düğünlerin adresi Etimesgut’tur. Etimesgut ilçesinde fiyatlar her bütçeye uygundur. Siz kendi bütçenizi belirledikten sonra, buna göre mekanları inceleyerek cebinizi yakmayacak alternatifleri bulabilirsiniz. Mekanları incelerken de göreceksiniz ki, Etimesgut’ta fiyatlandırma kişi başı üstünden hesaplanmaktadır. Yani sizin belirlediğiniz katılımcı sayısı ne ise fiyat da ona paraleldir.

Fiyatları etkileyen birtakım faktörler vardır. Bunların başında ise menü gelmektedir. Örneğin beyaz etli menü kararı alırsanız daha uygun maliyetli bir düğün düzenleyebilirsiniz. Ya da alkolsüz meşrubatlar talep ederseniz, aynı şekilde daha makul fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Düğün öncesi ön tadım yapma şansınız varsa, organizasyon sorumlusundan size bütçe dostu ikramları sunmasını talep edebilirsiniz.

Ödemeniz gereken ücreti etkileyecek noktalardan biri de düğün tarihidir. Yaz akşamlarındaki hafta sonları dışında kalan günler, daha uygun fiyatlı olabilir. Kır düğünü mekanlarında yapacağınız sonbahar ve kış dönemi davetleri daha düşük maliyetli olabilir. Mekanlar size bu dönemler için indirimler uygulayabilmektedir. Bu sayede Etismesgut’ta her bütçeye göre bir düğün yeri bulunabilir!

Etimesgut’taki Kır Düğünü Mekanlarının Hizmetleri

Etimesgut düğün paketleri çok geniştir! Bütçe dostu bir düğün planlarken alacağınız bu geniş paketlere dahil hizmetler sayesinde misafirleriniz ile beraber çok memnun kalabilirsiniz. Sunulan hizmetler bu mutlu günü hep güzellikler ile hatırlamanızı sağlayacaktır. Peki çiftlere en güzel günlerinde nasıl hizmetler sunuluyor, gelin birlikte bakalım:

Etimesgut Kır Düğün Mekanları Avantajları

Avantajlara gelirsek de, işletmeciler sizin düğün geceniz için için ses ve ışık sistemlerini profesyonellere emanet ediyor. Ekstra olarak isterseniz canlı müzik ve hatta dans ekipleri size eşlik edebilir. Etimesgut’ta sunulan ekstra hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için kır düğünü mekanları ile iletişime geçmeniz oldukça faydalı olabilir.

Etimesgut’un avantajlarından bir diğeri de hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren mekanların olması. Böylece her mevsim olumsuz hava koşullarının engeli olmadan kır düğünü yapabilirsiniz. Pek çok açık hava düğün mekanında ek kapalı alanlar olması da avantajlardan biridir. Böyle avantajlara sahip mekanların varlığı, planlama esnasında Ankara’nın Etimesgut ilçesini dikkat çeken bir konuma getirebilmektedir.

Geniş mi geniş içerikli düğün paketleri sayesinde Etimesgut kır düğünü mekanları sizi en güzel gecenizde memnun bırakacak. Düğün paketlerinizde profesyonel mutfak ekipleri tarafından alacağınız yardımla hazırlayacağınız menüler ile konuklarınıza harika bir anı bırakacaksınız. Bu özel menülerin içeriği ve fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz mekanlarla iletişime geçtiğinizde net bilgi alabilirsiniz.

Planlama Yapılırken Etimesgut Kır Düğünü Yerlerinde Dikkat Edilecekler

Çiftlerin sonsuza kadar evet demek için seçecekleri kır düğünü alanlarında dikkat edilmesi gereken noktaları belirtelim. Öncelikle ulaşım imkanlarının çeşitliliğine dikkat edilmelidir. Özel araçlar için otopark imkanı, özel ihtiyaç olursa da vale hizmeti de birçok otelde hizmetler arasında sağlanmaktadır. Ancak zaten pek çok kır düğünü mekanı otobüs duraklarına yakın konumlarda bulunurlar.

Süslemelerin trend ve tarzınıza uygun olduğuna dikkat etmek de önemli noktalardan biridir. Trendlere uygun hazırlanacak olan kır düğünü mekanlarını tercih etmek çiftler için ideal bir karardır. Bunun için de çiftlerin kır düğünü mekanları arasından uzman dekorasyon ekipleri ile çalışanları seçmesi mühimdir. En mutlu gecenin geçirileceği kır düğünü alanının dekorasyonu oldukça önemlidir.

Etimesgut kır düğünü alanlarının mutfaklarında, her türlü zevk ve hassasiyete uygun yemekler hazırlanır. Servis edilecek yemeklerin, uzman mutfak ekipler tarafından hazırlanmış olduğuna dikkat edebilirsiniz. Yemeklerin kalitesi gibi servis şekline de dikkat etmek faydalı olacaktır. Ayrıca gece boyu yemeklerin servisini yapacak yeterli sayıda hizmet personelinin olduğunu da organizasyon sorumlusuna sorarak öğrenebilirsiniz.

Otelleri seçerken fiyatlarına göre de bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bütçenizi aşıp aşmadığına da bakabilirsiniz. Her türlü bütçeye uygun çok çeşitli tarzlara hitap eden mekanlar vardır, bu sayede siz standart paketi geniş olan bütçe dostu kır düğünü yerleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kendinize uygun aralıkta olanlar arasında araştırma yapabilirsiniz. Böylece ekstra hizmetlere çok fazla ücret ödemezsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları