Mrada Garden

E-posta Gönder

Mrada Garden
 • Etimesgut, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Mrada Garden
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Mrada Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Mrada Garden Sıkça Sorulan Sorular

Mrada Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mrada Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mrada Garden Hakkında

Ankara, Etimesgut kır düğünü mekanları arasında hizmet veren Mrada Garden Sincan ve Eryaman gibi semtlerden gelen çiftlerin de tercihi oluyor. Açık ve kapalı alan seçenekleriyle kapısını açan Mrada Garden yemekli veya kokteyl konseptli kır düğünlerine ev sahipliği yapabiliyor. Park manzaralı davet alanımızda yeşillikler içinde bir kır düğünü düzenleyebilir, geniş kapasitesiyle istediğiniz herkesi düğününüzde görebilirsiniz.

Davet Alanları

Etimesgut ve Sincan düğün mekanları içinde Mrada Garden 2 adet davet alanıyla çiftleri bekliyor. Mekanımızın toplam büyüklüğüyse 30000 metrekareye ulaşıyor. Ankara’da kır düğünü yapmak isteyen çiftleri açık davet alanımızla ağırlıyoruz. 500 ila 750 kişilik kapasitesiyle öne çıkan kır bahçemizde uzun davetli listelerini rahatlıkla misafir edebiliyoruz. Ağaçlarla çevrili kır bahçemizden görülebilen Harikalar Diyarı park manzarası da bahçemizi güzelleştiriyor.

Kapalı davet alanımızda farklı bir konsept ortaya çıkardık ve 3 ayrı loca alanı hazırladık. Localarımızın her biri 100 kişi kapasiteli olduğundan butik davetler için tercih ediliyor. Aklınızda daha samimi bir düğün veya nikah töreni varsa localarımızı kullanabilirsiniz. Kapalı alanımızda yer alan kubbe biçimli cam tavanımız da salonumuza ferah bir görünüm veriyor.

Dekorasyon

Şık kır bahçesi alanımızda misafirlerinizin konforu için mermer zeminle hizmet veriyoruz. Açık alanımızın dekorasyonun minimalist ögelerden yararlanıyor, çiftlerimizin isteğine göre her türlü konsepti kır bahçemizde hayata geçirebiliyoruz. Oturma düzenindeyse yuvarlak veya dikdörtgen masalardan ve beyaz sandalyelerden faydalanıyoruz. Siyah ve gold renklerle dekore ettiğimiz localarımızsa lüks bir atmosfere sahip. Kapalı alanlarımızda da yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanıyoruz.

Hizmetler

Düğününüz için kokteyl veya ana yemekli menüler çıkartabiliyoruz. Menüye sizinle karar verdikten sonra menü tadımı seçeneğini de sunuyoruz. İsteyen çiftler tadımdan sonra menüde ekleme veya çıkarma yapabilir, değişikliğe gidebilirler. Yemeklerin servisini de ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Mrada Garden bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumlumuzla sizi karşılıyor, dileyen çiftlere dışarıdan bir firmayla çalışma imkanı da veriyoruz.

Kır bahçesi veya kapalı alanımızda sahne kurulumunu gerçekleştiriyor, müzik yayını için ses sistemlerini hazırlıyoruz. Işıklandırmaları da personelimizle biz kuruyoruz. En özel gününüzden hatıra kalsın isterseniz anlaşmalı fotoğrafçımızla çalışabilirsiniz. Davet alanlarımızda misafirlerinizin kullanabileceği 250 ila 500 araç kapasiteli otopark alanımız da bulunuyor. Mekanımızın engelli girişine müsait yapısı da çiftler ve davetlileri için oldukça avantajlı bir özellik.

Toplu taşıma duraklarına yakın, hem açık hem de kapalı alan alternatifi sunan bir mekanda kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz Mrada Garden olarak sizi bekliyoruz. Oldukça geniş bir alana kurulan davet alanımız çiftlere kullanabilecekleri ferah bir ortam sağlıyor. Mrada Garden Ankara kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İletişim bilgilerimizle de bize ulaşarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Samet Akyürek
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Harikalar Diyarı Parkı İçi Mrada Düğün Salonu ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mrada Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.