Kır Düğünü Ankara

Mrada Garden

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mrada Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mrada Garden Kapasite

Mrada Garden
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kapalı Davet Alanı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 650

Açık Davet Alanı
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Mrada Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Mrada Garden Sıkça Sorulan Sorular

Mrada Garden düğün fiyatları ne kadar?

Mrada Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mrada Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mrada Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mrada Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mrada Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mrada Garden düğününüz için işık, ses ve sahne hizmeti, yemek servisi, menü tadımı, menüde değişiklik, hazırlık odası ve organizasyon sorumlusu sunmaktadır.

Mrada Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mrada Garden düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Mrada Garden Hakkında

Ankara, Etimesgut kır düğünü mekanları arasında hizmet veren Mrada Garden Sincan ve Eryaman gibi semtlerden gelen çiftlerin de tercihi oluyor. Açık ve kapalı alan seçenekleriyle kapısını açan Mrada Garden yemekli veya kokteyl konseptli kır düğünlerine ev sahipliği yapabiliyor. Park manzaralı davet alanımızda yeşillikler içinde bir kır düğünü düzenleyebilir, geniş kapasitesiyle istediğiniz herkesi düğününüzde görebilirsiniz.

Davet Alanları

Etimesgut ve Sincan düğün mekanları içinde Mrada Garden 2 adet davet alanıyla çiftleri bekliyor. Mekanımızın toplam büyüklüğüyse 30000 metrekareye ulaşıyor. Ankara’da kır düğünü yapmak isteyen çiftleri açık davet alanımızla ağırlıyoruz. 500 ila 750 kişilik kapasitesiyle öne çıkan kır bahçemizde uzun davetli listelerini rahatlıkla misafir edebiliyoruz. Ağaçlarla çevrili kır bahçemizden görülebilen Harikalar Diyarı park manzarası da bahçemizi güzelleştiriyor.

Kapalı davet alanımızda farklı bir konsept ortaya çıkardık ve 3 ayrı loca alanı hazırladık. Localarımızın her biri 100 kişi kapasiteli olduğundan butik davetler için tercih ediliyor. Aklınızda daha samimi bir düğün veya nikah töreni varsa localarımızı kullanabilirsiniz. Kapalı alanımızda yer alan kubbe biçimli cam tavanımız da salonumuza ferah bir görünüm veriyor.

Dekorasyon

Şık kır bahçesi alanımızda misafirlerinizin konforu için mermer zeminle hizmet veriyoruz. Açık alanımızın dekorasyonun minimalist ögelerden yararlanıyor, çiftlerimizin isteğine göre her türlü konsepti kır bahçemizde hayata geçirebiliyoruz. Oturma düzenindeyse yuvarlak veya dikdörtgen masalardan ve beyaz sandalyelerden faydalanıyoruz. Siyah ve gold renklerle dekore ettiğimiz localarımızsa lüks bir atmosfere sahip. Kapalı alanlarımızda da yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullanıyoruz.

Hizmetler

Düğününüz için kokteyl veya ana yemekli menüler çıkartabiliyoruz. Menüye sizinle karar verdikten sonra menü tadımı seçeneğini de sunuyoruz. İsteyen çiftler tadımdan sonra menüde ekleme veya çıkarma yapabilir, değişikliğe gidebilirler. Yemeklerin servisini de ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Mrada Garden bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumlumuzla sizi karşılıyor, dileyen çiftlere dışarıdan bir firmayla çalışma imkanı da veriyoruz.

Kır bahçesi veya kapalı alanımızda sahne kurulumunu gerçekleştiriyor, müzik yayını için ses sistemlerini hazırlıyoruz. Işıklandırmaları da personelimizle biz kuruyoruz. En özel gününüzden hatıra kalsın isterseniz anlaşmalı fotoğrafçımızla çalışabilirsiniz. Davet alanlarımızda misafirlerinizin kullanabileceği 250 ila 500 araç kapasiteli otopark alanımız da bulunuyor. Mekanımızın engelli girişine müsait yapısı da çiftler ve davetlileri için oldukça avantajlı bir özellik.

Toplu taşıma duraklarına yakın, hem açık hem de kapalı alan alternatifi sunan bir mekanda kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz Mrada Garden olarak sizi bekliyoruz. Oldukça geniş bir alana kurulan davet alanımız çiftlere kullanabilecekleri ferah bir ortam sağlıyor. Mrada Garden Ankara kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İletişim bilgilerimizle de bize ulaşarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Harikalar Diyarı Parkı İçi Mrada Düğün Salonu ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Mrada Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.