Her Zevke Göre Kına Gecesi Seçenekleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

29.06.2020

Gemi partisinden hamama, kına geceniz için alternatifler burada!

Kina Gecesi

Klasik Kına Gecesi

Kına gecesi, en eski Türk geleneklerinden biridir. Evlenecek bayanın anne evinden uzaklaşmasını temsil eden bu gece, özellikle gelin anneleri için çok önemli bir akşamdır. Gelin adayının evinde toplanan gelinin ailesi ve yakın arkadaşları, geleneksel kına yakma kutlaması ardından çeşit çeşit yemek ikramı ve hep birlikte söylenen şarkılarla eğlenmeye başlarlar. Zaman zaman duygusal anların da yaşadığı bu gecede geleneksel kına takımları giyilir ve her şey bir ritüel halinde yapılır. Kına gecesinde gelini ağlatmamak olmaz! Önce gelin bir güzel ağlayacak, sonra da göbek atarak kendine gelecek. Ayrıca, Düğün.com’un sizin için topladığı kına gecesi müzikleri ile müzik aramanıza da gerek kalmayacak!

Kina Gecesi

Evde Kızlar Partisi

Geleneksel kına gecesini tercih etmeyen gelin adayları için de bir çok farklı kutlama çeşidi var. Daha modern bir kına merasimi isteyen gelinler, yakın arkadaşları ile şık bir kına partisi yapabilirler. Eğlenceli müzikler ve samimi bir ortam, düğün öncesi stres atmak isteyen gelinler için çok hoş bir seçenek olacaktır. Ev partinizde yemeklerle uğraşmak istemiyorsanız Düğün.com’un sizin için seçti catering firmaları yardımınıza gelecektir.

Kina Gecesi

Bu aksesuarlar kına gecene renk katacak: En Eğlenceli Kına Aksesuarları

Hamamda Kına

Uzun yıllardır gelin adayları kına gecelerini gündüz hamamda kutlamaya başlıyor. Kutlama diyoruz, çünkü hamamlarda yapılan bu eğlencede, gerçekten de gelin adayının genç kızlıktan evli bir hanımlığa geçişini büyük bir neşeyle kutluyorlar. Saz, ud ve çeşitli klasik Türk enstrümanları ile çalınıp söylenen şarkılar, serinletici meyve ve ikramlar ve bolca dans ile geçen bu kutlamada gelin hem hamam ortamında vücudunda toplanan toksinleri atıyor, hem de düğün öncesi stresinden kurtuluyor.Siz de kına gecesi mekanı seçiminizi bir an önce yapın!

Kina Gecesi

Tekne Partisi

Yakın arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı davet edeceğiniz bir gemi partisine ne dersiniz? Kına gecesi alternatifi olarak tekne partisi bu yılın parti trendlerinde bir numara. Özellikle sıcak bir günde arkadaşlarınızla çıkacağınız bu ufak yolculuk sayesinde düğün öncesi ufak bir hava değişimi de yapmanızı sağlar.

Hemen kına geceniz için fiyat bilgisi isteyin.

Kına ve bekarlığa veda indirimleri için tıklayın.

Ajandam Aracı'na gitmek için tıklayın.

Hemen ÜCRETSİZ düğün web sitenizi oluşturmak için tıklayın.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

M

Mine

17/10/2014

artık tek bır fırmayla tum kına gecesı organızasyonunu halledebiliyosunuz. çok kolaylastı işler çok


H

Hafize

17/10/2014

hamam da kına çok zevkli oluyor gerçekten