Hint Gelinlikleri ile Kına Gecene Renk Kat

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

09.11.2020

Capcanlı renkleri, kendine özgü desenleriyle dikkat çeken Hint gelinlik modelleri ile kına geceni sıra dışı bir renk cümbüşüne dönüştürebilirsin. Bu yazıya göz atmadan kına gecesi elbiseni seçme!

hint gelinlikleri

İki Parça Hint Gelinliği

Kına gecelerinde kullanılan geleneksel Hint gelinlik modellerinin renk ve tasarım seçenekleriyle çok özgün bir yaklaşım yakalayabilirsin. Hint gelinliklerinin en klasik örneklerinden olan bu iki parça tasarımla bel kıvrımını vurgulayabilir, daha ince gösterebilirsin! Bu tasarım ilgini çektiyse Henna Home ile iletişime geçebilirsin.

Hüma Kına Kaftan

Tek Omuz Hint Gelinliği

Hint konseptli kına gecesine yakışacak gelinlikleri araştırıyorsan Hüma Kına Kaftan’ın tasarımlarına da göz atmanı öneriyoruz. Örneğin; firmanın bu tek omuzlu Hint gelinliğiyle hem konsepte uygun hem de göz alıcı görünebilirsin.

henna home

En modern kına kıyafetleri için şuraya da bakabilirsin: Alternatif Kına Gecesi Kıyafetleri ve Aksesuarları

İşlemeli Hint Gelinliği

Tek omuzlu tasarımı ve işlemeleriyle idkkat çeken bu hoş kına elbisesini omuzları geniş, uzun boyle gelinler için ideal.

hint gelinliği

Elbisene uygun saç modelleri için şu yazımıza bakabilirsin: Kına İçin Saç Modelleri Nasıl Olmalı? En Güzel Kına Saç Modelleri

Kabarık Hint Gelinliği

Kına gecende ihtişamlı bir görünüme sahip olmak istiyorsan eteği kabarık, üstü işlemeli bu tasarımı tercih edebilirsin. Elbisen hareketli olduğu için aksesuar kullanımında daha minimal seçimler yapmanı öneriyoruz.

Kabarık hint gelinliği

Farklı kına konseptlerine göz atmak istersen şuraya bakabilirsin: En Güzel 5 Kına Gecesi Fikri

İşlemeli İki Parçalı Hint Gelinliği

Zarif ve şık bir Hint gelinlikleri ilgini çekiyorsa üstü kısa kollu, eteği pileli bu tasarımı tercih edebilirsin. İki parçalı bu model ile modern ve hoş bir görünüm yakalayabilirsin.

hint gelinliği

Makyaj modelin için de şu yazımızdan ilham alabilirsin: Kına Makyajı Modelleri

Hint Gelinlikleri Fiyatları

Hint gelinliklerinin geniş fiyat aralığına sahip olduğunu söyleyelim. Elbisenin markası, kumaşı, işçiliği, kullanılan malzemenin kalitesi gibi kriterlere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak fiyatların ortalama 1.500-2.000 TL arasında olduğunu söyleyelim.

En güzel Hint gelinliklerine yer verdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu da düşünme. Dilersen şehrindeki kına ve bekarlığa veda aksesuarı firmalarının farklı modellerini de inceleyebilirsin. İlgini çeken modeller için firmalarla iletişime geçmeyi unutma!

Kına Aksesuarları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum