İstanbul Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:28 dakika

22.07.2022

Gösterişli bir kına gecesi için mekan arayışındaysan birbirinden şık otellerin balo salonlarını düşünebilirsin. Sana kolaylık olsun diye İstanbul'daki kına mekanları arasında yer alan en şık otelleri ve fiyatlarını derlediğimiz bir yazı hazırladık! Hemen incele!

otelde kına gecesi fiyatları

1- Taksim Gönen Hotel

Taksim Gönen Hotel, İstanbul’un Beyoğlu'nda Aydede Caddesi'nde yer alıyor. Mekan profesyonel ekibi, 100 kişilik kapasiteye sahip salonu seçtiğin konsepte göre süslüyor ve oturma düzenini istediğin şekilde ayarlıyor. Ayrıca masa süslerinden tahtına kadar her detay da istediğin şekilde düzenleniyor. Peki minimum fiyatlar nedir? Mekanda hafta sonu için minimum kişi başı fiyat 150-200 TL arasında.

Taksim Gönen Hotel

Anadolu Yakası'nda kına organizasyonu yapabileceğin mekanları merak ediyorsan şu yazımız da ilgini çekebilir: Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

2- Secret Davet By Junto

Gösterişli bir kına organizasyonu yapmak istiyorsan Secret Davet By Junto senin için uygun seçeneklerden biri olabilir. Maltepe'de bulunan otel, 50-100 davetli ağırlama kapasitesiyle butik organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Organizasyon desteği de sunan mekan en düşük fiyatları kişi başı 100-200 TL arasında.

 Secret Davet By Junto

Avrupa Yakası'ndaki mekanlar için de şuraya bakabilirsin: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kına Mekanları

3- The Peak Hotel

The Peak Hotel, 400 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Modern dekora sahip salonda yuvarlak masalar kullanılıyor. Kına geceni son trendlere uydurmak adına bindallı, Hint kınası, davul şov, kına takımı, zenne, kına mumu, kına tepsisi ve kına töreni gibi ek hizmetler de veren firmada fiyatlar, hafta sonu için minimum kişi başı fiyatlar 400 TL'nin üzerinde.

The Peak Hotel

Uygun fiyatlı kına mekanları için de şu yazımızı inceleyebilirsin: Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

4- Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

Bayrampaşa'daki 4 yıldızlı oteller arasında yer alan Ramada Encore, gelin için bindallı, kına tahtı ve Hint kınasından süslemelere, kına ekibi, davul şovları ve kına tepsilerine varana kadar birçok aksesuar ve detayı bünyesinde bulunduruyor. Mekanda isteğe göre geleneksel veya daha modern tarzda organizasyonlar düzenlenebiliyor. Hafta sonu için kişi başı en düşük fiyatlar 50-100 TL arasında.

Ramada Encore İstanbul Bayrampaşa

Kına magnetlerin hazır mı?: Davetlilere Sizden Kalacak En Güzel Hatıra: Kına Magnetleri

5- Akgün Hotel (LiLi Kına) Topkapı

Akgün Hotel (LiLi Kına) Topkapı, 200 kişilik kapasiteye sahip. Akgün Hotel, anlaşmalı organizasyon firması Lili Kına ile farklı ve kapsamı geniş kına paketi seçenekleri sunuyor. Hafta sonu kına organizasyonları için minimum kişi başı fiyatı ise 50 TL’nin altında.

Akgün Hotel Topkapı

Kına gecen için organizasyon firmalarından da destek alabilirsin: Kına Gecen Benzersiz Olsun: İstanbul’da Öne Çıkan Kına Organizasyon Firmaları

6- Titanic Port Bakırköy Hotel

Titanic Port Bakırköy Hotel, Bakırköy Fişekhane Caddesi üzerinde yer alıyor. 200 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan mekanda kına takımı, mumlar, tepsi ve süslemeler gibi hizmetlerin yanı sıra semazen gösterileri, zenne ve oryantal şovlarla da davetlilerini şaşırtma imkanı sunuyor. Otelde hafta sonu kına gecesi düzenlemek istersen minimum fiyatların 150-200 TL arasında olduğunu da söyleyelim.

Titanic Port Bakırköy Hotel

Kına makyajına karar vermediysen şu yazımız sana yardımcı olabilir: Kına Makyajı Modelleri

7- Peri Payı by Broyt Otel

Küçükçekmece’de bulunan Peri Payı by Broyt Otel, 100-200 kişilik davet salonlarıyla kalabalık kına geceleri için ideal bir otel. Hafta sonları mekanda kına organizasyonu yapmak istiyorsan minimum kişi başı fiyatların 200-400 TL arasında olduğunu da belirtelim.

Peri Payı by Broyt Otel

8- Uranus İstanbul Topkapı Hotel

200 ila 300 davetli ağırlama kapasitesine sahip salonunda kına gecesi organizasyonu düzenleyebileceğin Uranus İstanbul Topkapı Hotel, gösterişli salonunda kına tahtı ve cibinliği, bindallı ve kaftan, kına tepsisi, kına minderleri ve çeşitli kına süslemeleri imkanı da sunuyor. Firmada hafta sonu paket fiyatları kişi başı 50-100 TL arasında.

Uranus İstanbul Topkapı Hotel

9- Bakırköy Nişan Kına Davet

Davetli sayın 100-200 kişi arasındaysa Bakırköy Nişan Kına Davet de senin için ideal seçenekler arasında. Mekanda her çiftin zevkine ve bütçesine hitap edebilecek çeşitli paketler bulunuyor. Bu paketler çiftlerin istekleri doğrultusunda farklılaştırılabiliyor. Kına tahtı, cibinliği, karşılama ekibi, gelin ve nedimeler için kaftan, şov kemeri gibi hizmet ve aksesuarlar da genel olarak paketlerde yer alıyor. Geniş müzik arşivine sahip yetenekli bir DJ de tahsis eden mekanda fiyatlar kişi başı 50 TL'nin altında.

Bakırköy Nişan Kına Davet

10- Grand Anka Hotel

Grand Anka Hotel, Fatih Molla Gürani Caddesi üzerinde yer alıyor. 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunan mekanda organizasyon hizmeti de sunuluyor ve mekan, seçtiğin konsepte göre süsleniyor. Davul şov, zenne, oryantal gibi hizmetler için de anlaşmalı çözüm ortakları bulunuyor. Grand Anka Hotel'de minimum fiyatlar 50-100 TL civarında.

Grand Anka Hotel

İstanbul otelde kına gecesi yapmak isteyen gelin adayları için fiyatlar ve uygun seçenekler sunduğumuz yazımızın sonuna geldik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil! Daha detaylı bir araştırma için şehrindeki kına mekanlarını inceleyebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap