Bursa’da Unutulmaz Bir Kına Gecesi İçin Ayşegül Tasarım Organizasyon

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:50 dakika

28.07.2020

Bursa kına organizasyon firmalarını araştıran çiftler, bize kulak verin! Çünkü hem tecrübeli hem de çiftlerin memnuniyetini ilk sıraya koyan bir firmadan bahsedeceğiz size: Ayşegül Tasarım Organizasyon! Düğün öncesi eğlenceleri kına ve bekarlığa veda için A’dan Z’ye tüm hizmetleri sağlayan firmanın paket seçeneklerini, fiyatlarını ve daha fazlasını sizin için anlattık!

Ayşegül Tasarım Organizasyon

25 yıl boyunca el sanatları ile ilgilenen Ayşegül Dalkıran’ın kendi adıyla kurduğu Ayşegül Tasarım Organizasyon, 10 yıldır kaftan üretimi gerçekleştirip, kına, bekarlığa veda ve düğün organizasyon alanında faaliyet gösteriyor. Şimdiye kadar 1200 civarında çiftin kına organizasyonunu gerçekleştiren firma, 30 kişilik tecrübeli ve geniş ekibiyle çiftlere eğlenceli ve unutulmaz bir gece vadediyor!

Firmanın hizmet seçenekleri oldukça geniş. Öyle ki; özel tasarım kaftanlardan dekorasyona, drone çekiminden ikramlıklara, müzik planlamadan koreografi çalışmalarına kadar çiftlerin tüm taleplerini karşılayacak hizmetler veriyor.

Ayşegül Tasarım Organizasyon’un Öne Çıkan 5 Özelliği

 1. Geniş hizmet seçenekleri

 2. Firmanın kına malzemelerini kendisinin üretmesi

 3. Şehir dışı ve yurt dışı hizmeti

 4. Uygun fiyatlı kına paketi

 5. İstenen şekilde ödeme imkanı

Ayşegül tasarım organizasyon

5 Farklı Kına Konsepti Seçeneği

Kına organizasyonunuzu planlarken öncelikle bir konsept belirlemenizde fayda var. Ayşegül Tasarım Organizasyon, çiftlere geleneksel, Hint, Hawai, Roman ve bahar kınası olmak üzere 5 farklı konsept seçeneği sunuyor. Görüşmeniz sırasında, daha önce bu konseptlerle gerçekleştirdikleri organizasyonların görsellerini sizinle paylaşıyor.

Biz de size fikir vermesi için Hawai konseptli kına organizasyonun videosunu şuraya bırakıyoruz:

Özel Tasarım Kına Malzemeleri

Firmanın en önemli özelliklerinden biri, sunduğu kına malzemelerinin kendi üretimleri olması. Firma, dekorasyonda kullandığı el oyması varakla çalışılmış kına tahtı, el yapımı çiçekler, özel tasarım kaftanlar gibi kına malzemeleri seçeneklerini çiftlerin beğenisine sunuyor. Özel tasarım kaftanlardan beğendiğiniz model, firma ile anlaşmanız halinde bedeninize göre ayarlanıyor.

Ayşegül Tasarım Organizasyon

İstediğiniz takdirde kına mekanında şeker büfesi, fotoğraf köşesi, dilek ağacı, Türk kahvesi standı gibi farklı köşeler de hazırlanıyor.

Gelin ve Nedimelere Özel Kostümler

Firma ile anlaşmanız halinde ayrıca bir kaftan satın almanıza gerek yok. Çünkü Ayşegül Tasarım Organizasyon Bursa kaftan kiralama imkanı sunan firmalar arsında. Seçtiğiniz konsepte uygun özel tasarım kaftanlar firmanın kiralama hizmetlerine dahil. Üstelik sadece gelin için değil, nedimeler için de kaftanlar, bindallılar, Hint kostümleri ve aksesuar seçeneklerini de firmada bulabilirsiniz.

Ayşegül Tasarım Organizasyon

Çifte Özel Müzik ve Koreografi Çalışmaları Yapılıyor

Firmanın hizmetleri kına malzemeleriyle sınırlı değil. Ayşegül Tasarım Organizasyon, gelin ve damat ile birlikte kına müzikleri ve gece sonuna kadar yapılacak bütün koreografileri de hazırlıyor. Koreografiler her çifte özel hazırlanıyor. Kına müzikleri için de farklı seçenekleriniz var: İster DJ ister canlı müzik isterseniz de fasıl ekibi seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Ayşegül Tasarım Organizasyon

Ayşegül Tasarım Organizasyon Gece Boyunca Çiftleri Yalnız Bırakmıyor

Firmanın 8 çalışanı gece boyunca organizasyona yardımcı olmak için çiftlere eşlik ediyor. Seçtiğiniz kına tahtı, çardağı, minderleri, ışıklarla ve çiçeklerle süslenmiş kapı kemeri ve yürüme yollarını gelinin ve konuklarının geçeceği alana yerleştirerek mekan dekorasyonunu isteğinize göre yapıyor.

Bindallı kıyafetli görevlilerin lokum ikramı ile kına gecesi başlıyor. Gecenin devamında planlanan koreografiler gerçekleştiriliyor. Gecenin sonunda da size hiçbir iş kalmıyor. Firma çalışanları davetlileri ve çiftleri uğurladıktan sonra malzemelerle birlikte salondan ayrılıyor.

Drone Çekimi de Yapılıyor

Kına gecenizden hatıra kalacak video ve fotoğraflar için de firmadan yardım alabilirsiniz. İster düğün boyunca yanınızda olacak bir fotoğrafçı ister drone çekimi… Hangisini istiyorsanız Ayşegül Tasarım Organizasyon, sizin için ayarlayabiliyor.

Ayşegül Tasarım Organizasyon

Peki İkramlıklar?

Kınada dağıtılacak ikramlıklar için kına mekanı ile herhangi bir anlaşma yapmadıysanız, firmanın birlikte çalıştığı catering firması olduğunu da belirtelim. İstediğiniz ikramlıkları seçmeniz yeterli.

Kına gecenizden davetlilerinize hatıra kalacak hediyelikler için de Ayşegül Tasarım Organizasyon’un sunduğu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sizin aklınızda bir model varsa da firmaya iletmen yeterli.

Şehir ve Yurt Dışında da Hizmet Veriliyor

Ayşegül Tasarım Organizasyon, ev, gelin hamamı, spa merkezi gibi farklı mekanlarda da organizasyon hizmeti veriyor. Üstelik firmadan hizmet alabilmek için Bursa’da yaşamanız şart değil. Firma, şehir dışı ve yurt dışı organizasyon taleplerini de karşılıyor.

Ayşegül Tasarım Organizasyon Bursa Kına Organizasyon Fiyatları

50 ila 1000 kişilik organizasyonlar için hizmet veren firmanın, kına organizasyonunda gerekli olacak malzemeler de dahil tüm organizasyon için standart bir kına paketi bulunuyor. Peki bu paketin içinde neler mi var?

 • Gelin kaftanı

 • Yüz örtüsü

 • El gülleri

 • Kına tahtı

 • 6 adet ışıklı, çiçekli yürüme yolu

 • Kapı kemeri

 • 6 adet yer minderi

 • Kına sehpası

 • Kına tepsisi

 • 12 adet nedime bindallısı

 • 12 adet özel mum

 • 12 adet def

 • 12 adet ponpon

 • Kuru kına dağıtımı

 • Yaş kına dağıtımı

 • Lokum ikramı

 • Dans ekibi

Ayşegül Tasarım Organizasyon

Peki bu paketin fiyatı nedir dersen Ayşegül Tasarım Organizasyon’un paket fiyatının Bursa kına organizasyon paketleri ortalamasına göre uygun olduğunu söyleyebiliriz. 2019 yılı için standart paket fiyatı 2500 TL. Tabii paket dışında bulunan herhangi bir talebiniz olursa fiyatın artacağını da söyleyelim.

Ödeme konusunda ise özgürsünüz. Firma, organizasyon ücretini kına gecesine kadar istediğiniz şekilde ödeyebilme imkanı sunuyor.

Ayrıca Ayşegül Tasarım Organizasyon’un Düğün.com çiftlerine indirim ve kampanya seçenekleri sunduğunu da belirtelim. Bunun için firma sayfasına bir göz atmanızda fayda var!

Ayşegül Organizasyon Hakkında Yapılan Yorumlar

Ayşegül Tasarım Organizasyon’dan hizmet alan çiftlerin yorumlarına da göz atmak ister misiniz? O halde firma sayfasına yorum bırakan çiftlere kulak verelim:

 • Yeliz: Bursa'da yaşayan bir kişi değilim ama Düğün.com üzerinden yorumları okuyup sizi Bursa’daki kuzenime tavsiye ettim. Başta karşı çıktı ama Ayşegül Hanım ile tanışınca bunlara yaptırmam lazım dedi ve inanın mükemmel bir gece geçirdik ve hiç unutamıyoruz. Tekrar teşekkürler!

 • Ezgi & Kaan: Ayşegül Hanım, her anımda yanımdaydınız. Kah elimi tuttunuz kah benimle birlikte ayağım için dua ettiniz. O kadar güzel şeyler duydum ki davetlilerden herkes çok mutlu memnun ayrıldı. İyi ki yolum Bursa’da sizinle kesişti. Çok teşekkür ederim her şey için. Emeklerinize gönlünüze sağlık!

 • Gamze & Erhan: İlk defa kınam olacağı için herkes gibi çok heyecanlıydım. "Panik yapma" dedi Ayşegül abla, “Sakin ol ve her şeyi bize bırak.” Rahatladım ve gerçekten de rahatladığıma değdi. Dansçı kızlar muhteşemdi. En önemlisi hepsi güler yüzlüydü. Hazırlanmama yardımcı olan ablalarımın hakkını hiç ödeyemem zaten. Benim gibi takıntılı bir kıza çok güzel sabrettiler suratlarını hiç düşürmediler her şey çok güzeldi. Daha ne diyebilirim ki! İyi ki karşıma çıktın Ayşegül Kına Organizasyon!

 • Melis & Mahmut: Özel günümde sizi tercih etmem en doğru kararımmış. Kusursuz organizasyonunuzla güler yüzünüzle heyecanımı yatıştırdınız. Beni stressiz bir şekilde misafirlerin önüne çıkardınız. Her şey için çok teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık!

Bursa kına organizasyon firmalarından Ayşegül Tasarım Organizasyon ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Siz de kına organizasyonunuz için firma ile iletişime geçebilirsiniz! Firma sahibi Ayşegül Hanım, kına gecesi düzenleyecek çiftlere bir uyarısı var: “Bizimle kına tarihinizden ne kadar erken iletişime geçerseniz kaftan, çiçek gibi tercihlerinizi o kadar seçebilme imkanına sahip olursunuz.”

Yorum yap