Otelde Kına Gecesi Ayrıcalığını Park Dedeman’da Yaşayın!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:15 dakika

12.09.2022

Kına ve nişan organizasyonu için İstanbul'da şık bir mekan arayışında olan çiftleri böyle alalım! Park Dedeman Levent; merkezi konumu, butik salonu, lezzetli ikramları ve şık süslemeleriyle sizi bekliyor. Tüm detaylar yazıda…

Park Dedeman Levent

50 Yıllık Tecrübe ve Kaliteli Hizmet

Dedeman Otelleri, Türkiye’nin birçok farklı noktasında hizmet veriyor. 50 yılı aşkın deneyimleri ve Dedeman misafirperverliği ile yıllardır davetlilerin yüzlerinde tebessüm oluşmasını sağlıyorlar. Toplantı, seminer ve davet gibi birçok etkinlik düzenleyerek edindikleri organizasyon tecrübesiyle ön plana çıkıyorlar.

Park Dedeman, Levent’te 2015 yılından beri aktif olarak hizmet veriyor. Lokasyon açısından kolaylıkla ulaşılabilen bir noktada yer alıyor. Bu da çiftleri çeken özelliklerinin başında geliyor.

Park Dedeman Levent, çiftlere organizasyonun her anında kendilerini özel hissettirmek ve akılda kalıcı, keyifli deneyimler yaşatmak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Kına ve Nişan Organizasyonlarına Özel Alan

Levent Dedeman’ın organizasyon için kapalı bir salonu bulunuyor. 152 m² genişliğe sahip olan salonda 110 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Butik bir salon olmasından kaynaklı burada daha çok kına ve nişan organizasyonları düzenleniyor.

Alanın geniş bir de dans pisti bulunuyor. Kapasiteye uygun büyüklükteki pistte davetlileriniz rahatlıkla eğlenebiliyor.

Aynı gün içerisinde Park Dedeman’da tek organizasyon gerçekleştiriliyor. Bu sayede bütün ilgi sizin üzerinizde oluyor.

Park Dedeman Levent’in Fiyatları

Park Dedeman’ın çiftlere özel kına gecesi ve nişan paketleri bulunuyor. Bu paketler sadece salon kiralama ve menülü salon kiralama şeklinde karşımıza çıkıyor.

Standart süslemeli ve tüm hizmetler dahil organizasyonlar için yemeksiz 10.500 TL+KDV gibi bir fiyat talep ediyorlar. Yemekli organizasyonlar için minimum 7.500 TL+KDV salon kiralama bedeli ile kişi başı 65 TL+KDV‘den başlayan fiyatları var.

Park Dedeman’da alkollü içecek servisi imkanı da bulunuyor. İçecek fiyatlandırmaları için mekan yetkilileriyle görüşmeniz gerekiyor.

Organizasyon kapsamında ek süsleme ürünleri, ses ve ışık, müzik ve fotoğrafçılık; çiftlerin ek bütçe ayırması gereken hizmetler arasında yer alıyor. O nedenle mekanla standart paket dışında bu detayları da konuşmanız gerekiyor.

Davetlilerinizi karşılaması için hostes talebinde bulunursanız, ek ücret dahilinde bu hizmeti de sağlayabiliyorlar.

Park Dedeman Levent

Lezzetli Menü Alternatifleri

Park Dedeman’ın kına gecelerine özel hazırladığı 4 adet menü alternatifi mevcut. Atıştırmalıkların olduğu sade bir tabak ile ana yemekli 4 çeşitten oluşan menüleri bulunuyor. Nişan organizasyonları için de başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan 3 farklı menü hazırlayabiliyorlar.

Otele, sundukları hazır menülerde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsunuz. Özel beslenen davetlileriniz varsa onlar için vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü de hazırlayabiliyorlar.

Mekanla anlaştığınız takdirde, organizasyon tarihinizden 1 ay önce gidip menü tadımı yapabiliyorsunuz. Böylece hem davetlilere sunacağınız lezzetleri denemiş oluyor hem de değiştirilmesini istediğiniz bir lezzet varsa belirtebiliyorsunuz.

Park Dedeman’da pasta da menü dahilinde sunuluyor. Ayrıca seremoni esnasında maket pasta kullanıyorlar.

Park Dedeman Levent

Süsleme, Park Dedeman’dan Sorulur!

Park Dedeman'ın organizasyonları yönetmesi için anlaşmalı olduğu bir firma bulunuyor. Çiftlerin isteğine göre konsept çalışılabildiği gibi kına organizasyonlarında siyah-gold ve kırmızı tüyler, gold tiffany sandalyeler, kırmızı-siyah masa örtüleri ile standart süslemeleri yapıyorlar.

Nişan organizasyonları için de gold tiffany sandalye, beyaz dantel örtü, 3 kollu şamdan ve yapay çiçekle mekan süslemelerini yapıyorlar. Oturma düzeninde yuvarlak masa tercih ediliyor. İsteğe göre blok masa da kullanılabiliyor.

Park Dedeman Otel’de organizasyon yapan çiftler, fotoğraf çekimini de burada yaptırmayı tercih ediyor. Otelin içindeki fuaye alanında ve salonun dışındaki mini terasta fotoğraf çekimleri yapılabiliyor.

Otelin anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor. Dışarıdan bir ekip ile çalışmak isterseniz cezai şart bedelini ödemeniz halinde buna da müsaade ediyorlar.

Park Dedeman Levent

Çifte ve Aileye Özel Odalar

Park Dedeman Levent’te organizasyon yapan çiftlere balayı odasında konaklama hizmeti hediye ediliyor! Organizasyon sonrası yorgunluğunuzu balayı odasında atabiliyorsunuz. Ayrıca size tahsis edilen bu odaya kuaför ve makyözünüzü getirerek hazırlıklarınızı da yapmanız mümkün.

Otel yetkilileri çiftin ailelerini de düşünüyor ve onlara da birer hazırlık odası tahsis ediyor. Gelin ve damadın aileleri kendi odalarında eşyalarını muhafaza edebiliyor ve hazırlanma aşamaları için burayı kullanabiliyorlar.

Şehir dışından veya uzak başka bir noktadan gelen davetlileriniz olursa, onlara da konaklama fiyatlarında indirim uygulanabiliyor.

Park Dedeman Levent

Otelin Ödeme Seçenekleri

Park Dedeman Levent’te organizasyon yapan çiftlere, taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Çiftlerden sözleşme esnasında, toplam rakamın %30’unu ön ödeme olarak talep ediyorlar. Kalan bakiyeyi de organizasyon tarihinden 1 ay öncesine kadar kapatmanız gerekiyor. Oluşan ekstralar için çiftin onayı dahilinde daha sonra ek ödeme alınabiliyor.

Park Dedeman Otel’de garanti davetli sayısından %10 daha fazla hazırlık yapılıyor. Organizasyondan 1 hafta öncesinde son garanti sayıyı alarak hazırlıklarını buna göre tekrar revize edebiliyorlar. Organizasyon günü sunulan ekstra menüler olursa, onların ödemesini de gece sonu çifte bilgi vererek çıkış günlerinde alıyorlar.

Park Dedeman Levent’in hizmetlerini siz de beğendiyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var! Yaz organizasyonları için ortalama 6 ay ile 1 yıl öncesinde iletişime geçmeniz, istediğiniz tarihi alabilmeniz açısından önemli. Kış dönemi için de ortalama 3-6 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyor mekan yetkilileri. Şimdiden bol eğlenceli bir organizasyon diliyoruz!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap