Bekarlığa Veda

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:20 dakika

29.06.2020

Ülkemizde kına ve bekarlığa veda sadece geline özgü sanılsa da aslında bekarlığının son günlerini doyasıya kutlamak senin de hakkın! Tabii o gece yaptıkların yüzünden gelinin hışmına uğramak ya da bir misilleme yaşamak istemiyorsan dozunu ayarlamanı öneriyorum.

Öncelikle “Hangover” filminde yaşananlar kadar harika ve çılgın bir gece planlıyorsan unut bunu, o sadece filmlerde olur!

Mekana Karar Verin!

İlk olarak mekana karar vermeni tavsiye ediyorum. Eğer yaz aylarında evleneceksen tekne de arkadaşlarınla geçireceğin bir gece şahane olabilir. İçkili, sulu şakalarla ve denizin ortasında dilediğiniz müziği dilediğiniz kadar açma imkanı ile harika bir gece geçirebilirsiniz. Tekne de barbekü yapma fırsatını da sakın kaçırmayın.

Kış aylarında evlenenler genelde bir otel odası ya da süit tutmayı tercih edebilirler. Otelde arkadaşlarınızla çılgın bir parti vermek de kulağa harika geliyor değil mi? Fakat mekan seçimi yapmak için çok geç kalırsanız yer bulamama ihtimalin var. O nedenle hemen bekarlığa veda firmalarını incele!

bekarlığa veda

Eğer özel bir mekandansa evinde en yakın dostlarınla birlikte olmayı tercih edersen içkili bir gecede film izleyebilir, play station oynayabilir; hatta bunu bir hafta sonuna yayabilirsin. Eğer poker oynamayı seven arkadaşların varsa poker partisi yapmanız harika bir gece geçirmenizi sağlayabilir. Eh evlendikten sonra poker partilerini ne kadar az yapma imkanın olacağını da düşünürsen bu fırsatı kaçırma derim.

Şehrindeki mekanların fiyatları için de yazıya göz at: Şehir Şehir Bekarlığa Veda Mekanı Fiyatları

Kişi Sayısı Önemli!

Zamanlama ve kişi sayısı en önemli faktörlerden biri. Özellikle özel bir mekan ayarlıyorsan kişi sayısını vermek zorundasın. Bunun içinde arkadaşlarının kesin katılım sayısını belirleyerek bildirmelisin. Kaç davetli olacak, saat kaça kadar devam edecek ve bütçe için ne kadar ayıracaksın hepsini belirlemelisin. Aksi halde oldukça zorlanabilir ve kontrolü kaybedebilirsin. Evde yapacağın bir partide tabi ki daha özgür olacaksın.

Zamanlamaya geldiğin de düğünden bir gün önce yapmanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yoksa yorgun ve bitkin bir damat olursun. Düğünden bir veya iki hafta önce ya da hafta içi planlayabilirsin.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap