Teknede Kına Gecesi Düşünenler İçin Uygun Seçenekler

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:07 dakika

24.05.2024

Düğün öncesinde yakınlarında birlikte, hem Boğaz'ın eşsiz ambiyansının tadını çıkarabileceğin hem de eğlenceye doyabileceğin bir kına gecesi yapmak istersen doğru yerdesin! İstanbul'da hizmet veren, kına gecesi için tekne kiralama imkanı sunan firmaları senin için derledik!

teknede kına gecesi

1- Joy Tekne Organizasyon

Boğaz'da kına gecesi yapmak istiyorsan ve davetli listen uzunsa, geniş kapasitesiyle dikkat çeken Joy Tekne Organizasyon'u mutlaka incelemelisin. Firmanın filosunda 500 kişiye kadar alternatif tekneler yer alıyor. Firma teknelerinde aynı günde tek organizasyon yapılıyor ve fotoğraf, drone çekimi, özel menü seçenekleri hizmetleri arasında bulunuyor.

teknede kına gecesi

2- Lüfer Davet Tekneleri

Lüfer Davet Tekneleri'nin yüksek tavanlı ve geniş camlarla kaplı kapalı salonlarında, 200 ila 300 kişilik kına gecesi düzenleyebilirsin. Açık davet alanlarında ise kapasite 750 kişiye kadar çıkıyor. Süslemesi, fotoğraf ve video çekimi ile drone çekimi hizmetleri sunan firmanın, yatta kına gecesi isteyenler için de olanak sağladığı, 9 tekneye sahip filosunun bulunduğunu da ekleyelim.

teknede kına gecesi

3- Elite Bosphorus Tekneleri

Sektörün deneyimli firmalarından Elite Bosphorus Tekneleri, kına için tekne kiralamada sıklıkla tercih ediliyor. Açık ve kapalı alanlarında maksimum 50 kişilik organizasyonlar düzenlenebiliyor. Hizmetleri arasında süsleme, yemek servisi, menü tadımı ve menüde değişiklik gibi olanakların bulunduğunu da ekleyelim.

teknede kına gecesi

4- Mavi Boğaz Turizm

Mavi Boğaz Turizm'in 24 metre boyunda 9 metre genişliğindeki teknesinde, 400 kişiye kadar davetli ağırlanabilen, açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. Her iki alanı da çiftlerin istediği şekilde süslüyorlar. Kına gecelerine özel süslemeleri, geniş menü seçenekleri de dikkat çekiyor.

teknede kına gecesi

5- Bematur Tekne Organizasyon

Kına geceni yemek ve kokteyl hizmeti sunan, ayrıca after party alanı ve sahne gibi birçok imkanı olan konforlu bir gemide yapmak ister misin? Bematur Tekne Organizasyon'u inceleyip, teklif alabilirsin. Yemekli ve kokteyl organizasyonları için 750 kişilik kapasitesi bulunuyor. Ayrıca ferah davet alanı, açılır kapanır tavanı ve terasıyla davetlilere rahat bir organizasyon geçirme imkanı sunuyor.

teknede kına gecesi

6- Beyaz Martı Davet Gemisi

Beyaz Martı Davet Gemisi düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve daha birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Firmanın teknelerinde gündüz veya akşam saatlerinde organizasyon düzenlenebiliyor. Kapasitesi de oldukça geniş; 500 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

teknede kına gecesi

7- Boğazda Organizasyon

100-200 kişilik kına geceleri için uygun olan Boğazda Organizasyon,'un merkezi Şişli'de yer alıyor. Tekne içinde hem kapalı hem de açık alan bulunuyor. Bu alanlarda 600 kişiye kadar konuk ağırlamak mümkün. Organizasyon sorumlusu hizmetiyle dikkat çeken firma, menü tadımı ve menüde değişiklik ve sahne hizmeti de sunuyor.

teknede kına gecesi

8- Sude Tekne Organizasyon

Sude Tekne Organizasyon'un Sarıyer’de bulunan 24 metre uzunluk 8 metre genişliğindeki teknesinde, yaz kış fark etmeksizin organizasyon düzenleniyor. Açık alanı 350, kapalı alanı ise 250 kişilik kapasiteye sahip. Firma, yalnızca kına gecen için alan sağlamakla kalmıyor aynı zamanda yemek, video ve fotoğraf, ses-ışık ve müzik hizmetlerinde de çözüm sunuyor.

teknede kına gecesi

9- Teknede Organizasyon

Kalabalık tekne kına organizasyonları için uygun olan Teknede Organizasyon'un açık alanı 100-200, kapalı alanı ise 500-750 kişilik. Teknelerinde klima, ses sistemi, gelin odası ve gelin için kadın servis elemanı da sunan firmanın, yemek servisinin yanı sıra demo masa hazırlama, lazer gösterisi, köprü altı lazer, profesyonel DJ performansı gibi eğlenceli hizmetleri de bulunuyor.

teknede kına gecesi

10- Seyr-ü Sefa

Teknede kına organizasyonu imkanı sunan firmalardan biri de Seyr-ü Sefa. 200-300 kişilik kapasiteye sahip teknede, yemekli organizasyonlar için geniş menü seçeneklerinin yanı sıra, çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi özel menüler de hazırlanabiliyor.

teknede kına gecesi

Seyr-ü Sefa

Seyr-ü Sefa

Firmayı İncele

11- Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya

2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Mavi Marmara - Kaptan-ı Derya, kına davetleri için açık ve kapalı alan seçeneklerine sahip. Bu alanlarda 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kına geceleri için davet alanlarında zarif bir dekorasyon uygulanıyor.

teknede kına gecesi

Firmaya ilişkin detaylı bilgiler de şurada: Boğaz’da Süzülen Şık Bir Düğün Mekanı: Beyaz Martı Davet Gemisi

Şu yazımızda da firmaya dair detayları bulabilirsin: Boğaz’da Düğünün Keyfine Joy Tekne Organizasyon ile Varın!

Gemide kına organizasyonu hayal edenler için önerdiğimiz firmaları sıraladık. Bu firmaların profillerinden, detaylı bilgi edinebilir, teknede kına gecesi yorumlarına ulaşabilir, kararını buna göre verebilirsin. Hem teknede kına gecesi fiyatlarıyla ilgili de fikir edinmiş olursun. Ayrıca, seçeneklerin bu firmalarla sınırlı değil. Şehrindeki kına gecesi mekanlarını, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul'da Boğaz’a Nazır Tekne Düğünü Seçenekleri

Teknede Nişan Yapılabilen Seçenekler ve Fiyatları

Uygun Fiyatlı Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Modern Kına Gecesi Nasıl Olur?

İstanbul Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap