İzmir Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:45 dakika

22.07.2022

İzmir'in eşsiz doğasına şıklığıyla eşlik eden otellerden birinde kına gecesi yapmayı düşünüyorsan tam yerine geldin! Çünkü senin için şehirdeki kına gecesi mekanları arasında yer alan otelleri sıraladık!

izmir otelde kına

1- Mia City Hotel

Mia City Hotel, İzmir Gaziemir kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Modern ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken otelde, 400-500 kişiye kadar da davetli ağırlayabilirsin. Mekanda hafta sonu kına gecesi organizasyonları için minimum fiyatlar ise kişi başı 100-150 TL civarında.

Mia City Hotel

2- DoubleTree by Hilton İzmir Airport

Gösterişli ve şık bir kına gecesi organizasyonu için DoubleTree by Hilton İzmir Airport'u tercih edebilirsin. 300-400 davetli kapasitesi bulunan otel, davet salonunu seçtiğin konsepte uygun şekilde hazırlıyor. Firmanın deneyimli organizasyon ekibinin, etkinlik boyuca yanında olacağını da belirtelim. Fiyatlar ise hafta sonu organizasyonlar için kişi başı 50 TL'nin altında!

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

3- La Capria Suite Hotel

Alaçatı'nın muhteşem doğasının kına gecene eşlik etmesine ne dersin? Bunun için bekarlığa veda ve kına gecesi için İzmirli gelinlerin sıkça tercih ettiği mekanlar arasında yer alan La Capria Suite Hotel'yı tercih edebilirsin. Modern dekorasyon seçeneklerini konseptine uygun şekilde düzenleyebilen mekanda 200-300 kişilik bir kına organizasyonuna ev sahipliği yapabilirsin. Fiyatlar ise 50-100 TL'den başlıyor.

La Capria Suite Hotel

4- İmren Han Otel & Konakları

Alaçatı’da bulunan İmren Han Otel & Konakları, konuklarına farklı bir ambiyans sunmak isteyenler için ideal. Doğa ve şehir manzarasında sahip İmren Han'da kapalı salonların yanı sıra kır ve havuz başı alan seçenekleri de bulunuyor. Üstelik bu mekanlarda farklı konsept uygulamaları da gerçekleştiriliyor. 200-300 kişi kapasiteli İmren Han'da hafta sonu için kişi başı fiyatlar 50-100 TL'den başlıyor.

İmren Han Otel

5- Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel

Alaçatı'da yer alan kına mekanlarından Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel,, 300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Açık kır alanda ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında hizmet verebilen mekanda, kış ayları için 30–40 kişilik butik bir kına organizasyonu yapılabilecek kapalı bir alan da yer alıyor. Seçtiğin tarz ve konsepte göre süsleme hizmeti de veren firmanın fiyatlarının da 100-150 TL'den başladığını söyleyelim.

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel

6- Harmoni Otel

Uygun fiyatlı İzmir kına mekanları ilgini çekiyorsa Harmoni Otel'in profilini mutlaka incelemelisin. 100-200 kişiye kadar çıkabilen davetli kapasitesine sahip otel butik organizasyonlar için ideal. Çeşme'de bulunan Harmoni Otel'de hafta sonu kişi başı fiyatları 50 TL'nin altında.

Harmoni Otel

7- Cadde 75 Otel

Modern bir kına organizasyonu yapmak istiyorsan sana önerdiğimiz firmalar arasında Cadde 75 Otel'in de yer aldığını bilmelisin. Doğayla iç içe havuz başı alanda 100-200 kişilik bir kına organizasyonu gerçekleştirebileceğin mekanın Çeşme'de bulunduğunu da belirtelim. Fiyatlar ise kişi başı 50 TL'nin altında.

Cadde 75 Otel

8- Tarçın Butik Otel

Tarçın Butik Otel'de faaliyet gösteren kına gecesi mekanlarından. Küçük ve samimi organizasyonlar için ideal olan mekan, süsleme, müzik gibi ihtiyaç duyabileceğin birçok hizmeti de sağlıyor. Firmada minimum fiyatlar da 50 TL'nin altında.

Tarçın Butik Otel

9- Aqua Spa

Spa merkezinde kına organizasyonu yapmaya ne dersin? Bunun için İzmir-Selçuk'ta yer alan kına mekanlarından olan Aqua Spa'yı mutlaka incelemelisin. Geleneksel kına hamamına yeni bir boyut katan mekanın ister kapalı istersen kır alanını tercih edebilirsin. İlgini çekerse firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Aqua Spa

10- Viento Otel

Görkemli bir kına gecesi istersen Viento Otel'i seçeneklerin arasında değerlendirmelisin. Alaçatı'da yer alan mekan, süsleme, müzik, catering, ışık ve sistemleri gibi ihtiyaç duyabileceğin tüm alanlarda da hizmet veriyor. 100-200 kişilik kapasitesi bulunan firmada minimum fiyatlar 100-150 TL civarında.

Viento Otel

İzmir'deki otellerde kına gecesi yapmak istersen sana önerdiğimiz bu seçenekleri inceleyebilirsin. Ancak seçeneklerin bunlarla da sınırlı değil! Dilersen şehrindeki kına gecesi mekanlarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum