Modern Kına Gecesi Nasıl Olur?

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:27 dakika

29.06.2020

Modern gelinler kına gecesi geleneklerini de modernleştiriyor.Kına gecesi dört beş senedir yerini bekarlığa veda partilerine bırakmıştı. Ama şimdi kına ve bekarlığa veda partileri daha modern formlarla görüyoruz. Şimdi ise yeniden, Muhteşem Yüzyıl ve ünlülerin kına eğlenceleriyle hayatımıza giren kına geceleri modernleşmekten de geri kalmadı.

Yeni Nesille Değişen Gelenekler

Özellikle büyük şehirlerde yaşam tarzının büyük ölçüde değişmesiyle, kına gecesi geleneği yerini ya yurt dışından gelen bekarlığa veda trendine ya da modern yaşam tarzıyla harmanlanmış kına gecelerine bıraktı. Çünkü eskiden eşini görmeden baba evinden ayrılan çiftler, artık birbirlerini severek evleniyor, baba evinden üniversite çağlarında ayrılıyorlar, bolluk için kınaya veya duaya değil, kendi yeteneklerine güveniyorlar. Durum böyle olunca kına gecelerinin de değişen yaşam tarzına ayak uydurması kaçınılmaz oluyor.

Yeni_Nesille_Degisen_Gelenekler

Modern bir kına gecesinde kullanabileceğiniz elbise ve aksesuarlar için şu yazımıza bakabilirsiniz: Alternatif Kına Kıyafetleri ve Aksesuarları

Evler Yerine Oteller

Kına gecelerimize eşlik eden duygusal türküler, bolluk ve bereket getirsin diye yakılan kınalar ve bol bol gözyaşı artık eskilerde kaldı. Artık; Düğün.com'un modern gelinleri geleneksel kına gecesini modern bir anlayışla yorumluyor. Bu büyük talebin farkında olan oteller de özel kına gecesi paketleri ve gelin hamamlarıyla kına gecenizi unutulmaz kılmak için yarışıyor. Kına gecenizi keyifli bir mekanda yapmak için modern kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarına bakmaya başlayın.

Evler_Yerine_Oteller

Kına gecenizde tercih edebileceğiniz birbirinden şık gelin taçlarına da göz atmak isterseniz şu galerimizi ziyaret edebilirsiniz: Modern ve Şık Gelin Kına Tacı Modelleri

Hint Kınasından Geçici Dövme

Elde yara gibi duran kınanın görüntüsünden, çoğu modern gelinin hoşlanmadığını biliyoruz. Ama bunun için de hem çok kolay hem çok şık bir alternatifiniz var. Hint kınasından çiçek motifleriyle bezeli ve elde de çok şık duran geçici dövmeler yaptırabilirsiniz. Bu geçici dövmeler hem daha modern bir hip hem de istediğiniz desenleri seçeceğinizden size özel olacaktır. Madonna'nın Frozen klibini hatırlayanlar için bu fikir çok tanıdık gelecek.

modern kına gecesi nasıl olur?

En modern kına tasarımları için şu galerimize bakabilirsin: Bugünün Modern Gelinlerine Gelin Kınası Modelleri

Modern de olsa kına kına gecesi fikrinden hoşlanmıyorsanız alternatif kına geceleri ile yine güzel bir organizasyonla eğlenceli bir gece yaşayabilirsiniz.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BC

Buse Canlı

24/10/2014

Artık eski kınalar sıkıcı geliyor insanlara...


EU

Eda Uğurlu

27/05/2013

merhaba hint kınasını nerde yaktırabilirim yakmak problem deil fakat deseni nasıl yaptırabilirim bildiğiniz biryer varmıdır?

Düğün.com

Düğün.com
Merhabalar Eda, Kına kategorimizdeki firmalara danışabilirsiniz. Özellikle Kınacım Kına Organizasyon'un bu tarz organizasyonlar yaptığını biliyoruz.