Modern Kına Gecesi Nasıl Olur?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:39 dakika

28.05.2021

Kına gecelerinin geleneksel olduğunu düşünen gelin adayları modern kına gecesi konseptleri arayışında oluyor. Peki modern kına gecesi organizasyonu nasıl olur? Detaylar yazımızda!

modern kına gecesi

Özellikle büyük şehirlerde yaşam tarzının büyük ölçüde değişmesiyle, kına gecesi geleneği bekarlığa veda trendine ya da modern yaşam tarzıyla harmanlanmış kına gecelerine bıraktı.

Modern bir kına gecesinde kullanabileceğiniz elbise ve aksesuarlar için şu yazımıza bakabilirsiniz: Alternatif Kına Kıyafetleri ve Aksesuarları

Yeni Nesil Kına Gecesi: Evler Yerine Oteller

Kına gecelerimize eşlik eden duygusal türküler, bolluk ve bereket getirsin diye yakılan kınalar ve bol bol gözyaşı artık eskilerde kaldı. Artık modern gelinler geleneksel kına gecesini modern bir anlayışla yorumluyor.

Bu büyük talebin farkında olan oteller de özel kına gecesi paketleri ve gelin hamamlarıyla kına gecelerini unutulmaz kılmak için yarışıyor. Kına geceni keyifli bir mekanda yapmak için modern şehrindeki kına otellerini sıraladığımız şu yazılara da göz atabilirsin:

İstanbul Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Ankara Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

İzmir Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

Rengarenk!: Hint Kına Gecesi Konsepti

Son yılların en popüler kına gecesi konseptlerinden biri Hint kına geceleri. Rengarenk Hintli giysilerin giyileceği gecede, konsepte uygun müzikler çaldırarak eğlenceli bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsin.

Ayrıca elde yara gibi duran kınanın görüntüsünden, çoğu modern gelinin hoşlanmadığını biliyoruz. Ama bunun için de hem çok kolay hem çok şık bir alternatif var: Kınaya katılanlara ve geline Hint kınasından çiçek motifleriyle bezeli ve elde de çok şık duran geçici dövmeler yaptırabilirsin.

Hint Kına Gecesi Konsepti

En modern kına tasarımları için şu galerimize bakabilirsin: Bugünün Modern Gelinlerine Gelin Kınası Modelleri

Ferah ve Samimi: Açık Hava Kına Gecesi Konseptleri

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek olan gelinlerin favorisi, açık havada yapılan kına geceleri oluyor. Havuz başı ya da kırda kına gecesi, size birçok organizasyon fikri tanıyor.

İster gypsy konsepti, ister köy kına gecesi… Seçim tamamen senin! Açık hava kına gecesi mekanlarının misafirlerinle daha rahat ve samimi bir ortam hazırlama şansı tanıdığını da belirtmeden geçmeyelim.

Konseptine uygun bir alan bulmak için kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarına da göz atabilirsin.

Modern de olsa kına kına gecesi fikrinden hoşlanmıyorsan alternatif kına geceleri ile yine güzel bir organizasyonla eğlenceli bir gece yaşayabilirsin.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

2 Yorum

Buse Canlı

Düğün Tarihi: 24.10.2014


Artık eski kınalar sıkıcı geliyor insanlara...


eda uğurlu

Düğün Tarihi: 27.05.2013


merhaba hint kınasını nerde yaktırabilirim yakmak problem deil fakat deseni nasıl yaptırabilirim bildiğiniz biryer varmıdır?

Düğün.com

Düğün.com
Merhabalar Eda, Kına kategorimizdeki firmalara danışabilirsiniz.