Yaratıcı Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

2:33 dakika

18.11.2019

Kız kıza bekarlığa veda partisi denince çılgınlık düşünmeden olmaz elbette. Arkadaşlarınla doyasıya eğleneceğin bu gecede hiç sınır tanımadan aklından geçenleri yapmalısın. Bundan sonra hayatını eşinle paylaşacağını ve bir daha böyle tatlı yaramazlıklar yapamayacağını düşünerek, bekarlığa veda geceni unutulmaz kıl. Saçmala, halin kalmayana kadar dans et ve bol bol gül..

Bekarlığa Veda Partisi İçin Öneriler

Kabul edelim ki yeni hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve arkadaşlarınla kız kıza geçirdiğin zamanlar daha da değerli hale gelecek. Senden öncelikle yapmanı istediğim şey doyasıya eğleneceğin partiyi nerede yapacağına karar vermen. Samimi bir evde bekarlığa veda partisi mi vermek yoksa sevdiğin bir mekanda arkadaşlarınla birlikte eğlenceli vakit geçirmek mi istiyorsun? Eğer partiyi evde yapmayı düşünüyorsan, damat maskesi, nedime tişörtleri, bekarlığa veda tacı, tüylü otriş, hatıra çerçevesi gibi bekarlığa veda partisi malzemelerini de hazır etmelisin. Çünkü bu malzemeler, bekarlığa veda partilerinin olmazsa olmazıdır. Bu sayede arkadaşlarınla birlikte hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de fotoğraf çekimlerinizi daha renkli hale getirebilirsin. Partini ev yerine farklı bir mekanda yapmak istersen, tekne partileri bir alternatif olabilir. Denizde, en sevdiğin müzikler eşliğinde, eğlenceli atıştırmalıklar ve ikramlar hazırlayarak organize edeceğin bir parti eminim arkadaşlarını da çok etkileyecek. Parti sonrasında arkadaşlarına sunacağın küçük hediyeler de hoş birer jest olacak.

yaratıcı bekarlığa veda partisi fikirleri

Birbirinden eğlenceli bekarlığa veda konseptleri için şu yazımıza bakabilirsin: Bekarlığa Veda Konsepti Arayanlara 5 Eğlenceli Öneri

Müstehcen İkramlar

Konu bekarlığa veda olunca müstehcenlik de kaçınılmaz oluyor haliyle. Eşinle birlikte başlayacağın yeni hayatının henüz bilmediğin sırları, eski erkek arkadaşların, kimseye çok da anlatmadığın fantezilerin bırak o gece kız kıza sohbetlerinizin mezesi olsun, sohbete uygun müstehcen ama sevimli ikramlar da neşenize neşe katsın. Bekarlığa veda gecesinde ne hediye verilir diyorsan tavsiyem en erotik seçenekleri tercih etmenden yana.

yaratıcı bekarlığa veda partisi fikirleri

Direk Dans Dersi

Eğer dans etmeyi seviyorsan arkadaşlarınızla birlikte, direk dans olarak da bilinen pole dance dersi alabilir, bekarlığa veda partinde birbirinize çılgın şovlar sergileyebilirsiniz. Dilersen partinizin yapıldığı gün için konunun uzmanı bir dansçı tarafından size özel verilecek bir workshop organize edebilirsiniz. Emin ol ki yapacağınız figürlerle hem kendinizi daha seksi hissedecek hem de kız arkadaşlarınla birlikte çok eğleneceksiniz.

Erkek Dansöz

Kim demiş dansözlere bir tek erkekler rağbet eder diye? Madem bu senin son bekar gecen, o zaman biraz göz banyosu yapmak hakkın. Bekarlığa veda partin unutulmaz olsun istiyorsan en çılgın fikirlerden birinin bu olduğunu unutma. Eve veya bekarlığa veda partisi yapacağın mekana bir erkek dansöz çağırarak tüm kız arkadaşlarını sevindirebilirsin. Utangaç gülümsemeler, çapkınca göz kaçırmalar, çığlık atıp birbirine sarılmalar sizi ilk genç kızlık zamanlarınıza döndürecek.

Eğlenceli Oyunlar

Şimdi çocukluğunu düşün ve arkadaşlarınla sıkılmadan saatlerce oyun oynarken nasıl da eğlendiğini hatırla. Birbirini tanımayan gurupların kaynaşmaları için bile oyun oynanırken, sen de bu keyifli geceyi oyunsuz tamamlama. Örneğin ‘ben asla’ oyununu gecenin ilerleyen saatlerinde mutlaka oynamalısınız. Oyunun kuralına göre herkes sırayla “Ben asla….” ile başlayan bir cümle kuruyor ve hayatında daha önce hiç yapmadığı bir şeyi anlatıyor. Eğer diğer oyuncular arasında da o şeyi yapmayan kimse varsa o cümleyi kuran kişi turu kaybediyor ve kendisine bir ceza veriliyor. Elbette verilebilecek cezalar oyuncuların hayal gücüne göre değişebiliyor.

yaratıcı bekarlığa veda partisi fikirleri

Eğlenceli düğün öncesi etkinliklerinden bahsetmişken, şu yazımız da ilgini çekebilir: Bridal Shower: Gelini Şımartmanın En Eğlenceli Yolu

Fotoğraf Şart

Bir fotoğrafçı ile anlaşmayı sadece düğün günün için değil, kına ve bekarlığa veda partin için de düşünebilirsin. Emin ol bir daha tekrarı olmayacak böyle bir geceyi amatör kameralar veya cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmek istemeyeceksin. Ayrıca, sen o gün fotoğraf falan düşünmeden doyasıya eğlenmelisin. Bu yüzden hem eğlencenizi bölmeden hem de en doğal anlarınızı yakalayacak olan bir fotoğrafçıyla anlaşman en doğrusu olacak.

Kına Mekanları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

M

Melis

24/06/2014

muhtescen olması lazım zaten biraz bekarlığa veda partisinin nasıl olsa son olacak bunun için erkek danscı veya sensual masaj yaptırabilir gelin adayı bence


ED

E. Dilber

15/10/2014

Kesinlikle katılıyorum. Son bekar gecesi sonuçta :):)


AK

Aynur Kundakçı

15/10/2014

Hamam eğlencesini mutlaka yapın arkadaşlar. Mutluluklar. :)