Yaratıcı Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

4:31 dakika

05.09.2023

Bekarlığa veda söz konusu olunca akla gelen ilk şey çılgınlar gibi eğlenmektir. Bu gece ile bekarlığının son anlarını unutulmaz kılmana yardımcı olacak yaratıcı bekarlığa veda fikirlerine ihtiyacın varsa önerilerimize göz atmadan geçme...

bekarlığa veda partisi fikirleri

Eğlencede sınır tanımayacak bir organizasyon için öncelikle bekarlığa veda konseptini ve mekanını belirlemelisin. Daha sonra buna uygun aksesuarlar, oyunlar ve hediyeler gibi detaylarla ilgilenebilirsin. Örneğin; evde bekarlığa veda partisi fikirlerine ihtiyacın varsa her konuda abartıya kaçmakta özgür olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı bir mekanda yapmak istersen, tekne partileri bir alternatif olabilir. Denizde, en sevdiğin müzikler eşliğinde, eğlenceli atıştırmalıklar hazırlayarak organize edeceğin bir parti eminiz arkadaşlarını da çok etkileyecek. Şimdi sana ilham vereceğini düşündüğümüz bekarlığa veda partisi fikirlerine bakalım şimdi:

Kadınların Bekarlığa Veda Partisi İçin Öneriler

Bekarlığa veda partisi konseptleri arasından seçimini yaptıysan başlıyoruz. Öncelikle vazgeçilmez bekarlığa veda partisi malzemelerini hazırlamakla başlayabilirsin. Damat maskesi, nedime aksesuarları, bekarlığa veda tacı, tüylü otriş, hatıra çerçevesi gibi bekarlığa veda partisi aksesuarlarını kullanabilirsin. Bu sayede fotoğraflarınızı daha renkli hale getirebilirsin.

Bekarlığa Veda Partisi Aksesuarları:

  • Damat maskesi
  • Nedime Aksesuarları
  • Bekarlığa Veda Tacı
  • Tüylü Otriş
  • Hatıra Çerçevesi

Müstehcen Bekarlığa Veda İkramlıkları

Konu bekarlığa veda olunca müstehcenlik de kaçınılmaz oluyor haliyle. Eşinle birlikte başlayacağın yeni hayatının henüz bilmediğin sırları, eski erkek arkadaşların, kimseye çok da anlatmadığın fantezilerin bırak o gece kız kıza sohbetlerinizin mezesi olsun, sohbete uygun müstehcen ama sevimli ikramlar da neşenize neşe katsın.

Ayrıca birçok pastanenin erotik bekarlığa veda pastaları seçeneği sunduğunu da hatırlatalım. Gecene tat katmak için bu modeller arasından temana uygun bir seçim yapabilirsin. Özetle bekarlığa veda gecesinde ne hediye verilir diyorsan tavsiyemiz en erotik seçenekleri tercih etmenden yana.

bekarlığa veda partisi fikirleri

Direk Dansıyla Eğlenceli Bir Bekarlığa Veda Partisi

Eğer dans etmeyi seviyorsan arkadaşlarınla birlikte, direk dans olarak da bilinen pole-dance dersi alabilir, bekarlığa veda partinde birbirinize çılgın şovlar sergileyebilirsiniz. Dilersen partinin yapıldığı gün için konunun uzmanı bir dansçı tarafından size özel verilecek bir workshop organize edebilirsin.

bekarlığa veda partisi fikirleri

Çılgın Bir Bekarlığa Veda Organizasyonu İçin: Erkek Dansöz

Kim demiş dansözlere bir tek erkekler rağbet eder diye? Kadınlar bekarlığa veda partisinde bu fikre bayılır! Madem bu senin son bekar gecen, o zaman biraz göz banyosu yapmak hakkın. Gelin bekarlığa veda partisine renk katmak için en çılgın fikirlerden birinin bu olduğunu unutma! Eve veya mekana bir erkek dansöz çağırarak tüm kız arkadaşlarını sevindirebilirsin.

Birbirinden Eğlenceli Bekarlığa Veda Oyunları

Şimdi çocukluğunu düşün ve arkadaşlarınla sıkılmadan saatlerce oyun oynarken nasıl da eğlendiğini hatırla. Birbirini tanımayan gurupların kaynaşmaları için bile oyun oynanırken, sen de bu keyifli geceyi oyunsuz tamamlama. Örneğin; "Ben asla..." oyununu gecenin ilerleyen saatlerinde mutlaka oynamalısınız.

Oyunun kuralına göre herkes sırayla “Ben asla….” ile başlayan bir cümle kuruyor ve hayatında daha önce hiç yapmadığı bir şeyi anlatıyor. Eğer diğer oyuncular arasında da o şeyi yapmayan kimse varsa o cümleyi kuran kişi turu kaybediyor ve kendisine bir ceza veriliyor. Elbette verilebilecek cezalar oyuncuların hayal gücüne göre değişebiliyor.

bekarlığa veda partisi fikirleri

Eğlenceli düğün öncesi etkinliklerinden bahsetmişken, şu yazımız da ilgini çekebilir: Bridal Shower: Gelini Şımartmanın En Eğlenceli Yolu

Fotoğrafsız Bekarlığa Veda Partisi Olur mu?

Konsept ne olursa olsun bekarlığa veda partisinde ne yapılır sorusu için verilecek cevaplar arasında mutlaka "fotoğraf çekmek" yer alır. Bir fotoğrafçı ile anlaşmayı sadece düğün günün için değil, kına ve bekarlığa veda partin için de düşünebilirsin. Emin ol bir daha tekrarı olmayacak böyle bir geceyi amatör kameralar veya cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmek istemeyeceksin.

Ayrıca, sen o gün fotoğraf falan düşünmeden doyasıya eğlenmelisin. Bu yüzden hem eğlencenizi bölmeden hem de en doğal anlarınızı yakalayacak olan bir fotoğrafçıyla anlaşman en doğrusu olacaktır. Bekarlığa veda partin için keyifli bir müzik listesine de ihtiyacın olacak. Biz senin için hazırladık: Eğlencede Sınır Yok: En Güzel Bekarlığa Veda Şarkıları

Lingerie Shower

Düğün öncesi eğlencelerden bahsetmişken yurt dışında yaygın olarak görülen Türkiye'de ise henüz yeni olan Lingerie Shower'dan da bahsedelim. Peki "Lingerie shower nedir" dediğini duyar gibiyiz, hemen açıklayalım: Konukların geline düğün gecesinde, balayı sırasında ve sonrasında kullanabileceği seksi iç çamaşırları ve pijamalar hediye ettikleri bir partidir.

İç çamaşırı partisi de denilen lingerie shower gelinin yakın arkadaşları tarafından organize edilir. Sadece en yakın arkadaşlar çağırılır. Bir taşla iki kuş vurmak istiyorsan, bekarlığa veda partisi sırasında lingerie shower da yapmak oldukça yaygın. Çünkü bekarlığa vedalar da gelinin en yakın arkadaşlarının davet edildiği samimi organizasyonlardır.

Erkek Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Erkekler için de eğlenceli ve keyifli seçenekler elbette mevcut. Özellikle mangal partileri, ev partileri ve fasıllar erkeklerin bekarlığa veda partisi tercihleri arasında öne çıkan seçenekler arasında yer alıyor. Farklı öneriler sunacağız, sen tabii arkadaş ortamına en uygun konsepti seçip, uygulayabilirsin.

Muhabbet Sever Erkeklerin Bekarlığa Veda Partisi: Fasıl

Güzel bir rakı sofrası ve arkadaşlarla en güzel şarkıların söyleneceği, eski günleri yad ederek geçirilecek muhabbet dolu bir bekarlığa veda partisi erkekler için ideal bir organizasyon olabilir. Yer yer hüzünlenip, yer yer eğlencenin doruklarına çıkacağın duygudan duyguya hızlıca geçiş yapabileceğiniz başka bir organizasyon konsepti yok!

Keyfine Düşkün Beyler İçin: Barbekü Partisi

Beylerin en sevdiği organizasyonları saymaya başlasak listede mutlaka barbekü partisi olur. Peki bu keyifli etkinliği bir bekarlığa veda partisine dönüştürmeye ne dersin? Bir evin bahçesinde maharetli yakın arkadaşlar, yiyecekler, içecekler, keyifli müzikler eşliğinde eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirmek mümkün.

bekarlığa veda partisi fikirleri

Eğlenceli Bir Organizasyon İçin: Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Çılgın bir bekarlığa veda partisi için tekne fikrine ne dersin? Yaz mevsiminde yapılacak bir bekarlığa veda partisi için tekne kiralayıp hem mevsimin hem de eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Davetlilerin yaş ortalamasına göre müziğin hatta eğlenme şeklinin değişebileceği bu gezide yiyecekler ve içecekler eksik olmadığı sürece değişik koylara uğramak, balık tutmak, kumsal partilerine katılmak, partiyi farklı kılacak aktiviteler olabilir.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Gelin ve damat adayları için eğlenceli bir bekarlığa veda partisinde neler yapılır diye araştıranlara yardımcı olacak önerilerimizi sıraladık. Bu fikirleri gerçeğe dönüştürürken profesyonel destek almak istersen şehrindeki bekarlığa veda firmalarının sunduğu hizmet seçeneklerini inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin!

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 Yorum

aynur kundakçı

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Hamam eğlencesini mutlaka yapın arkadaşlar. Mutluluklar. :)


E. Dilber

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Kesinlikle katılıyorum. Son bekar gecesi sonuçta :):)


melis

Düğün Tarihi: 24.06.2014


muhtescen olması lazım zaten biraz bekarlığa veda partisinin nasıl olsa son olacak bunun için erkek danscı veya sensual masaj yaptırabilir gelin adayı bence