Bu Vedalar Çok Konuşulacak

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:15 dakika

29.06.2020

Lily’s Boutique Design, “Lily’s Wedding Magazine” ve daha birçok farklı uygulamayla alanında en kapsamlı hizmeti sunan bir butik organizasyon firması olarak tercih edilen tek adres olma yolunda çalışıyor.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Lily’s Boutique Design, butik davet organizasyonları alanında spesifik olarak çalıştığı için en geniş kapsamlı hizmeti sunar. Sadece bu alanda faaliyet gösterdiğinden detaylara çok önem vermektedir. Trend yaratan tasarımlar Lily’s Boutique Design müşterilerine ayrıcalık sunmakta, bu nedenler de sıradanlıktan uzak, her zaman yaratıcı ve yenilikçi partiler, kutlamalar arayanların seçtiği adres olmaktadır. Ayrıca, organizasyon hizmeti veriyor olmasına rağmen, bütçe kısıtlaması yapmaksızın, sadece ürün satışı da yapmaktadır.

kina_gecesi

Bu güne kadar ne tip partiler/kına geceleri düzenlediniz?

Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize, birbirinden farklı, belli konseptler çerçevesinde, dekorlardan, aksesuarlara, hediyeliklerden, evlilik hikayelerinin dergileştirilmesine kadar kendi tasarımlarımızın çoğunlukta olduğu modern ile gelenekselliği birleştiren işlere imza attık ve daha nicelerinde yer almayı, uluslararası alanda da iyi bir yer edinmeyi hedefliyoruz.

Tercih edilen temalar neler?

Son zamanlarda kına gecelerini biraz daha modernleştirmek isteniyor. Bu da tam olarak bizim alanımıza giriyor. Gecedeki katılımcıların da profiline göre konseptler belirliyoruz. Kına gecesi daha geleneksel tarzda ise, after party ile gençlere yönelik ayrı bir çalışma daha ekliyoruz. Kız kıza bir bekarlığa veda partisi ise, pazen, basma gibi kumaşlarla tasarlanan lavanta ve kına keselerini hediyelik olarak öneriyoruz. Özetle, bekarlığa vedalar daha parti havasında, kına geceleri ise günümüze uyarlanmış olarak kendi içinde temalarla hazırlanmakta.

Çiftlere ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?

Çiftlere özel hizmetlerimizde bekarlığa veda partileri, nişan davetleri ve görüşmeleri ve hazırlıkları mutlaka önceden yapılarak evlendikten sonra hazırlanan Butik Dergi çalışmamız ile çiftlerin aşk hikayelerini konu alan gerçek bir dergi görünümünde çok orijinal, çok detaylı bir hatıra olacak olan Lily’s Wedding Magazine’i onlara özel hazırlıyoruz. İçeriği incelemek isteyenler web sitemize göz atabilirler.

Butik dergi ile ilgili biraz daha detay verebilir misiniz?

Şu anda bu işi düğün hikayesinin hazırlandığı Lily's Wedding Magazine ve bebek doğum hikayesi için Lily's Baby Magazine olarak iki şekilde yapıyoruz. İçeriğinde röportajlardan, fotoğraflara, haberlerden hazırlık hikayelerine kadar birçok detayın yer aldığı çok keyifli ve nesilden nesile aktarılabilecek farklı bir anı sunuyoruz. Bunun yapım süreci biraz uzun ve detaylı. Çiftler evlenmeden önce gelirse fotoğraf çekimleri ve tavsiyeler vermek açısından daha iyi ama iki yıl önce evlenmiş bir çift de böyle bir dergi yaptırılabilir. İstenilen adette basılabiliyor.

Fotoğraf eğlencelikleri olarak geçen “Photo Booth” ürün grubunuz da çok ilgi görüyor. Nedir bu Photo Booth’lar?

Fotoğraflara eğlence ve renk katacak aksesuarlar olarak özetlenebilir. Çubuklara takılan renkli bıyık, dudak, gözlük gibi figürlerin yanı sıra konuşma baloncukları, çerçeveler, ünlülerin maskeleri gibi birçok farklı çalışma var. Fiyatların uygun olması, çoklu adet alınabilmesi ve 7'den 70'e kullanılabilmesi bekarlığa vedalarda, doğum günlerinde ve hatta düğünlerde bile tercih edilmesini sağlıyor.

Kına gecesi ya da bekarlığa veda gecesi için verdiğiniz hizmetlerde kişi başı ortalama fiyat nedir?

Bu alanda minimum ve maximum fiyat uygulamamız yok. Herkes bütçesine göre seçimlerde bulunabiliyor.

Lily’s Boutique Design’dan daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Kına Mekanları

En iyi kına ve bekarlığa veda firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Kına ve bekarlığa veda firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına ve Bekarlığa Veda kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Gözde Tekin

Düğün Tarihi: 14.10.2014


bekarlığa veda partileri kınaların yerini almaya başladı artık


Serap Aydın

Düğün Tarihi: 14.10.2014


modern kınalar daha hoş bence