Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına veya bekarlığa veda geceni organize etmeden önce mutlaka Düğün.com'u incele! Sana özel kına gecesi organizasyon fiyatları, indirimli mekanlar ve en uygun kampanyalar Düğün.com'da!

Hilal Güney Organizasyon
%10 indirim
33 4
Hilal Güney Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Kına Organizasyonu %10 İndirimli !

Sapphire Organizasyon
%23 indirim
217 7 34
Sapphire Organizasyon

Beyoğlu'nda Bulunan 4 Yıldızlı İnnpera Hotelinde Kına Organizasyonu %23 İnd

Frezya Organizasyon
%25 indirim
26 20 6
Frezya Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel 2021 Anlaşmaları Tüm Paketlerde %25 İndirimli !

Serce Kına Organizasyon
%10 indirim
50 12 18
Serce Kına Organizasyon

Kiralama Paketi'mizde %10 İndirim!

Adelisa Organizasyon
%10 indirim
50 9 6
Adelisa Organizasyon

Kış Gelinlerimize Organizasyonda %10 İndirim !

Sultan Sarayı
%50 indirim
48
Sultan Sarayı

Düğün.com Çiftlerine Özel Kına Malzemesi Kiralama %50 İndirimli !


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Kına Organizasyon Paketleri Nelerdir?

Kına organizasyon firmaları, arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenebilmeniz ve düğün stresinizi üzerinizden atabilmeniz için kına gecenizi A’dan Z’ye sizin yerinize organize ediyorlar. Bunu yaparken gecenizi sizin yerinize düşünerek, pek çok hizmetin yer aldığı bir takım kına paketleri sunuyorlar. Bu paketlerin içeriğinde, genellikle mekanın kapısında misafirlerinizi karşılamak için ekip, masa-sandalye süslemeleri, kına tahtı, cibinlik ve minderler, kaftan, bindallı ve aksesuarları, kına yakma töreni, kına süsleri, dj ve müzik hizmeti, şovlar ve masalara dağıtılacak içecek, kuru pasta, çerez gibi ikramlar yer alıyor.

Ayrıca firmalar, size kına gecenizde destek sağlamak için yardımcı personel vermenin yanı sıra eğlencenin dozunu artırmak için tefler, kına taçları, pullu halay mendilleri, Shakira kemeri gibi aksesuarları da temin ediyorlar. Eğer kına gecenizi organizasyon hizmeti de veren bir otelde yapmaya karar verirseniz, mekanın ve organizasyon düzenlenmesinin yanı sıra kına gecesi organizasyonuz için gerekli olabilecek tüm aksesuarları da temin etmiş olursunuz.

Kına Gecesi Mekanı İndirimleri

Kına gecesi organizasyonunuzu yoğunluğun az olduğu kış aylarında yaparsanız organizasyon şirketleri ve mekanların yüzde 60’lara varan indirimler sağladığını görebilirsiniz. Firmalar, indirimin yanı sıra içeriği zengin organizasyon paketlerinin fiyatlarını da sabitleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra, örneğin mekan olarak otel tercih etmeniz durumunda 1 gecelik suit oda hediyesi de kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda kimi mekanlar organizasyon sonrası after parti de hediye edebiliyor. Tüm bu fırsatları kaçırmamak için bulunduğunuz sayfa aracılığıyla indirimlerden faydalanabilir, dilediğiniz firmalardan kına organizasyon fiyatları için teklif alabilirsiniz.