Kına ve Bekarlığa Veda İndirimleri

Kına veya bekarlığa veda geceni organize etmeden önce mutlaka Düğün.com'u incele! Sana özel kına gecesi organizasyon fiyatları, indirimli mekanlar ve en uygun kampanyalar Düğün.com'da!

Vision Kına Organizasyon
%25 indirim
8
Vision Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Deluxe Paketimiz %25 İndirimle 3.500 Tl!

Kınacım Kına Organizasyon
%20 indirim
50 7 16
Kınacım Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Kınacım Kına Paketi %20 İndirimli!

Wedding Kına Organizasyon
%20 indirim
66 1 13
Wedding Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Temmuz - Ağustos %20 İndirimli!

Vaye Kına Kaftan & Organizasyon
%25 indirim
60 4 4
Vaye Kına Kaftan & Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Full Paket %25 İndirim İle 5000 TL!

Mavişim Organizasyon
%15 indirim
22 6 3
Mavişim Organizasyon

%15 İndirimli Standart Paket Kampanyasını Kaçırmayın! Ayrıca Cilt Bakımı He

Renk Kına Organizasyon
%30 indirim
28 2 6
Renk Kına Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel Taksim İnnpera Hotel'de Kına Organizasyonu %30 İn

Serce Kına Organizasyon
%10 indirim
50 12 18
Serce Kına Organizasyon

Paket 4'te Düğün.com Çiftlerimize Özel %10 İndirim!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Kına Organizasyon Paketleri Nelerdir?

Kına organizasyon firmaları, arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenebilmeniz ve düğün stresinizi üzerinizden atabilmeniz için kına gecenizi A’dan Z’ye sizin yerinize organize ediyorlar. Bunu yaparken gecenizi sizin yerinize düşünerek, pek çok hizmetin yer aldığı bir takım kına paketleri sunuyorlar. Bu paketlerin içeriğinde, genellikle mekanın kapısında misafirlerinizi karşılamak için ekip, masa-sandalye süslemeleri, kına tahtı, cibinlik ve minderler, kaftan, bindallı ve aksesuarları, kına yakma töreni, kına süsleri, dj ve müzik hizmeti, şovlar ve masalara dağıtılacak içecek, kuru pasta, çerez gibi ikramlar yer alıyor.

Ayrıca firmalar, size kına gecenizde destek sağlamak için yardımcı personel vermenin yanı sıra eğlencenin dozunu artırmak için tefler, kına taçları, pullu halay mendilleri, Shakira kemeri gibi aksesuarları da temin ediyorlar. Eğer kına gecenizi organizasyon hizmeti de veren bir otelde yapmaya karar verirseniz, mekanın ve organizasyon düzenlenmesinin yanı sıra kına gecesi organizasyonuz için gerekli olabilecek tüm aksesuarları da temin etmiş olursunuz.

Kına Gecesi Mekanı İndirimleri

Kına gecesi organizasyonunuzu yoğunluğun az olduğu kış aylarında yaparsanız organizasyon şirketleri ve mekanların yüzde 60’lara varan indirimler sağladığını görebilirsiniz. Firmalar, indirimin yanı sıra içeriği zengin organizasyon paketlerinin fiyatlarını da sabitleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra, örneğin mekan olarak otel tercih etmeniz durumunda 1 gecelik suit oda hediyesi de kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda kimi mekanlar organizasyon sonrası after parti de hediye edebiliyor. Tüm bu fırsatları kaçırmamak için bulunduğunuz sayfa aracılığıyla indirimlerden faydalanabilir, dilediğiniz firmalardan kına organizasyon fiyatları için teklif alabilirsiniz.