Güzellik Merkezleri İndirimleri

Güzelliğine güzellik katacak indirimler Düğün.com'da! Düğünün için cilt bakımı, diyet danışmanlığı, kavitasyon veya pilates... Aradığın ne olursa olsun güzellik merkezi fiyatlarında özel indirimlerden faydalanman için tek yapman gereken firmalar ile Düğün.com üzerinden iletişime geçmek!

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
%51 indirim
32 1 4
Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Smile Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniğinde Komple Bakım Hizmeti %51 İndirimle 300 TL!

Duru Güzellik
%33 indirim
Duru Güzellik

Düğün Öncesi Tek Seans Çatlak Tedavisi %33 İndirimle 750 TL!

Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium
%20 indirim
7
Mesut Çorlu Unisex Coiffeur Solarium

Düğün.com Çiftlerine %20 İndirim !

Tuğçe Alp Beauty
%50 indirim
47 1 8
Tuğçe Alp Beauty

Gelin Adaylarına Düğün Öncesi Hazırlık Epilasyon Ve Zayıflama Paketi %50 İndirimli!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Güzel Merkezi Kampanyaları ile Avantajı Kaçırmayın!

Düğün öncesi bakıma girmek her gelin adayının yaptığı ya da yapmak istediği bir durumdur. Bunun için de güzellik merkezleri gelin adaylarına pek çok kampanya ve indirim sunuyorlar. Avantajları kaçırmak istemiyorsanız, mutlaka fırsatları takip etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Peki, düğün öncesi bakımlar neler? Cilt bakımı, saç bakımı, epilasyon ve hatta düğün öncesi zayıflamayı da bu bakımların içerisine dahil edebiliriz.

Gelin cilt bakımı için öncelikle cildiniz üzerinde bir analiz yapılıyor ve cilt yapısıyla beraber hassasiyet derecesi ölçülüyor. Ardından cildiniz için en uygun ürünlerin bir listesi çıkarılıyor. Bu ürünler genellikle güzellik merkezlerinin anlaşmalı olduğu kurumlardan temin ediliyor ve alerjik etkisi en az olan ya da olmayan ürünlerden tercih ediliyor. İlk olarak derinlemesine yüz temizliği sağlayacak dermatolojik ürünler cilde uygulanıyor ardından da sırasıyla tonikler ve nemlendiriciler kullanılıyor. Eğer hassas bir cilde sahipseniz düğün öncesi bakımınızı son güne bırakmamanızı tavsiye ediyoruz.

Gelin Bakımı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gelin bakımı fiyatları düğün öncesi ağda, cilt bakımı ya da zayıflama yöntemlerinden hangisini ya da hangilerini istediğinize göre değişiklik gösterecektir. Fiyatlar, ağda için kaç bölgeye uygulama yapılacağı ve cilt için kullanılacak ürünlere göre farklılık gösterecektir.

Düğün öncesi ağda için düğünden 2-3 öncesini tercih etmeniz önemlidir. Ağdadan sonraki kızarıklıklar gitmiş ve hassasiyet azalmış olur. Cilt bakımını içinse düğünden 3 gün önce uygulama yaptırmanız daha doğru olacaktır. Düğün öncesi zayıflama için de çok daha uzun bir süreye sahip olmanız gerektiği için Evlilik kararının hemen ardından uzan bir diyetisyenle diyet programına başlamanızı tavsiye ederiz. Kampanyalardan yararlanarak, indirim avantajları elde edebilmeniz ve paket fiyatlar alabilmeniz için güzellik merkezleri sayfasını sık sık ziyaret ederek takipte kalmanız gerekiyor.