Gelin Arabası İndirimleri

Hayallerindeki gelin arabasını çok uzakta arama! Düğün.com'un evlenecek çiftlere özel aldığı indirimli gelin arabası kiralama fiyatları ile hem bütçen sarsılmayacak hem de ayakların yerden kesilecek!

Gökay Turizm
%40 indirim
29 13
Gökay Turizm

Gelin Aracı Hizmetlerimizde Anında %40 İndirim!

ATS Vip Gelin Arabası
%40 indirim
173 69
ATS Vip Gelin Arabası

Şubat Mart Kampanyası %40 İndirimli!

Kız Tarafı Gelin Arabası
%40 indirim
30 1 6
Kız Tarafı Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerine Özel Vıp Gelin Aracı Anlaşmalarımız %40 İndirimle 700 TL!

Kartal Vip
Hediye
9 5
Kartal Vip

Soğuk İçecek - Ücretsiz Wifi - Şarj Hizmeti Hediye!

Aras Vip Gelin Arabası
%10 indirim
45 3 6
Aras Vip Gelin Arabası

Mercedes Vito + Şoför + Yakıt + Süsleme Dahil Tek Fiyat %10 İndirimle 850 TL!

Vosvos Gelin Arabası
Hediye
35 2
Vosvos Gelin Arabası

Yıl Boyu Yapılacak Tüm Kiralamalarda Yapay Çiçek Süsleme Hediyedir!

İstanbul VİP Düğün Arabası
%10 indirim
22 1 20
İstanbul VİP Düğün Arabası

En Özel Gününüze Özel %10 İndirim!

Düğün Arabacısı Vip
%20 indirim
7
Düğün Arabacısı Vip

Düğün.com Çiftlerine Özel Erken Rezervasyonlarda Geçerli %20 İndirim Sizleri Bekliyor!

Drl VIP Turizm Gelin Arabası
%31 indirim
20 2 10
Drl VIP Turizm Gelin Arabası

Düğün.com Çiftlerine Özel %31 İndirim Sizleri Bekliyor!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

İndirimli Gelin Arabası Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

En özel anları yaşayacağınız düğün gününüzde, hep hayalini kurduğunuz klasik gelin arabası ya da limuzine bir günlüğüne binebilir, dilerseniz aracı şoförlü kiralayarak, kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Üstelik, gelin arabası kiralama firmalarının size özel sunduğu pek çok indirim de bulunuyor. Bunlar arasında yüzde 55’e varan fiyat indirimleri olduğu gibi, çeşitli taksit imkanları da var.

İndirimlerden yararlanabilmek için, firmanın belirlediği tarihe kadar araç kiralama anlaşmanızı imzalamanız gerekebiliyor. Bazen de indirimler sadece kış sezonunu kapsıyor. İndirimlerin yanı sıra firmaların, belirli saat ve kilometre sınırı koyarak, kiralama fiyatlarını sabitleyebildiklerini de görüyoruz. Firmanızla anlaşmadan önce bu belirlenen saat ve kilometreye dikkat etmenizi ve başka firmalarla karşılaştırmanızı öneririz.

İndirimlerin yanı sıra firmalar çeşitli kampanyalar kapsamında bazı hediyeler de sunabiliyor. Örneğin eğer kış sezonu içerisinde sevimli bir vosvos gelin arabası kiraladıysanız, firmanız size gelin arabası süsleme hizmetini ya da araç içindeki içecekleri hediye edebiliyor.

Düğün Arabası Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Düğün stresinizin üzerine bir de araba kullanmayla uğraşmak istemiyorsanız, şoförlü araç kiralama hizmeti size göre olabilir. Mesela şık bir üstü açık gelin arabası modelini şoförlü kiraladıysanız, siz aracın arkasında püfür püfür keyif yapıp, rahatlarken, düğün mekanınıza da varmış olursunuz. Ancak şoförlü gelin arabası kiralamanın ekstra maliyet oluşturacağını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca firma ile yaptığınız anlaşmanın üzerinde kilometre ya da benzin yakarsanız, bunun için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Araç kiralamadan önce, klasik arabalar, vosvoslar ya da lüks gelin arabası fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, firmaların Dugun.com çiftlerine özel sunduğu indirimlerden de bu sayfa aracılığıyla haberdar olup, dilediğiniz gelin arabası kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi bilmelisiniz.