Gelin Arabası İndirimleri

Hayallerindeki gelin arabasını çok uzakta arama! Düğün.com'un evlenecek çiftlere özel aldığı indirimli gelin arabası kiralama fiyatları ile hem bütçen sarsılmayacak hem de ayakların yerden kesilecek!

İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası
%23 indirim
94 11
İstanbul Vip Transfer Gelin Arabası

Süsleme- Yakıt- Şoför- Minibar Paketli Gelin Aracımız %23 İndirimle Sizleri Bekliyor!

Araç Tek Hizmetleri
%30 indirim
95 82
Araç Tek Hizmetleri

Gelin Aracı Alana Gün İçi Drone Çekimi Ve Klip %30 İndirimli 750 TL !

ATS Vip Gelin Arabası
%30 indirim
119 90
ATS Vip Gelin Arabası

2022 OCAK AYI MERCEDES -RANGEROWER - MERCEDES VİTO 10 CIFTIMIZE ÖZEL 1.000 TL !

Aras Vip Gelin Arabası
%30 indirim
40 3 21
Aras Vip Gelin Arabası

Mercedes Vito + Şoför + Yakıt + Süsleme Dahil Tek Fiyat %30 İndirimle 1.400₺ !

Vosvos Gelin Arabası
Hediye
29 2
Vosvos Gelin Arabası

Yıl Boyu Yapılacak Tüm Kiralamalarda Yapay Çiçek Süsleme Hediyedir!

Drl VIP Turizm Gelin Arabası
%25 indirim
29 2 14
Drl VIP Turizm Gelin Arabası

Süsleme- Yakıt- Şoför Hizmeti Dahil Full Paket Gelin Arabası Anlaşmalarında %25 İndirim!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

İndirimli Gelin Arabası Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

En özel anları yaşayacağınız düğün gününüzde, hep hayalini kurduğunuz klasik gelin arabası ya da limuzine bir günlüğüne binebilir, dilerseniz aracı şoförlü kiralayarak, kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Üstelik, gelin arabası kiralama firmalarının size özel sunduğu pek çok indirim de bulunuyor. Bunlar arasında yüzde 55’e varan fiyat indirimleri olduğu gibi, çeşitli taksit imkanları da var.

İndirimlerden yararlanabilmek için, firmanın belirlediği tarihe kadar araç kiralama anlaşmanızı imzalamanız gerekebiliyor. Bazen de indirimler sadece kış sezonunu kapsıyor. İndirimlerin yanı sıra firmaların, belirli saat ve kilometre sınırı koyarak, kiralama fiyatlarını sabitleyebildiklerini de görüyoruz. Firmanızla anlaşmadan önce bu belirlenen saat ve kilometreye dikkat etmenizi ve başka firmalarla karşılaştırmanızı öneririz.

İndirimlerin yanı sıra firmalar çeşitli kampanyalar kapsamında bazı hediyeler de sunabiliyor. Örneğin eğer kış sezonu içerisinde sevimli bir vosvos gelin arabası kiraladıysanız, firmanız size gelin arabası süsleme hizmetini ya da araç içindeki içecekleri hediye edebiliyor.

Düğün Arabası Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Düğün stresinizin üzerine bir de araba kullanmayla uğraşmak istemiyorsanız, şoförlü araç kiralama hizmeti size göre olabilir. Mesela şık bir üstü açık gelin arabası modelini şoförlü kiraladıysanız, siz aracın arkasında püfür püfür keyif yapıp, rahatlarken, düğün mekanınıza da varmış olursunuz. Ancak şoförlü gelin arabası kiralamanın ekstra maliyet oluşturacağını göz ardı etmemelisiniz. Ayrıca firma ile yaptığınız anlaşmanın üzerinde kilometre ya da benzin yakarsanız, bunun için ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Araç kiralamadan önce, klasik arabalar, vosvoslar ya da lüks gelin arabası fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, firmaların Dugun.com çiftlerine özel sunduğu indirimlerden de bu sayfa aracılığıyla haberdar olup, dilediğiniz gelin arabası kiralama firmasından ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi bilmelisiniz.