Düğün Müziği İndirimleri

Tek bir tıkla, Düğün.com kullanıcılarına özel indirimli düğün orkestrası fiyatlarını öğren! Müzik firmalarımızın indirimlerinden faydalan!

Bando Energy Trio ve Orkestra
%21 Indirim
49 9 11
Bando Energy Trio ve Orkestra

2023 Efsane %21 İndirim Fırsatı Sizleri Bekliyor !

Dj Koray Haluk Çağlar
%20 Indirim
6 15 11
Dj Koray Haluk Çağlar

Erken Rezervasyonlarda %20 İndirim Fırsatı !

Channel Sound & DJ Event
Hediye
16 10 11
Channel Sound & DJ Event

2023 Kış Rezervasyonlarında %20 İndirim!

Eda Keske
Hediye
10 2 2
Eda Keske

Şubat Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda Karşılama Trio Veya Bando Hediye !

Bando Remifa
%20 Indirim
29 17 9
Bando Remifa

Erken Rezervasyonlarda Bando Hizmeti %20 İndirimli

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon
%25 Indirim
16 8
Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon

Yıl Sonuna Kadar Tasavvuf Etkinliklerinde %25 İndirim Fırsatını Kaçırmayın !

BestBand Orchestra
Hediye
10 13 11
BestBand Orchestra

Orkestra anlaşmalarında 2000₺ değerindeki DJ Performansı Hediye

Bando İstanbul
2 Taksit
13 22 49
Bando İstanbul

Müzik Hizmetlerinde Anlaştığımız Çiftlere 2 Taksit İmkanı !

Burcu Aslan Band
Hediye
17 5 9
Burcu Aslan Band

Çiftlere Özel Şarkı Hediyesi !


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız eğlenceli performanslar sergileyen düğün müzik grupları ya da düğün orkestraları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ekipler genellikle en az dört kişiden oluşur. Orkestranızı ya da müzik grubunuzu seçerken kaç kişilik bir ekiple çalışmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Bu tarz canlı müzik yapan gruplar türlerine göre de ayrışabiliyor. Klasik düğün müzikleri yapan ekipler dışında isterseniz jazz, pop ya da latin müzik yapan ekipler de bulabilirsiniz. Orkestra kiralama fiyatları ekibin genişliğine, performans süresine ve tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Ekiplerin size özel olarak sunduğu indirimler ve hediye kampanyaları sayesinde düğününüzde uygun fiyatlara canlı müzik performansı sergiletebilirsiniz.

Bir düğün orkestrası ya da müzik grubu ile çalışmayı düşünüyorsanız önceden repertuarlarını inceleyip sizin istediğiniz parçaların müzik listelerinde olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu tarz ekiplerin genellikle belli bir müzik repertuarı olduğu için istediğiniz her parça için hazırlıklı olmayabilirler. Sizin için özel olan şarkılar repertuarlarında yer almıyorsa, düğünden önce bildirerek o parçalar için prova yapmalarını isteyebilirsiniz.

Düğün bandosu, düğünleri renklendirmek için harika yöntemlerden biridir. Siz salona giriş yaparken bando ekibi hareketli müzikler çalarak ortamı neşelendirir ve düğünün keyifli bir şekilde başlamasını sağlar. “Evet” diyeceğiniz o büyük günde eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız düğün bandolarının kampanyalarını inceleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün orkestralarının, bandolarının ve müzik gruplarının Düğün.com çiftlerine özel olarak hazırladığı kampanya ve indirimlere bu sayfa üzerinden ulaşabilir, indirimlerden faydalanarak düğün hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.