Düğün Müziği İndirimleri

Tek bir tıkla, Düğün.com kullanıcılarına özel indirimli düğün orkestrası fiyatlarını öğren! Müzik firmalarımızın indirimlerinden faydalan!

Bando Energy Trio ve Orkestra
%15 indirim
16 1 6
Bando Energy Trio ve Orkestra

Gelin Alma & Pasta Bandosu ve Trio Ekibi 3 lü Yapılan Anlaşmalarda %15 İNDİRİM!

Stereo Music Weddings & Events
%42 indirim
42 11
Stereo Music Weddings & Events

Düğün.com'a Özel Tüm Hizmetlerimizde %42 İndirim!

Channel Sound & Dj Event
%25 indirim
9 5 5
Channel Sound & Dj Event

Düğün.com Çiftlerine Özel DJ Hizmeti %25 İndirimli!

ViyolArt Müzik Organizasyon
%10 indirim
9 7
ViyolArt Müzik Organizasyon

Kuartet Grubunda Ocak-Şubat Ayında Geçerli %10 İndirim !

Bando Türk
Hediye
54 10
Bando Türk

Düğün.com Çiftlerine Özel Meşale, Konfeti, Volkan !

Bando Remifa
%5 indirim
21 11 7
Bando Remifa

Şubat Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Etkinliklerde %5 İndirim!

BestBand Orchestra
%20 indirim
9 8 10
BestBand Orchestra

Ocak-Şubat Aylarına Özel Orkestra Hizmeti Anlaşmalarında %20 Indirim!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız eğlenceli performanslar sergileyen düğün müzik grupları ya da düğün orkestraları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ekipler genellikle en az dört kişiden oluşur. Orkestranızı ya da müzik grubunuzu seçerken kaç kişilik bir ekiple çalışmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Bu tarz canlı müzik yapan gruplar türlerine göre de ayrışabiliyor. Klasik düğün müzikleri yapan ekipler dışında isterseniz jazz, pop ya da latin müzik yapan ekipler de bulabilirsiniz. Orkestra kiralama fiyatları ekibin genişliğine, performans süresine ve tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Ekiplerin size özel olarak sunduğu indirimler ve hediye kampanyaları sayesinde düğününüzde uygun fiyatlara canlı müzik performansı sergiletebilirsiniz.

Bir düğün orkestrası ya da müzik grubu ile çalışmayı düşünüyorsanız önceden repertuarlarını inceleyip sizin istediğiniz parçaların müzik listelerinde olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu tarz ekiplerin genellikle belli bir müzik repertuarı olduğu için istediğiniz her parça için hazırlıklı olmayabilirler. Sizin için özel olan şarkılar repertuarlarında yer almıyorsa, düğünden önce bildirerek o parçalar için prova yapmalarını isteyebilirsiniz.

Düğün bandosu, düğünleri renklendirmek için harika yöntemlerden biridir. Siz salona giriş yaparken bando ekibi hareketli müzikler çalarak ortamı neşelendirir ve düğünün keyifli bir şekilde başlamasını sağlar. “Evet” diyeceğiniz o büyük günde eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız düğün bandolarının kampanyalarını inceleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün orkestralarının, bandolarının ve müzik gruplarının Düğün.com çiftlerine özel olarak hazırladığı kampanya ve indirimlere bu sayfa üzerinden ulaşabilir, indirimlerden faydalanarak düğün hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.