Düğün Müziği İndirimleri

Tek bir tıkla, Düğün.com kullanıcılarına özel indirimli düğün orkestrası fiyatlarını öğren! Müzik firmalarımızın indirimlerinden faydalan!

Mete Can Orkestrası
%25 indirim
10 10 2
Mete Can Orkestrası

Tüm Bölgelerde Haziran Ayına Özel Orkestra Anlaşmaları %25 İndirimle!

Okandora Wedding & Event Team
%50 indirim
44 36 8
Okandora Wedding & Event Team

Tüm Eventlerinizde Ses, Işık , Dj ,Perküsyon Ve Showlar %50 İndirimle 6.000 ₺

Eventin Turkey Müzik Organizasyon
%20 indirim
25 17 10
Eventin Turkey Müzik Organizasyon

Haziran Sonuna Kadar Yapacağınız 2021 Erken Rezervasyonlarınıza Özel %20 İndirim!!!

Stereo Music Weddings & Events
%40 indirim
40 10
Stereo Music Weddings & Events

Düğün.com'a Özel Tüm Hizmetlerimizde %40 İndirimli

Bando İstanbul
%30 indirim
19 14 14
Bando İstanbul

Erken Rezervasyon Anlaşmalarınız Yaza Özel %30 İndirimle!

Senin İçin Söylüyorum
%20 indirim
14 8
Senin İçin Söylüyorum

Orkestra Hizmeti Anlaşmalarında %20 İndirim


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız eğlenceli performanslar sergileyen düğün müzik grupları ya da düğün orkestraları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ekipler genellikle en az dört kişiden oluşur. Orkestranızı ya da müzik grubunuzu seçerken kaç kişilik bir ekiple çalışmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Bu tarz canlı müzik yapan gruplar türlerine göre de ayrışabiliyor. Klasik düğün müzikleri yapan ekipler dışında isterseniz jazz, pop ya da latin müzik yapan ekipler de bulabilirsiniz. Orkestra kiralama fiyatları ekibin genişliğine, performans süresine ve tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Ekiplerin size özel olarak sunduğu indirimler ve hediye kampanyaları sayesinde düğününüzde uygun fiyatlara canlı müzik performansı sergiletebilirsiniz.

Bir düğün orkestrası ya da müzik grubu ile çalışmayı düşünüyorsanız önceden repertuarlarını inceleyip sizin istediğiniz parçaların müzik listelerinde olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu tarz ekiplerin genellikle belli bir müzik repertuarı olduğu için istediğiniz her parça için hazırlıklı olmayabilirler. Sizin için özel olan şarkılar repertuarlarında yer almıyorsa, düğünden önce bildirerek o parçalar için prova yapmalarını isteyebilirsiniz.

Düğün bandosu, düğünleri renklendirmek için harika yöntemlerden biridir. Siz salona giriş yaparken bando ekibi hareketli müzikler çalarak ortamı neşelendirir ve düğünün keyifli bir şekilde başlamasını sağlar. “Evet” diyeceğiniz o büyük günde eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız düğün bandolarının kampanyalarını inceleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün orkestralarının, bandolarının ve müzik gruplarının Düğün.com çiftlerine özel olarak hazırladığı kampanya ve indirimlere bu sayfa üzerinden ulaşabilir, indirimlerden faydalanarak düğün hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.