Frezya Organizasyon

1

E-posta Gönder

0212 963 1770

6 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Frezya Organizasyon

Masal Liman Haliç 'de Mekan+Kına Organizasyonunda Süper Kampanya %30 İndirimli 8.000 TL

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022

Frezya Organizasyon

Svadba Maçka' Da Mekan + Kına Organizasyonunda Süper Kampanya %35 İndirimli 12.500tl!

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022

Frezya Organizasyon

Şişli Boursier Hotelde Büyük Kampanya %30 İndirim Mekan + Organizasyon 5.500 TL !

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022

Frezya Organizasyon

ŞİŞLİ RAMADA OTEL'DE MEKAN + ORGANİZASYON + FOTOĞRAF VİDEO ÇEKİMİ %30 İNDİRİMLİ 13.500TL!

Tüm detayları göster

Son gün 31/01/2022

Frezya Organizasyon

Nippon Hotel Taksimde Büyük Kampanya %30 İndirim Mekan + Organizasyon 6.900 TL!

Tüm detayları göster

Son gün 31/01/2022


Hakkında

Çok eski zamanlardan bugüne yapılmaktan hiç vazgeçilmeyen kına geceleri, baba evinde kalınan son gece olduğu için hüznü, bol eğlenceli yapısıyla ise mutluluğu ifade ediyor. Günümüzde kına konseptlerinin sürekli gelişip değiştiğini göz önünde bulundurursak, bu konuda uzman ellerden yardım almanız kusursuz bir organizasyonun ilk şartı hiç kuşkusuz. İşte tam da bu noktada Frezya Organizasyon olarak devreye biz girip size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak için burada olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kına yapacağınız mekanın süslenmesinden Hint kınacısına, özel tasarım kaftanlardan müzik seçimlerinize kadar her detayı sizin yerinize düşünüp profesyonel bir süreç yönetiyoruz.

Siz değerli gelin adaylarımız için birbirinden güzel kına konseptleri hazırlıyoruz. Bunu yaparken istek ve beklentilerinizle yakından ilgileniyor, hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyoruz. Aslında tekrarının olmayacağı bu değerli gece için sayamadığımız kadar çok olanak sağlıyoruz gelin adaylarımıza. Fakat bu hizmetlerin her birini burada anlatmamız mümkün değil. Bu nedenle en belirgin hizmetlerimizden bahsedeceğiz;

İlk olarak kına gecesi yapacağınız mekanın fiziksel özelliklerini dikkate alarak konsept oluşturuyoruz. Daha sonra bu konseptte uygun aksesuar seçimi yapıyoruz. Daha sonra birbirinden farklı model ve renklere sahip kına tahtlarımızı beğeninize sunuyoruz. Nedimelerimizin oturacağı minderleri de hazırladıktan sonra arkadaşlarınıza vereceğimiz tef, taç, el mumlarını koyduğumuz masayı mekanın güzel bir yerine yerleştiriyoruz.

Kına gecenizin en eğlenceli kısmı ise nedimelerimizle birlikte sahneye çıkıp misafirlerinizi selamladığınız anlar olacak hiç kuşkusuz. Bu değerli anları bir şova dönüştürmek isterseniz, nedimelerimizle birlikte özel bir dans koreografisi hazırlayabiliyorsunuz. Bu arada kına yakma merasiminde ihtiyacınız olacak bütün aksesuarları da temin edebileceğinizi unutmayın! İstanbul kına organizasyon hizmeti veren ekibimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Dilek Emine Öncül

Selda Abanuz

  • Telefon: 0212 963 1770
  • Adres: fulya mah. mehmetçik cad. no 20b Şişli/İstanbul

Frezya Organizasyon Yol Haritası

Frezya Organizasyon Yorumları


N&O

Nisa & Onur

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Harika bir organizasyondu her anımda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Her şey ancak bu kadar mükemmel olabilirdi .İşinizi hakkı ile yerinizde getirdiğiniz benim bu özel gecemi unutulmaz bir geceye çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim:)

Ö&B

ÖzlemAksoy & Burak

Düğün Tarihi: 25.07.2020

Hem kına gecemi hemde düğünümü doğru ellere emanet ettiğimi görmek beni çok mutlu etti . Her şey bir harikaydı tüm ekibe canı gönülden teşekkür ediyorum.

S&M

Simge & Murat

Düğün Tarihi: 11.03.2020

Dilek ve Selda harika bir ekipsiniz tüm heyecanımda verdiğiniz destek ve unutulmaz bu gecem için hepinize çok teşekkür ederim.

B&A

Birsen & Ali

Düğün Tarihi: 03.02.2020

Gecemi unutulmaz bir güne çevirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Tek kelime ile harikasınız iyi ki varsınız.

B&A

Burcu & Adil

Düğün Tarihi: 20.01.2020

Bu özel gecemi sizlerin sayesinde çok güzel , sorunsuz ve mutlu geçirdik . Harika bir ekip sizin ve kızlarımın enerjisi bir harikaydı her şey için çok teşekkür ederim iyi varsınız Frezya organizasyon.

S&B

Sibel & Bülent

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Kusursuz bu gece için verdiğiniz emeğe güler yüzünüze ve harika ekibinize sonsuz teşekkürler. Doğru tercih frezya organizasyon.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!