Işık, Ses ve Düzenleme İndirimleri

Profesyonel ışık ve ses hizmeti firmalarıyla indirimli fiyatlarla anlaşmak için hemen incelemeye başla, düğününde en iyi sahne gösterilerine sahip ol!

Şimdilik herhangi bir indirim yok 🤷‍️

Ücretsiz üye olarak buraya gelecek indirimleri ve kampanyaları kaçırma.

Ücretsiz üye ol

Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Ses Sistemi Fiyatları Neye Göre Değişir?

Müzik, düğünler için olmazsa olmazdır. Düğününüzde müziğin kusursuz bir biçimde olmasını istiyorsanız organizasyonunuzda ses sistemine önem vermelisiniz. Ses sistemlerinin fiyatları hoparlör büyüklükleri, kaliteleri gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Büyük bir mekanda düğün yapmayı düşünüyorsanız o zaman organizasyonunuzda kullanacağınız düğün hoparlörü olarak geniş alanlara kadar sesi iletebilen büyük hoparlörlerden kullanmalısınız. Ses sistemlerinde hoparlörlerin fiyatını belirleyen en büyük faktör hoparlör özellikleridir. Bluetooth kullanılan kablosuz hoparlörler, kablolu klasik modellere göre daha yüksek fiyatlı olarak karşınıza çıkabilir. Düğününüz için ses sistemi ayarlarken avantajlı fiyatlardan ve hediye kampanyalarından faydalanarak tasarruf edebilirsiniz. Ses ve ışık hizmeti sağlayan firmalar size özel kampanyalı paketler hazırlayarak ses sisteminin yanında ışık gösterileri gibi fırsatlardan da yararlanmanızı sağlayabilirler.

Büyük Gününüzü Renklendirecek Düğün Aydınlatma Kampanyaları

Işıl ışıl bir düğün hayal ediyorsanız renkli düğün aydınlatmaları tam size göre. Kır düğünü aydınlatması olarak masaların üzerinden uzanan renkli ampuller kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir düğün salonunda kutlamanızı yapacaksanız da disko ışıkları kullanarak düğün sahnesini renklendirebilirsiniz. Ses, ışık ve düzenleme firmalarının sunduğu özel kampanyalarla düğün ışıklandırmalarınızın yanında lazer şov, sis gibi ek hizmetleri indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. Bu tarz eklemelerle düğün fotoğraflarınız göz alıcı bir hale gelebilir.

Düğününüzü planlarken ses ve ışık firmanızla düğün tarihinizden birkaç ay önce anlaşırsanız erken rezervasyon indirimleri, hediye kampanyaları ve avantajlı fiyatlardaki ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Düğün.com çiftlerine özel kampanyaları bu sayfadan inceleyebilirsiniz.