Dans Kursları İndirimleri

En uygun dans kursu fiyatları için bir tek tık yeter! Düğün konusunda uzman dans kurslarında kaçırılmayacak fırsatlar Düğün.com'da! Hemen incele!

Berk Kaya ile Düğün Dansı
%33 İNDİRİM
55 22 62
Berk Kaya ile Düğün Dansı

Standart Paketimiz (4 Ders) 1200 ₺ Yerine 800 ₺!...

A Plus Dans Stüdyo
%28 İNDİRİM
21 97
A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %30'a Varan İndirimli Paketleri Kaçı...

Düğün Dansı Kursları Melih Altın
%35 İNDİRİM
31 3 34
Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Düğün.com Çiftlerine Özel %35 İndirimi Kaçırmayın!...

Sahnebaz
%13 İNDİRİM
9 3
Sahnebaz

Bahar'a Özel %13 İndirim!...

Berk Kaya ile Düğün Dansı
HEDİYE
55 22 62
Berk Kaya ile Düğün Dansı

8 Derslik Vip Paketimizi Alan Çiftlerimize Gelin Ayakkabısı Hediye Ediyoruz...

Düğün Halk Dansları Melih Altın
%35 İNDİRİM
5 4
Düğün Halk Dansları Melih Altın

Düğün.com Çiftlerine Özel %35 İndirimi Kaçırmayın!...

Özen Sanat Akademi
%33 İNDİRİM
8
Özen Sanat Akademi

1 Nisan'a Kadar Yapacağınız Anlaşmalarda %33 İndirimli Fiyat!...


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dans Dersi Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Müstakbel eşin ile birlikte sergileyeceğiniz o büyüleyici ilk dansla davetlilerinizi etkilemek istiyorsanız, imdadınıza yetişecek dans kurslarından faydalanmalısınız. İlk dans kursu alabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Dans eğitimlerini özel ders şeklinde alabileceğiniz gibi, sizin gibi evlenecek başka çiftlerin de bulunduğu grup dersi şeklinde de düşünebilirsiniz. Grup dersi almak ilk başta daha tasarruflu bir yöntem gibi görünebilir. Ancak özel ders aldığınızda gelin damat dans koreografilerini daha çabuk öğrenip, aldığınız özel ders sayısı da düşebilir. Bu nedenle özel ders bütçeniz için daha rahatlatıcı bir seçenek olabilir. İlk dansınızı seçerken gelinliğinizin model ve etek kesimine dikkat etmenizi ve dans kursunuzla görüşürken bu konuyu atlamamanızı öneriyoruz.

Düğün Dans Kursu Fiyatları ve İndirimleri

Düğün dansı ücretleri araştırıldığında, şehirden şehre, kurstan kursa fiyatların farklılık gösterdiği görülecektir. Dans kurslarının fırsat ve kampanya dönemlerini takip ederek, fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dans kursu veren firmaların yüzde 35’lere varan indirimlerinden yararlanabilmek için erken rezervasyon yapmanız gerekebilir. Ayrıca yine erken rezervasyon durumunda firmaların, farklı dans türlerini içeren düğün dansı paketlerinden de indirimli fiyatlarla yararlanılabilir. Kimi firmalar, kursiyerlerine özel eğitim DVD’leri de hediye edebiliyor. Tüm bu fırsatlardan, kampanya ve hediyelerden faydalanabilmek için, bulunduğunuz sayfayı inceleyebilir, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün.com çiftlerine özel avantajları kaçırmamak için acele edin.