Dans Kursları İndirimleri

En uygun dans kursu fiyatları için bir tek tık yeter! Düğün konusunda uzman dans kurslarında kaçırılmayacak fırsatlar Düğün.com'da! Hemen incele!

Serkan Ersöz ve Dans Kursları
%40 İNDİRİM
85 13 68
Serkan Ersöz ve Dans Kursları

Düğün.com Çiftlerimize Özel %40 İndirim!...

Serkan Ersöz ve Dans Kursları
%25 İNDİRİM
85 13 68
Serkan Ersöz ve Dans Kursları

Vals, Tango, Slow Dans Ve Zeybek Öğrenmek Şimdi %25 Indirimli!...

Dansorium Dans Kursu
%33 İNDİRİM
7 7 26
Dansorium Dans Kursu

10 Yıllık Deneyim %33 Indirim Ile Sizi Bekliyor!...

A Plus Dans Stüdyo
%15 İNDİRİM
8 23
A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans İçin %15 İndirimli Paketleri Kaçırma!...

Serkan Ersöz ve Dans Kursları
12 TAKSİT
85 13 68
Serkan Ersöz ve Dans Kursları

Dans Dersi̇ Almak Artık Çok Daha Kolay! 12 Taksit İmkanımızla Sizleri Bekli...

Dans Point
%20 İNDİRİM
17 7 29
Dans Point

Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Danslarında %20 Indirimle 390 Tl'den Başlay...


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dans Dersi Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Müstakbel eşin ile birlikte sergileyeceğiniz o büyüleyici ilk dansla davetlilerinizi etkilemek istiyorsanız, imdadınıza yetişecek dans kurslarından faydalanmalısınız. İlk dans kursu alabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Dans eğitimlerini özel ders şeklinde alabileceğiniz gibi, sizin gibi evlenecek başka çiftlerin de bulunduğu grup dersi şeklinde de düşünebilirsiniz. Grup dersi almak ilk başta daha tasarruflu bir yöntem gibi görünebilir. Ancak özel ders aldığınızda gelin damat dans koreografilerini daha çabuk öğrenip, aldığınız özel ders sayısı da düşebilir. Bu nedenle özel ders bütçeniz için daha rahatlatıcı bir seçenek olabilir. İlk dansınızı seçerken gelinliğinizin model ve etek kesimine dikkat etmenizi ve dans kursunuzla görüşürken bu konuyu atlamamanızı öneriyoruz.

Düğün Dans Kursu Fiyatları ve İndirimleri

Düğün dansı ücretleri araştırıldığında, şehirden şehre, kurstan kursa fiyatların farklılık gösterdiği görülecektir. Dans kurslarının fırsat ve kampanya dönemlerini takip ederek, fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dans kursu veren firmaların yüzde 35’lere varan indirimlerinden yararlanabilmek için erken rezervasyon yapmanız gerekebilir. Ayrıca yine erken rezervasyon durumunda firmaların, farklı dans türlerini içeren düğün dansı paketlerinden de indirimli fiyatlarla yararlanılabilir. Kimi firmalar, kursiyerlerine özel eğitim DVD’leri de hediye edebiliyor. Tüm bu fırsatlardan, kampanya ve hediyelerden faydalanabilmek için, bulunduğunuz sayfayı inceleyebilir, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün.com çiftlerine özel avantajları kaçırmamak için acele edin.