Alternatif Fikirler İndirimleri

Düğünün için alternatif hizmetlere indirimli fiyatlarla ve bütçeni yormadan sahip olabilmek için firmalarımızı ve kampanyaları hemen incele!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Kampanyalı Alternatif Düğün Hizmetleri İle Tasarruf Edin!

Düğün hazırlıkları çiftler için bazen masraflı olabiliyor. Böyle durumlarda firmaların sunduğu kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanmakta fayda var. Düğününüzü renklendirmek için fotoğraf kabini, anı defteri, shot show gibi alternatif düğün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Düğününüzü son teknoloji hizmetlerle renklendirmek için ise önerimiz 360 derece çekimleri denemeniz. Mekanın 360 derece çekimi sayesinde düğün sonrasında VR gözlükleriyle bu çekimleri izleyip kendinizi düğün alanında hissedebilirsiniz. Ancak bu tarz alternatif düğün hizmetleri için düğün bütçenizde çok büyük paralar ayırmak zorunda değilsiniz. Örneğin 360 derece çekimlerde düğününüze özel VR gözlük hediyesinden yararlanabilirsiniz. Alternatif Düğün Hizmetleri sunan firmalarının erken kayıt yaptıranlara özel ek indirim ve hediye gibi kampanyalarını inceleyerek tasarruf edebilirsiniz.

Alternatif düğün hizmetleri sadece düğününüzü renklendirmez aynı zamanda hem sizin hem de misafirleriniz için bakıcı, kuru temizleme, terzi gibi hizmetlerle çeşitli kolaylıklar sağlar. Düğününüzde çocuklu misafirleriniz olacaksa bakıcı hizmeti almayı deneyebilirsiniz. Böylece konuklarınız düğünün tadını çıkarırken küçük misafirleriniz de palyaço ya da bakıcı eşliğinde çeşitli aktiviteler yapabilir. Son yıllarda çiftler arasında popülerleşen bir diğer alterntif düğün hizmeti de dijital wishlistler. Gelin ve damat adayları ihtiyaçlarının bulunduğu wishlist şeklinde bir hediye listesi hazırlıyor. İsteyen misafirler de çiftlere düğün hediyesini bu listeden seçiyor. Bu ve bunun gibi alternatif düğün hizmetlerini kampanyalı fiyatlar, özel indirimler ve hediye fırsatlarıyla Düğün.com’da bulabilirsiniz.