Abiye ve Nişanlık İndirimleri

Özel tasarım nişan kıyafetlerinden son moda abiye elbiselere Düğün.com; firmalarından sana özel nişanlık fiyatları ve abiye indirimleri aldı. Özel indirim kampanyalarını incele, beğendiğin nişanlık bütçeni sarsmadan senin olsun!

Mahidevran Nazan Güner
%20 indirim
50
Mahidevran Nazan Güner

Tüm Abiye Ve Nişanlık Modellerimizde %20 İndirim!

Hayalet Abiye Ve Gelinlik
Hediye
35
Hayalet Abiye Ve Gelinlik

Düğün.com Çiftlerine Özel Farklı Kombin Yapılabilecek 2. Parça Hediye !

Deva Moda Tasarım
%40 indirim
13
Deva Moda Tasarım

Kınalık + Nişanlık + Kaftan Modellerimizde %40 İndirim !

Aysel Çelebi Modaevi
%10 indirim
20 1 4
Aysel Çelebi Modaevi

Hazır / Reyon Ünlerinde %30'dan Başlayan İndirimlerle !

Story Gelinlik
%20 indirim
49
Story Gelinlik

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim !


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar
.

Nişan Elbisesi Fiyatlarını ve Kampanyalı Gece Elbiselerini Etkileyen Faktörler

Şıklığınızı tamamlayacak, tarzınızı konuşturacak zarif bir abiye arayışına girerken, karşınıza çok farklı fiyat seçenekleri çıkacağını göreceksiniz. Elbisenizin kumaşı, üzerindeki işlemeleri, işçiliği, özel tasarım olup olmaması ve elbiseyi nereden aldığınız gibi konular fiyat üzerinde etkilidir. Mesela, tarihi bir mekanda gerçekleştireceğiniz nişan töreni için, tamamı Fransız dantelinden oluşan bir abiye beğendiyseniz, bütçenizde daha fazla pay ayırmanız gerektiğini hesaba katmalısınız. Yine butik modaevleri tarafından size özel tasarlanan abiye elbiseler de fiyat açısından daha maliyetli olacaktır. Hala söz ya da nişanınız için abiye elbisenizi seçemediyseniz, galeri sayfasında yer alan birbirinden farklı seçeneğin yer aldığı abiye ve nişanlık modelleri inceleyerek, fikir sahibi olabilirsiniz.

İndirimli Abiye Elbiseler ile Şıklığını Konuştur

Söz, nişan, bekarlığa veda partisi ya da bir yakınınızın düğünü için ihtiyaç duyabileceğiniz abiye elbiseleri satın alırken, firmaların kampanyalı fiyatlarını araştırmalısınız. Çünkü pek çok modaevinin, yılın belirli dönemlerinde indirimli fiyatlarla ürünlerini satışa çıkardığını görebilirsiniz. Özellikle, düğünlerin fazla yoğun olmadığı kış aylarında birçok firmada bu tarz avantajlı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Abiye fiyatları araştırırken, karşınıza yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlar çıkabilir. Ayrıca firmaların, nişanlık fiyatlarını belirli bir tarihe kadar sabitlediğini görebilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için acele etmeli, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla firmaların sizin için sunduğu fırsatlardan yararlanmalısınız. Dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmamalısınız.