Çorlu Shilla Hotel

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Yeniçağ Düğün Salonu

100 - 125 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Park Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Rose Garden Kır Bahçesi

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Çorlu Sans Egal Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Yıldız Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Çorlu Şoförler Odası Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Divan Çorlu

10 - 25 Kişi
750 - 1.000 TL

Çorlu Liva 59 Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Atikup Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Sayeban Resort & Spa Hotel

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Şifa Sauna & Gelin Hamamı

50 - 50 Kişi
250 - 500 TL

Çorlu Aldora Cafe

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Çorlu Nazar Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çorlu'daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Çorlu; ekonomik, tarihi, kültürel ve turistik açılardan zengin bir ilçe. Çorlu'da kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, özellikle genç çiftler ve arkadaş grupları arasında oldukça popüler. Mekanlar çoğunlukla, ulaşımın kolay sağlanabildiği ve şehir merkezine yakın yerlerde konumlanıyor. Mekanlara ulaşım toplu taşıma ile kolayca sağlanabiliyor. Ayrıca mekanlar özel otopark alanlarıyla da hizmet veriyor.

Kına salonları ortalama 450 kişiye hizmet verebiliyor. Çorlu kına gecesi mekanları genellikle geniş ve ferah salonlar sunuyor. Süslemeler, dekorasyonlar ve aydınlatmalar mekanların konseptine göre özel olarak düzenleniyor. Mekanların bazılarında bahçe veya teras gibi açık hava alanları bulunuyor. Açık havada kına gecesi organizasyonu gerçekleştirme olanağınız da bulunuyor. Farklı manzaralarla dilediğiniz gibi bir davet düzenleyebilirsiniz.

Misafirlerinizi karşılamak için vale ve karşılama hostesi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Mekanların bünyesindeki asistanlar sayesinde rahat vve konforlu bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyonunuzun konseptine uygun olarak mekanlarda özel pasta, şekerleme, tatlı ve meyve tabakları gibi ikramlar da sunuluyor. Ayrıca fotoğrafçı, kına tahtı, palyaço, animatör ve DJ gibi ek hizmetler sunan mekanlar da bulunuyor.

Çorlu Kına Mekanlarının Fiyatları Nasıl?

Mekanların fiyatları, bulundukları mahallerin konumlarına ve ulaşım kolaylıklarına göre değişebiliyor. Alipaşa semtinde ortalama fiyatlı mekanlar bulmak mümkün. Muhittin Mahallesi ise daha nezih bir yer olduğundan, buradaki mekanlar daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Şehir dışına doğru konumlanan kına mekanları ise daha uygun fiyatlı hizmetler veriyor. Yine de her bütçeye hitap eden bir mekanı kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Kına gecenizin gerçekleşeceği tarih ve saat, organizasyonunuzun ücretini değiştiriyor. Kış aylarında gerçekleşen organizasyonlar genellikle uygun fiyatlı oluyor. Hafta içi bir günde gerçekleşen davetler de hafta sonu ya da özel günlere göre uygun fiyatlı oluyor. Aynı şekilde öğlen organizasyonları da akşamkilere göre uygun fiyatlı oluyor. Erken rezervasyon avantajlarıyla da uygun fiyatlı bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Çorlu bekarlığa veda mekanları kişi başı üzerinden fiyatlandırma yaptığı için küçük gruplarla yapılan davetler çoğunlukla daha hesaplı oluyor. Alipaşa Mahallesi’nde genellikle küçük gruplara hizmet veren mekanlar bulunuyor. Bu nedenle fiyatlar ortalama veya altında oluyor. Reşadiye Mahallesi’nde yüksek kapasiteli mekanlar bulunuyor. Fakat bu mahalledeki mekanların fiyatları ortalamada seyrediyor.

Çorlu Kına Yerlerinin Sunduğu Hizmet ve Paketler

Tekirdağ kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, profesyonel organizasyon ekipleri ile çalışıyor. Çorlu’da da organizasyon ekipleri kına gecenizin tüm detaylarıyla özel olarak ilgileniyor. Sizin seçimleriniz doğrultusunda süslemeler ve dekorasyonlar oluşturuluyor. Mekanlar geniş renk ve dekorasyon yelpazesi sunuyor. Böylece dilediğiniz her türde bir organizasyonu kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Geleneksel, modern ya da Hint konseptli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

Kına salonları, yemek, tatlı ve içecek hizmetleri sunuyor. Yemekli ve yemeksiz menülerden birini tercih edebilirsiniz. Yemekli menülerde genellikle beyaz ya da kırmızı et tercih ediliyor. Dilerseniz menüleri isteğinize göre şekillendirebiliyorsunuz. Menülere karar vermeden önce tadım yapabiliyorsunuz. Yemeksiz bir organizasyon düşünüyorsanız kokteyl menü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan başka bir catering firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

Çorlu kına gecesi mekanları kaliteli hizmetler sunuyor. Mekanların bulunduğu mahallelere göre de hizmet kalitelerinde değişiklikler olabiliyor. Bazı mahallelerde kaliteli hizmet veren mekanları çokca bulabiliyorsunuz. Bazı mekanlar gelin hamamı ve sauna hizmetleriyle konforunu arttırıyor. Alipaşa semtinde bulunan mekanlarda bu tarz hizmetlerle karşılaşabiliyorsunuz. Mekanlar, geniş hizmet yelpazeleri ve özel tasarımlarla unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Çorlu’da kına gecesi yapılacak yerler; profesyonel ses, ışık ve sahne sistemleriyle hizmet veriyor. Canlı müzik ve DJ hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Geniş müzik listeleriyle doyasıya eğlenebilirsiniz. Dilerseniz mekanlarla anlaşarak tarzınıza uygun müzik listeleri de oluşturabilirsiniz. Ayrıca konseptinize yakışır dans gösterileriyle misafirlerinize unutulmayacak anlar yaşatabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla konsept eşliğinde farklı dans gösterileri sunmanız da mümkün.

Çorlu Kına Salonlarının Sunduğu Avantajlar Neler?

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları