Zorbaz Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zorbaz Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Zorbaz Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Zorbaz Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zorbaz Otel Sık Sorulan Sorular

Zorbaz Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zorbaz Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Zorbaz Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zorbaz Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Zorbaz Otel Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partileri toplumumuzun en önemli adetlerinden biridir ve hemen hemen düğün organizasyonları kadar titizlikle planlanır. Biz de Zorbaz Otel Tarsus olarak çiftlerin istekleri doğrultusunda yıllar geçse de unutamayacakları bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.


Günlük hizmet akışımızda konaklama hizmeti veriyor, özel günlerde balo salonu ve restoran olarak kullandığımız davet alanımızı kutlama gerçekleştirmek isteyen çiftlere tahsis ediyoruz. Özel günlerin değerini bilen deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahibiz. Güzel bir organizasyonun kaliteli bir planlamadan geçtiğini bildiğimizden dolayı bu süreçte özenli bir şekilde ilgileniyoruz.


Organizasyonlarda verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek gerekirse;


 • Memnuniyetiniz bizim için çok önemli ilk iletişime geçtiğimiz an itibariyle nasıl bir kutlama gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor, düğün sektöründe edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşarak alternatifler sunuyoruz.

 • Öncelikle davetli sayınıza uygun olarak şık ve ferah davet alanımızda masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Oyun pistimiz geniş olduğundan dolayı arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya dans edip keyifli anlar geçirebileceksiniz.

 • Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz.

 • Fotoğraflarda arka fon alarak kullanacağınız ve yorulduğunuz oturabileceğiniz kına tahtı seçimini bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde tercih ediyor, mekânı da aynı tarzda süslüyoruz.

 • Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan ana yemek, ara sıcak ve aperatifleri beğeninize sunuyoruz. Menü içeriğini birlikte belirliyor, servis esnasında davetliler ve sizi bekletmeden yemekleri sıcak servis ediyoruz.Hayallerinizdeki gibi bir organizasyon geçirmeye hazır olun! Tarsus Zorbaz Otel telefon numarası bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilir organizasyon hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kızılmurat Mahallesi 2716 Sokak No:2 Tarsus/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zorbaz Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.