Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Osmanlı Marco Pasha Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Osmanlı Marco Pasha Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Osmanlı Marco Pasha Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Osmanlı Marco Pasha Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Osmanlı Marco Pasha Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Marco Pasha Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Osmanlı Marco Pasha Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Osmanlı Marco Pasha Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Marco Pasha Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Osmanlı Marco Pasha Hotel Hakkında

Kına organizasyonlarınızı tarihi bir mekânın mistik havasında üzerinden yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Osmanlı Marco Pasha Hotel Mersin’in Tarsus ilçesinde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Hali hazırda verdiğimiz konaklama hizmetimiz dışında otelimizin bahçesini özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimize tahsis ediyor, eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Davet alanlarımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Yemek düzeninde 150 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabileceğimiz kapasiteye sahip alanlarımızda istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.


Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonda sağladığımız hizmetlerden bahsediyor, geçmiş dönemlerde ev sahipliği yaptığımız kutlamalarından örnekler gösteriyoruz. Masa ve sandalyeleri davetli sayınıza uygun olarak konumlandırıyor, rahat bir gün geçirebilmesi için titizlikle çalışıyoruz.


Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına ve bekârlığa veda partilerinde kendi tarzınızı yaratmak mı istiyorsunuz?


Güvenilir iş ortaklarımızdan olan ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına ile ilgili aksesuar, dekor ve süsleme temin ediyoruz. Kına tahtı, masa ve sandalye giydirmelerini bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında seçerek mekân süslemeleriyle bir bütün halinde görünebilirsiniz.


Anlaşacağınız fotoğrafçıyla birlikte konağımızın odalarında sokağında ve açık alanında konsept fotoğraflar çekilebilirsiniz.


Yemekli bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğimizden bahsetmek gerekirse; ana yemek, ara sıcak başlangıçları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor hem eğlenirken hem de lezzetli yemekler yiyebilmenizi sağlıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından kendi kontrolümüzde temin ederek uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.


Osmanlı Marco Pasha Hotel Tarsus olarak özel günlerin değerini bilen bir kadroya sahibiz. İstediğiniz ve mutlu bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyor, isteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kızılmurat Mahallesi, No:4, 2719. Sk., 33400 Tarsus Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Osmanlı Marco Pasha Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.