Mercan Wedding

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mercan Wedding - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mercan Wedding Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Mercan Wedding Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mercan Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Mercan Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mercan Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Mercan Wedding kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Mercan Wedding kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mercan Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mercan Wedding Hakkında

1957 yılında balık restoranı olarak hizmete başlayan Mercan Wedding bugün kına geceleri ve bekarlığa veda davetlerine de ev sahipliği yapıyor. İzmir Balçova kına mekanları arasında yer alan Mercan Wedding’te gelin adaylarını kır bahçesi ve kapalı alan seçenekleriyle karşılıyoruz. Mekanımızda kına geceleri için özel hizmetler de sunuyor, tüm detaylarla ilgilenerek gelinlerin zamandan kazanmasını sağlıyoruz.

Davet Alanları

Mercan Wedding’te 2 adet açık davet alanımız ve 1 adet kapalı alanımız bulunuyor. Kına gecenizi açık alanda düzenlemek isterseniz Manolya Bahçesi veya Menekşe Bahçesi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kına organizasyonunu iç mekanda gerçekleştirmeyi planlıyorsanız açılır kapanır tavanlı kapalı salonumuzu değerlendirebilirsiniz. Davet alanlarımızda kına geceleri için 100 ila 200 kişilik kapasiteye sahibiz.

Dekorasyon

Açık davet alanlarımız çim zeminiyle ve bohem atmosferiyle öne çıkıyor. Her iki bahçede de kına tahtını özel bir platforma yerleştiriyor, kına tahtımızın iki yanını puflarla ve yer minderleriyle süslüyoruz. Misafirlerinizi ağırlamak için yuvarlak banket masaları ve açılır kapanır ahşap sandalyeler kullanıyoruz. Masa üstlerini kına konseptine uygun olarak kırmızı örtülerle kaplıyor ve süsleme için jardinyer gibi gold aksesuarlardan yardım alıyoruz.

Hizmetler

İzmir kına mekanlarından Mercan Wedding’te gelin adaylarına aksesuar temini hizmetimizle yardımcı oluyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı bindallı ve kaftanla beraber hint kınası ve kına tepsisini de mekanımızda hazır bulunduruyoruz. Nedime ekibimiz de gelinin kına gecesine gösterişli bir giriş yapmasına yardımcı oluyor. Davul şov ve oryantal gösterisi gibi eğlenceli hizmetler de sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Misafirlerinizi lezzetli ikramlarla karşılamak isterseniz kokteyl ve ana yemekli menülerimizden hazırlayabiliriz. Aperatif ağırlıklı kokteyl menüsünde karışık çerez, cips, marul söğüş, tart çeşitleri ve börek gibi ara sıcaklar yer alıyor. Ana yemekli menü isterseniz beyaz et kategorisinde piliç menü ve kırmızı et kategorisinde dana rosto/kuzu tandır içerikli menüler çıkarıyoruz. Dilerseniz balık menüsünü de tercih edebilirsiniz.

İzmir bekarlığa veda ve kına gecesi mekanları içinde tecrübeli organizasyon ekibimiz ve 1957 yılına uzanan tarihimizle öne çıkıyoruz. Misafir ağırlama konusunda deneyimli bir mekanda çalışmak isterseniz Mercan Wedding’le iletişim kurabilirsiniz. Mercan Wedding kına ve bekarlığa veda partisi fiyatları için yan taraftaki fiyat teklifi formunu doldurabilir, sayfada verilen telefon numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İnciraltı Mahallesi, İnciraltı Cd. No:98, 35330 Balçova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mercan Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.