Köyüm Konak ve Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Köyüm Konak ve Bahçe - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Köyüm Konak ve Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Köyüm Konak ve Bahçe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Köyüm Konak ve Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Köyüm Konak ve Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Köyüm Konak ve Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Köyüm Konak ve Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Köyüm Konak ve Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Köyüm Konak ve Bahçe Hakkında

İzmir’in kahvaltı mekânları ile epey ün salmış yerlerinden olan Bornova’nın Yakaköy ilçesinde yer alan işletmemiz Köyüm Konak ile en özel günlerinizde sizlere kapılarımızı açarak büyük bir mutluluk ile hizmet veriyoruz. 2001 senesinden bu yana ara vermeden devam ettiğimiz hizmetlerimiz ile Yakaköy’de en bilindik kahvaltı mekânlarından biri olmayı başardık. Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimiz ile size en iyi kahvaltıları tattırmanın yanı sıra özel günleriniz için de kapılarımızı aralıyoruz. Köyüm Konak ve Köyüm Bahçe olarak iki alanda hizmet veren işletmemiz geniş kapsamlı organizasyonlarınız için de yeterince ideal bir alan oluyor.

İşletmemiz Bornova kına gecesi mekanları arasında yer alarak kına organizasyonlarınız için de iyi bir alternatif oluyor. Düğün öncesi bekarlığa veda gecesi için de yine bizi tercih edebilirsiniz.

Yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda ve ya kokteyllerinizde size mutfağımızın lezzetleri yemekleri ile eşlik edebiliriz. Pek çok ana yemek çeşidinin yer bulduğu mutfağımızda başlangıçlar, ara sıcaklar, salatalar, tatlılar ve alkollü veya alkolsüz olarak sunduğumuz içeceklerimiz de mevcut. Ayrıca çeşit çeşit köy yemekleri de yine mutfağımızın diğer tatları arasında.

Kına veya bekarlığa veda gecenizi düzenlemek için istediğiniz bir organizasyon firması ile birlikte hareket edebilirsiniz. Kına konseptlerinin en canlı renkleri ile masa ve sandalyeleri süsleyebilir yakın çevreniz ile doyasıya eğleneceğiniz bir organizasyon tasarlayabilirsiniz. Biz de sizlere ev sahipliği yaptığımız süreç boyunca en iyi hizmet ile buluşmanız için var gücümüz ile çalışacağız.

Yemeksiz organizasyonlarınız için davetlilerinize servis etmek isteyeceğiniz ikramlıklara birlikte karar verebiliriz. Yine mutfağımızdaki özel atıştırmalıklar ile sunumlarınızı oluşturabiliriz.

Siz organizasyon firmanız ile kına geceniz için istediğiniz gibi mekânımızı kullanırken biz de diğer detaylar ile ilgileneceğiz. Son derece kaliteli ses sistemimiz ile kaliteli müzik dinleyebileceksiniz.

Daha pek çok detay hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yaka Caddesi No:132 Yakaköy BORNOVA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Köyüm Konak ve Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.