Serap Moda Evi

E-posta Gönder

Serap Moda Evi

Serap Moda Evi Hakkında

2005 yılından bu yana Serap Moda Evi Pendik olarak gerek tasarımlarımız gerek kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birçok müstakbel gelinin hayalindeki gelinliği gerçeğe dönüştürdük. En özel günlerinde mutluluklarına ortak olduğumuz müstakbel gelinlerden aldığımız güzel referanslar da yolumuzda emin adımlarla ilerlemeye devam ettik. Şimdi de edindiğimiz tecrübelerle ve işimize duyduğumuz tutkuyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hazırız.

Alanında uzman modacılarımızla gelinliklerimizin kusursuz olması için özenli bir çalışma yürütüyoruz. Gelinlik sektöründeki son trendleri yakından takip ederek ve düzenli olarak uluslararası fuarlara katılarak alanımızdaki son yeniliklere uygun olarak kendimizi geliştiriyoruz. Bu sayede son moda gelinlik fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız düğün gününüzde kendinizi özel hissetmeniz bizim için çok önemli. Bu nedenle içinde kendinizi özel hissedeceğiniz tasarımlarla hizmet sunuyoruz. Profesyonel modacılarımız sayesinde özgün çizgileri gelinliklerimizde cesurca kullanabiliyoruz. Bu sayede ortaya fark yaratan tasarımlar çıkarıyoruz.

Mağazamızda oldukça geniş bir yelpazede gelinlik çeşitliliği bulunuyor. Tarzınız, düğün mekanınız, düğün konseptiniz veya vücut yapınız ne olursa olsun mağazamızdan kendinize göre bir gelinlik bulabiliyorsunuz. Dantel işlemeli ve bohem tarza gelinliklerden, ışıltılı taşlarla süslenmiş prenses kesim gelinliklere kadar her model gelinliğin en güzel örnekleri mağazamızda bulunuyor. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde de gelinliklerimizi her vücut tipinde muhteşem duracak bir şekilde hazırlayabiliyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelini mutlu edebiliyoruz.

Tamamen sizin için tasarlanmış bir özel dikim gelinlik de hazırlayabiliyoruz. İsterseniz istediğiniz bir modelin aynısını isterseniz de tamamen size özel bir tasarım ortaya çıkarabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde sonsuz mutluluğa hayalinizdeki gelinliğin içinde “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Serap Moda Evi Pendik gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Mahmudiye Mah. Kuvayi Milliye Caddesi Turhanlı Apt. 4813 Sok. No:1-2 

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.