Mersin Teknede Düğün Fiyatları

Akdeniz'de evet demek isteyenler için, Mersin'in tüm tekne düğünü yapan firmalarını bir araya topladık. Tek tıkla firmaların detaylarını inceleyebilir, beğendiklerinle iletişime geçebilirsin.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tekne Düğünleri


Mersin Tekne Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Silifke 100 50 TL 5.000 TL
Akdeniz 100 10 TL 1.000 TL

Teknede Düğün Yapanlar İçin Öneriler

Deniz tutkunu bir çiftseniz Akdeniz’in uçsuz bucaksız maviliklerinde bir düğün yapmak tam size göre olabilir. Sevdiklerinizle birlikte mavi sulara açılarak Mersin’deki sakin koylardan birinde demir alıp kalabalıktan uzakta gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Yatta düğün yapmayı düşünüyorsanız yağış ihtimalinin az olduğu yaz mevsimini tercih etmenizi öneriyoruz. Ilıman Akdeniz ikliminin hakim olduğu Mersin’de ilkbahar ve sonbahar mevsimleri de tekne düğünü için uygun olabilir. Hava durumu aracını kontrol ederek yağış ihtimallerine karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Tekne düğünlerinde konsept olarak marina teması çok iyi bir seçim olabilir. Mavi, kırmızı ve beyaz tonlarda, üzerinde denizci düğümü atılmış halat resmi olan sade bir davetiye tercih edebilirsiniz. Dekorasyonda ise gemi tırabzanlarına mavi ve kırmızı kurdelelerle bağlayacağınız beyaz tüller rüzgarla birlikte göz alıcı bir etki yaratacaktır. Sandalye giydirmesi yapmak yerine çapa şeklinde bir sandalye süsü kullanabilirsin. Nikah şekeri olarak ağ ve deniz yıldızı motifi olan bir model hoş bir seçim olabilir.

Tekne düğünlerinde dans pisti balo salonlarındaki kadar geniş olmaz. Başarılı bir ilk dans için dar alanda dans etmek konusunda kendinizi geliştirmenizi öneriyoruz. Bunun için en iyi yöntem sizin için doğru koreografiyi hazırlayacak olan şehrinizdeki bir dans kursuna gitmeniz olacaktır.

Bu sayfa üzerinden düğünüzü yapmak için tekne firmaları ile görüşebilir ve onlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.