50 - 75 Kişi
200 - 350 TL
50 - 75 Kişi
200 - 350 TL
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Teknede Düğün Yapanlar İçin Öneriler

Deniz tutkunu bir çiftseniz Akdeniz’in uçsuz bucaksız maviliklerinde bir düğün yapmak tam size göre olabilir. Sevdiklerinizle birlikte mavi sulara açılarak Mersin’deki sakin koylardan birinde demir alıp kalabalıktan uzakta gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Yatta düğün yapmayı düşünüyorsanız yağış ihtimalinin az olduğu yaz mevsimini tercih etmenizi öneriyoruz. Ilıman Akdeniz ikliminin hakim olduğu Mersin’de ilkbahar ve sonbahar mevsimleri de tekne düğünü için uygun olabilir. Hava durumu aracını kontrol ederek yağış ihtimallerine karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Tekne düğünlerinde konsept olarak marina teması çok iyi bir seçim olabilir. Mavi, kırmızı ve beyaz tonlarda, üzerinde denizci düğümü atılmış halat resmi olan sade bir davetiye tercih edebilirsiniz. Dekorasyonda ise gemi tırabzanlarına mavi ve kırmızı kurdelelerle bağlayacağınız beyaz tüller rüzgarla birlikte göz alıcı bir etki yaratacaktır. Sandalye giydirmesi yapmak yerine çapa şeklinde bir sandalye süsü kullanabilirsin. Nikah şekeri olarak ağ ve deniz yıldızı motifi olan bir model hoş bir seçim olabilir.

Tekne düğünlerinde dans pisti balo salonlarındaki kadar geniş olmaz. Başarılı bir ilk dans için dar alanda dans etmek konusunda kendinizi geliştirmenizi öneriyoruz. Bunun için en iyi yöntem sizin için doğru koreografiyi hazırlayacak olan şehrinizdeki bir dans kursuna gitmeniz olacaktır.

Bu sayfa üzerinden düğünüzü yapmak için tekne firmaları ile görüşebilir ve onlardan ücretsiz fiyat teklifi alarak tekne kiralama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

Mersin Tekne Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular