Aşk Şöhret Tanımaz: Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:49 dakika

23.11.2023

Hayranlarıyla evlenen ünlüler deyince akıllara ilk olarak Tarkan geliyor. Ancak liste onunla sınırlı değil. Bir zamanlar kendisine hayran olan kişilerle evlenen çok sayıda ünlü var. Kimler mi? İşte merakını gidermek için bir kısmını listeledik.

1- Tarkan

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Hayranıyla evlenen Türk ünlülerden biri, hepimizin çok sevdiği Tarkan. Almanya’da verdiği konserde tanıştığı Pınar Dilek ile arkadaş olan Tarkan, daha sonraki zamanlarda bu arkadaşlığı sevgililiğe dönüştürdü. Pınar Dilek küçük yaşlarından beri Tarkan hayranıydı. Çift Türkiye’de nikah törenini gerçekleştirdikten sonra Almanya’da da düğünlerini yaptılar.

Tarkan gibi yurt dışında evlenen diğer çiftleri merak ediyorsan bu yazımızı inceleyebilirsin: Yurt Dışında Evlenen Ünlüler

2- Yaşar

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Eşi Merve Oğuz ile kitap fuarında tanışan Yaşar'ın kendi cümlelerinden öğrenelim hikayeyi:

"Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kız kardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu. Merve kitap imzalattı o anda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor."

Bak bazı ünlüler ilk aşklarıyla evlenmiş: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

3- John Travolta

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Travolta'nın eşi Kelly Preston, onu ilk olarak 16 yaşındayken dünyaca ünlü Grease müzikalinde gördü ve gördüğü ilk an ünlü oyuncu John Travolta'yla evleneceğini kafasına koydu. Uzun yıllardan sonra bir film setinde tanışan çift ilişkilerini ilerleterek dünyaevine girdi.

Bazı ünlüler ise hiç evlenmemiş: Aradığını Bulamayıp Hiç Evlenmemiş Ünlüler

4- Anıl İlter

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Anıl İlter de hayranıyla evlenen ünlülerden! Olay şöyle gelişmiş: İpek İlter, Anıl İlter’i televizyonda oynadığı dizinin fragmanında görmüş ve hayran kalmış. Daha sonrasında “Ben bu adamla evleneceğim.” deyip sosyal medya üzerinden mesaj atmış. İnternetten konuşmaya başlayan çift, ilişkilerini ilerletip 2009 yılında evlendiler.

5- Kenan Doğulu

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Beren Saat’in tam bir Kenan Doğulu hayranı olduğunu biliyor muydun? Hatta lisedeyken Kenan Doğulu’nun tüm şarkılarını ezbere bilir ve okulda sık sık söylermiş. 2014 senesinde de bu hayranlığı evliliğe kadar taşıdılar.

Ayrıca Beren Saat’in gelinliği de uzun süreler konuşulmuştu. Diğer ünlülerin gelinliklerini de bu yazıda bulabilirsin: Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

6- Nicolas Cage

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Nicolas Cage, Los Angeles’ta bir kafeye yemek yemeye gittiğinde orada çalışan ve kendisine hayran olan Alice Kim ile tanışmış. Çift kısa bir süre sonra evlendi.

Nicolas Cage evliliğini 40 yaşındayken gerçekleştirdi. Peki diğer ünlülerin evlenme yaşlarını hiç merak ettin mi: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Evlendi?

7- Sinan Özen

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Almanya’da verdiği bir konser, Sinan Özen’in karşısına eşi Burcu Kartal’ı çıkardı. Ünlü şarkıcı Özen, kendisine hayran olan Burcu Kartal’la iki senelik ilişkisinin ardından dünyaevine girdi.

Sinan Özen sadece bir evlilik yaptı ve hala da beraberliği devam ediyor. Ama ünlüler camiasında çok sayıda evlilik yapan isimler var: Hangi Ünlü Kaç Kez Evlendi?

8- Jessica Alba

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

ABD’li aktör Michael Warren’ın oğlu Cash Warren, Alba’nın büyük hayranlarından biriydi. Jessica Alba’nın başrol oyuncusu, Cash Warren’ın da yapım asistanı olduğu bir film setinde tanışmışlardı. Çift 2008 yılında evlendi ve şu an 3 çocukları var.

Dizi ve filmlerdeki ünlü gelinleri anlattığımız şu yazımız da ilgini çekebilir: Film ve Dizilerin En Güzel Gelinleri

9- Matt Damon

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Matt Damon bir film çekimi için Miami'ye gitmişti. Orada gittiği bir mekanda garsonluk yapan ve kendisine hayranlık duyan Luciana Bozan ile tanıştı. Bir süre sonra birbirlerine aşık olan çift evlendi ve şu an 4 çocukları var. Küçük bir tanışma serüveninin bu noktaya geleceğini eminim onlar da tahmin etmemişti.

10- Anne Hathaway

aşk şöhret tanımaz: hayranlarıyla evlenen ünlüler

Anne Hathaway'e büyük bir hayranlık duyan Adam Schulman işi şansa bırakmayanlardan. Hathaway'le tanışmak için arkadaşlarını aracı yapıp amacına ulaştı. Birbirlerine aşık olan çift, 2012 senesinde evlendi.

Hayranlarıyla evlenen ünlülerden benim aklıma gelenler bunlar. Hepsinin de hikayesi birbirinden ilginç ve keyifli. Yoksa sen de mi hayran olduğun kişiyle evlendin? Haydi tanışma hikayenizi yorum olarak yaz, seninkini de okuyalım.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

4 Yorum

Daisy Sunn

Düğün Tarihi: 14.01.2020


Benimki çok büyük bir hayal ama Jeremy Renner ile evlenmek isterdim ?????‍♀️?‍♀️??


Enise Gücü

Düğün Tarihi: 28.05.2020


Ben tam bi murat boz hayranıydım inanmayacaksınız ama küçükkende büyüyünce hakan taşıyanla evlencem diyodum ??????


Ahmet Ozcelik

Düğün Tarihi: 01.08.2022


İLHAN İREM


Elif Sayin

Düğün Tarihi: 20.05.2023


ARDA GÜLER İLE EVLENMEK İSTİYORUM