Özgür Masur

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Özgür Masur Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL-7.000 TL

Özgür Masur Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Özgür Masur Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Özgür Masur Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka, Şemsiye


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Özgür Masur evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır. Çok kadınsı glam, ruh ve zarif siluetleri ile sofistike çizgiler özgünlük exuding, klasik montaj tekniklerini benzersiz bir şekilde üstlenmiştir.

Özgür Masur Hakkında

Benim ilham perilerim yok ama, ilhamı en derinlerde hissettiğim ve beni çok heyecanlandıran kadın hikayeleri var. Şimdiye kadar; Beren Saat, Serenay Sarıkaya ve Özge Özpirinççi gibi pek çok ünlü ile çalıştım. Bunun yanında dünyaca ünlü isimlere de kırmızı halıda boy göstermeleri için elbiseler diktim. Geniş vizyonum sayesinde, her biri alanın uzman ve oldukça deneyimli, Özgür Masur markasına yakışacak ekiple birlikte çalışıyoruz. Aynı zamanda, gelinlik tasarımları da yapıyoruz.

Özgür Masur Gelinlik olarak, kişiye özel tasarımlar hazırlıyoruz. Marka olarak bir çizgimiz var ve bu çizginin dışına çıkmak istemiyoruz. Elbiselerimizi incelediyseniz, tarzımızı biraz olsun anlatabilmişizdir. Eğer siz de, tarzınızın bize yakın olduğunu düşünüyorsanız size en uygun gelinliği tasarlayacağımızdan şüpheniz olmasın!

Markamızı en iyi tanımlayan ifadeler; hırs, aşk, sevgi, kadın ve akıl. Bunların hepsi birleşince, bir kadının içinde kendini en güzel hissettiği elbiseyi görme düşüncesi zihnimizde canlanıyor. Bunun için de iyi bir gözlemci olmak gerekiyor. Sizinle, gelinliğiniz hakkında görüşmeler yapıyoruz. En özel gününüzde en iyi halinizle görünmeniz için hayalinizdeki gelinliğin nasıl bir model olduğunu öğreniyoruz. Bunun üzerine çeşitli çizimler yapıyoruz. Bu çizimlerden en yakın olanını seçiyorsunuz ve bunun üzerine yoğunlaşıyoruz.

Gelinliğinizin tam olarak bitmemiş halini, provalarda denemenizi sağlıyoruz. Böylece eklemek ya da çıkarmak istediğiniz herhangi bir detayı hemen orada çözebiliyoruz. Gelinliklerimizi minimal gösterişte fakat yurt dışından getirdiğimiz özel kumaşlarla dikiyoruz. Dolayısıyla, düğününüzde fazlasıyla göz alıcı görünüyorsunuz. Misafirleriniz bu tasarımı oldukça merak edecek!

Dünyaya açıldığımız markamızla beraber, size sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve Özgür Masur iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yanında bulunan formu, eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz. Özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Nişantaşı Ihlamur yolu, Can Apt. No:11/5

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Özgür Masur Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.