Özgür Masur

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5.000 TL-7.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka, Şemsiye
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Özgür Masur evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır. Çok kadınsı glam, ruh ve zarif siluetleri ile sofistike çizgiler özgünlük exuding, klasik montaj tekniklerini benzersiz bir şekilde üstlenmiştir.

Önerilen Firmalar

Akaylar Moda
25 3

Esenyurt

Akaylar Moda

1 hafta
Özel Dikim
İğne İplik Moda Nişantaşı
114 1

Şişli

İğne İplik Moda Nişantaşı

1 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
103 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Benim ilham perilerim yok ama, ilhamı en derinlerde hissettiğim ve beni çok heyecanlandıran kadın hikayeleri var. Şimdiye kadar; Beren Saat, Serenay Sarıkaya ve Özge Özpirinççi gibi pek çok ünlü ile çalıştım. Bunun yanında dünyaca ünlü isimlere de kırmızı halıda boy göstermeleri için elbiseler diktim. Geniş vizyonum sayesinde, her biri alanın uzman ve oldukça deneyimli, Özgür Masur markasına yakışacak ekiple birlikte çalışıyoruz. Aynı zamanda, gelinlik tasarımları da yapıyoruz.

Özgür Masur Gelinlik olarak, kişiye özel tasarımlar hazırlıyoruz. Marka olarak bir çizgimiz var ve bu çizginin dışına çıkmak istemiyoruz. Elbiselerimizi incelediyseniz, tarzımızı biraz olsun anlatabilmişizdir. Eğer siz de, tarzınızın bize yakın olduğunu düşünüyorsanız size en uygun gelinliği tasarlayacağımızdan şüpheniz olmasın!

Markamızı en iyi tanımlayan ifadeler; hırs, aşk, sevgi, kadın ve akıl. Bunların hepsi birleşince, bir kadının içinde kendini en güzel hissettiği elbiseyi görme düşüncesi zihnimizde canlanıyor. Bunun için de iyi bir gözlemci olmak gerekiyor. Sizinle, gelinliğiniz hakkında görüşmeler yapıyoruz. En özel gününüzde en iyi halinizle görünmeniz için hayalinizdeki gelinliğin nasıl bir model olduğunu öğreniyoruz. Bunun üzerine çeşitli çizimler yapıyoruz. Bu çizimlerden en yakın olanını seçiyorsunuz ve bunun üzerine yoğunlaşıyoruz.

Gelinliğinizin tam olarak bitmemiş halini, provalarda denemenizi sağlıyoruz. Böylece eklemek ya da çıkarmak istediğiniz herhangi bir detayı hemen orada çözebiliyoruz. Gelinliklerimizi minimal gösterişte fakat yurt dışından getirdiğimiz özel kumaşlarla dikiyoruz. Dolayısıyla, düğününüzde fazlasıyla göz alıcı görünüyorsunuz. Misafirleriniz bu tasarımı oldukça merak edecek!

Dünyaya açıldığımız markamızla beraber, size sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve Özgür Masur iletişim bilgileri için, sayfanın hemen yanında bulunan formu, eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz. Özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz!

İletişim

Wedding Planner

  • Adres: Nişantaşı Ihlamur yolu, Can Apt. No:11/5

Özgür Masur Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!