Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:45 dakika

05.10.2020

Ünlü çiftlerin düğünleri her zaman merak uyandırıyor: Mekan tercihleri, gelinlikleri, dansları… O zaman şimdi de ünlülerin davetiyelerini inceleyelim! Bizim favorimiz 5. ve 11. modeller oldu. Bakalım sen hangisini beğeneceksin?

Ünlülerin davetiyeleri

1- Ali Atay & Hazal Kaya Davetiye

2019 yılının başında gerçekleşen ve magazin dünyasına damga vuran bir düğün olmuştu onlarınki! Hazal Kaya’nın gelinliği, Ali Atay’ın dansı derken günlerce bu ünlü çiftin evliliği konuşulmuştu.

Çift, düğünlerini otelde yapmıştı. Davetiye seçimleri de otelin sadeliği ve şıklığıyla bir bütün oluşturmuştu. Davetiyenin üzerindeki geometrik çizgilerin de trendler arasında yer aldığını buraya not düşelim.

Hazal Kaya düğün Davetiyesi

Diğer ünlülerin nasıl mekanlar seçtiklerini merak ediyor musun? Derledik: Hangi Ünlü Nerede Evlendi?

2- Emre Yetkin & Burcu Biricik Davetiye

Son yılların en sempatik çiftlerinden birinden bahsedeceğiz şimdi. Burcu ve Emre çifti, düğün boyunca bitmeyen enerjileri ve güler yüzleri ile 2016 senesinin en keyifli düğünlerinden birini düzenlemişlerdi.

Oyuncu Burcu Biricik ve reklamcı eşi Emre Yetkin, kır düğünü yapmışlardı. Balonlar, çiçekler, fotoğraf köşeleri… Düğün mekanı çiftin tarzını bu kadar yansıtırken, davetiyenin de esprili bir havası olmalıydı.

Ünlü çift, “50 İlk Öpücük” filminin afişini kendilerine uyarlayıp, ortaya müthiş bir davetiye modeli çıkarmışlardı: Davetlilerinin uzun süre saklayacağı, atmaya kıyamayacağı bir davetiye!

Burcu Biricik Düğün Davetiyesi

Darısı onların başına: Aradığını Bulamayıp Hiç Evlenmemiş Ünlüler

3- Hakan Baş & Bensu Soral Davetiye

Oyuncu Bensu Soral ile işadamı Hakan Baş’ın düğünü, 2018’in Eylül ayında yapılmıştı. Bensu Soral; Tuvanam imzalı gelinliği, saçı ve makyajı ile modacılardan tam puan almıştı! Çiftin düğününe yaklaşık 500 kişi katılmıştı.

Düğün mekanı olarak oteli tercih etmişlerdi. Konuklarını ise bu mekana gayet sade bir davetiye ile çağırmışlardı. Davetiyelerinin üzerindeki cümlede bile sadelikten yana oldular. Üst kısımdaki renkli B & H harfleri de davetiyeye daha modern bir görüntü kazandırmıştı.

Bensu Soral Düğün Davetiyesi

Buralar hep romantizm kokuyor: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

4- Burak Özçivit & Fahriye Evcen Davetiye

Gündemden uzun süre düşmeyen Fahriye ve Burak çiftinin davetiyesine bakalım. Çift, 2017 senesinde Sait Halim Paşa Yalısı'nda dünya evine girmişti. Fahriye Evcen’in kendisinden daha önce evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzer bir model giymesi de tartışmalara yol açmıştı.

Çift, düğün davetiyesi olarak sade bir model seçmişlerdi. Davetiyenin üst kısmındaki “Love is all” cümlesi de dikkat çekici detaylardan biri olmuştu.

Fahriye Evcen Düğün Davetiyesi

Küçük yaşta evlenenler de var, yetişkinliği bekleyenler de: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Evlendi?

5- Atakan Koru & Azra Akın Düğün Davetiyesi

2017 yılının dikkat çeken düğünlerinden biri de Azra Akın ve Atakan Koru’ya aitti. Edirne’deki bir kır lokantasının bahçesinde, yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı mütevazı bir düğün yapmışlardı. Trakya’ya özgü konsepte sahip olan düğünde bolca dans edilmişti!

Ünlü çift, davetlileri adına Darüşşafaka’ya bağış yapmışlardı. Davetiyelerinde de bunu belirtmeleri, konuklarının duyarlılığını arttırma açısından güzel bir hareket olmuştu.

Azra Akın Davetiye

Bu modeller sana ilham verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

6- Volkan Bahçekapılı & Buse Terim Davetiye

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı çifti, 2014 yılında evlenmişlerdi. Onlar da düğün mekanı olarak oteli tercih eden çiftlerden olmuşlardı. Buse Terim’in 3 tane gelinlik giymesi ve düğün mekanının son derece şık süslemeleri ihtişamdan ödün vermediklerini göstermişti.

Davetiye olarak da özel kesim bir model seçmişlerdi. Üzerindeki oymalar da davetiyeye şık bir hava kazandırmıştı.

Buse Terim Davetiye

Böyle bir şey de var: Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

7- Merve Şarapçıoğlu & Berk Oktay Düğün Davetiyesi

Oyuncu Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu 2016 yılında Portaxe’te evlenmişti. Berk Oktay’ın nikah esnasında “Sonsuza kadar evet” diye bağırması keyifli görüntüler ortaya çıkarmıştı.

Çift, sade modellerden uzak, dikkat çeken bir davetiye tercih etmişti. Klaket şeklinde hazırlanan düğün davetiyesinin üzerinde "Film: Evleniyoruz", "Başroller: Merve&Berk" gibi esprili ifadeler yer alıyordu.

Berk Oktay Davetiye

Bazıları da yurt dışındaki mekanları tercih ediyor: Yurt Dışında Evlenen Ünlüler

8- Timur Acar & Eda Özerkan Davetiye

Ünlü oyuncular Timur Acar ve Eda Özerkan, 2016 yılında Çubuklu Hayal Kahvesi’nde evlenmişlerdi. Çiftin kendine özel dansı ve güzel enerjisi sayesinde keyifli bir organizasyon olmuştu.

Çift, davetiyelerinde kendi karikatürlerine yer vermişlerdi. Davetiyelerindeki şu cümleler de dikkat çekiciydi: "Yol arkadaşınızı seçebildiyseniz, sevincinizi tüm sevdiklerinizle paylaşmak istersiniz. Yanımızda olmak ya da olmamak... İşte bütün mesele bu!"

Timur Acar Davetiye

Bu Timur Acar’ın ikinci evliliğiydi. Peki ya diğer ünlüler: Hangi Ünlü Kaç Kez Evlendi?

9- Kemal Ekmekçi & Gizem Karaca Davetiye

Oyuncu Gizem Karaca ile Kemal Ekmekçi, 2017 yılında Bodrum’daki Nikki Beach’te evlenmişti. Gizem Karaca’nın nikah kıyılırken gülme krizine girmesi akıllarda kalan keyifli anlardan biri olmuştu. Çift, kalabalık bir düğün yapmıştı. En mutlu günlerini yaklaşık 750 kişiyle paylaşmışlardı.

Sıcak havalarda ve deniz kenarında yapılan düğüne yakışır bir davetiye modeli seçmişlerdi. Sade ve çiçek desenleriyle süslenen düğün davetiyeleri gayet hoş görünüyordu.

Gizem Karaca Davetiye

Belki de aradığın davetiye firması buradadır: Nikah Davetiyesi Yaptırabileceğin 15 Davetiye Firması

10- Pelin Karahan & Bedri Güntay Davetiye

Ünlü çift, 2014 senesinde Adile Sultan Sarayı’nda dünya evine girmişlerdi. Düğün mekanının süslemelerinde “Alice Harikalar Diyarında” teması hakimdi. Siyah beyaz güllerle süslenmiş düğün pastası da güzel detaylardan biriydi.

Bedri Güntay ve Pelin Karahan düğün davetiyesi seçimlerinde herhangi bir konsept tercih etmemişlerdi. Üzerinde sadece gerekli bilgilerin yazdığı düz beyaz bir modelden yana kullanmışlardı seçimlerini.

Pelin Karahan Davetiye

Ünlü isimlerin davetiyelerinden ilham alıp sen de kendi davetiyeni tasarlayabilirsin: Davetiye Hazırlamanın 7 Püf Noktası

11- Serhat Bayram & Zeynep Çamcı Davetiye

”Beni Böyle Sev” dizisinden tanıdığımız Zeynep Çamcı ve fotoğrafçı Serhat Bayram, 2015 yılında evlenmişlerdi. Açık havada nikahlarını kıyıp, sonrasında mekanın kapalı alanında doyasıya eğlenmişlerdi.

Çift, davetiyesinde kendi illüstrasyonlarına yer vermişti. Ayrıca bu davetiyenin üzerindeki çizimlerin basılı olduğu rozetler de düğün esnasında davetlilere dağıtılmıştı.

Zeynep Çamcı Davetiye

Bu ünlü düğünleri dillere destan: En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

12- Anıl Altan & Pelin Akil Davetiye

Pelin ve Anıl çifti, 2016 senesinde Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde dünya evine girmişlerdi. Davetlilerinin büyük bir kısmını nikah dairesine davet etmişlerdi. Sonraki günlerde de sadece yakın çevrelerini davet ettikleri bir eğlence düzenlemişlerdi.

Ünlü çift, davetiyelerinde çocukluk fotoğraflarına yer vermişlerdi. Malzeme olarak Kraft kartonun kullanıldığı davetiye, zarfsız bir şekilde sunulmuştu.

Pelin Akil Düğün Davetiyesi

Peki ünlülerin saç-makyaj sırlarını bilmek ister misin? Şu videomuzda anlattık:

Sen de bunlara benzer ve hatta çok daha şık modeller yaptırmak istersen şehrindeki davetiye firmalarıyla görüşebilirsin. Seçeceğin davetiyenin mekanınla ve konseptinle uyumlu olmasına büyük özen göstermeyi unutma!

Davetiye Firmaları

Aşkınızı ilan edecek davetiyeler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap